ХІІІ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА МЛАДИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ НА ПОПУЛЯРНА ПЕСЕН "ЗВЕЗДИЦИ ЗА ЛОРА" 2017

ЛАУРЕАТИ

НА ТРИНАДЕСЕТИЯ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА МЛАДИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ НА ПОПУЛЯРНА ПЕСЕН „ЗВЕЗДИЦИ ЗА ЛОРА”

СВИЩОВ, 2017

Статуетка „Звездици за Лора”

Елеонора Антонова Иванова, 13 години, Пловдив

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Елица Ивайлова Камбурова

7 години

Русе

I награда

Ая Христова

6 години

Русе

I награда

Калина Христова Чокоева

7 години

Русе

II награда + наградата на Международна фондация „Алеко Константинов”

Кристина Неделчева

7 години

Севлиево

II награда

Ива Христова

6 години

Севлиево

III награда

Кристиян Менев

7 години

В. Търново

III награда

Миглена Тодорова Тодорова

4 години

Свищов

награда на „Братов Реклами”

Венера Валентинова Гитева

7 години

В. Търново

награда на книжарница „Галактика”

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Вилияна Вилиславова Иванова

9 години

Свищов

I награда + наградата на Дирекция „Култура и културно наследство” при Община Свищов

Васил Цветанов Петров

10 години

Разград

I награда

Пламена Йорданова Бенова

9 години

Бургас

I награда

Моника Христова Парушева

10 години

Варна

II награда

Леа Светослав Тодорова

9 години

София

II награда

Максим Димитров Ялнъзов

8 години

Варна

награда на „Братов Реклами”

Мира Георгиева Попова

10 години

Троян

награда на книжарница „Галактика

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Жаклин Нуран Таракчи

13 години

София

I награда + наградата на Кмета на Община Свищов

Анна Христова

13 години

Габрово

II награда

Росен Илиянов Петров

12 години

Добрич

II награда + наградата на ПБНЧ „Еленка и Кирил Д. Аврамови – 1856”

Гала Ботева

13 години

Севлиево

III награда

Александра Галинова Златева

13 години

Разград

III награда

Сесил Алпер Сабри

11 години

Търговище

III награда

Грета Мишева Георгиева

11 години

Свищов

награда на „Братов Реклами”

Хавин Тургай Елиман

11 години

Велики Преслав

награда на книжарница „Галактика”

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Павел Матеев

15 години

Разград

I награда

Никол Руменова Борисова

16 години

Свищов

II награда

Валентина Дичева Никова

14 години

Пловдив

II награда

Кристиана Стелиан Асенова

16 години

Търговище

II награда

Славея Ивайлова Иванова

16 години

Шумен

II награда

Ивета Петрова

16 години

Севлиево

III награда

Петя Георгиева Георгиева

15 години

Русе

III награда

Елия Стоилова Тодорова

14 години

Пловдив

III награда

Любомира Иванова Вушева

15 години

Ботевград

III награда

Симона Захариева

14 години

Севлиево

награда на „Братов Реклами”

Ивана Ангелова Бълдъркова

15 години

Свищов

награда на книжарница „Галактика

ПЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Ралица Христова

18 години

Габрово

I награда + наградата на СА „Д. А. Ценов”

Даяна Миленова Гиргинова

17 години

Разград

I награда

Ивон Владиславова Владимирова

19 години

Монтана

II награда

Йорданка Александрова Тегаркова

18 години

София

III награда

Маломир Стоянов Ингилизов

17 години

Сливен

III награда

Сияна Калоянова

16 години

Севлиево

III награда

Стефани Павлова Маринова

17 години

Добрич

награда на „Братов Реклами”

Весела Георгиева Думанова

17 години

Троян

награда на книжарница „Галактика”

ЖУРИ:

 

МАРГАРИТА ХРАНОВА – Председател …………………………………………

 

МИМИ ИВАНОВА …………………………

 

доц. ЕТИЕН ЛЕВИ ………………………..

 

ДАРИАНА ГЕНОВА ……………………….

 

МАЯ РАЙКОВА ……………………………

 

АНДРЕЙ ДРЕНИКОВ …………………….

 

ХРИСТИЯНА ДЪНКОВА …………………     

 

РОСЕН МАРИНОВ ………………………..