Конкурс изложба за детска рисунка "Три звездички" - 2017 година

На 11.05.2017 г. в комплекс „Светиниколско училище” гр. Свищов със съдействието на Фондация „Ангели от Лим”, Община Свищов, Стопанска академия „Димитър А. Ценов”- гр. Свищов, книжарница „Галактика”- гр. Свищов и фирма „Реклами – Братов” се проведе XIII Национален кокурс - изложба „Три звездички 2017” в памет на Боряна, Женя и Светослава и останалите деца загинали във водите на р. Лим.

   Конкурса беше открит от господин Генчо Генчев – кмет на Община Свищов. В тазгодишното издание взеха участие общо 426 деца с 457 рисунки.    Творби има не само от Свищов, а и от Варна, Бургас, Ловеч, Сливен, Търговище, Полски Тръмбеш, Попово, Летница, Червен бряг, Карнобат, Любимец, област Хасково селата Царевец, Козловец, Хаджи Димитрово, Алеково, община Свищов, с. Сотиря област Сливен, , от с. Гостун, община Бродарево, Р Сърбия, Испания и още много други. Приятелите ни от цялата страна са се постарали да рисуват това ги вълнува и доказаха, че мечтите не зависят от това колко си голям.

    Присъдени бяха 31 индивидуални награди. Голямата награда на конкурса получи Мартин Анатолиев Копоев - 8 г., възпитаник на ШИИ „Палитра” при читалище „Филип Станиславов - 1903”, с. Ореш, община Свищов.

      Благодарение на община Свищов и Фондация „Ангели от Лим”, организаторите на конкурса решиха да връчат 11 колективни парични награди на школите по изобразително изкуство и училищата, чиито възпитаници участват ежегодно и с големи успехи в конкурса. Сумата е еднаква за всички и е символична, но е от сърце! Индивидуалните и колективните награди, списъка на всички участници и изложените рисунки ще бъдат публикувани в сайта на фондацията.

   Всички участници в  тазгодишния конкурс ”Три звездички 2016” получават грамоти за  участие. На школите, училищата, детските центрове ще се изпратят благодарствени адреси. На неприсъствалите на награждаването и откриването, горепосочените награди, грамоти и адреси ще бъдат изпратени по пощата или с куриерска фирма. Поради големия брой рисунки, не всички работи на участниците са изложени, за което организаторите поднасят своите извинения. Отворени сме за предложения от художествените ръководители, родители и деца за по – добра организация на мероприятието.

    Благодарим на всички за съпричастността и участието! Ще Ви очакваме отново тук и догодина, когато ще се проведе четиринадесетото издание на конкурса!

КОЛЕКТИВНИ НАГРАДИ- 50 лв.

 

1. ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ;

2. ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ;

3. ГРУПА „ПАЛИТРА” КЪМ СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ” ГР. КАРНОБАТ;

4. ШИИ „АРТ ПОПОВО” ПРИ ДОМ НА КУЛТУРАТА, ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ;

5. ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903” С. ОРЕШ, ОБЩ. СВИЩОВ;

6. СИП ПО „ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО” ПРИ СУ ”ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ ;

7. ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ- ГР. СВИЩОВ

8. АРТ – КЛУБ „КРЕАТИВ” ПРИ  НЧ „БРАТОЛЮБИЕ - 1884” ГР. ЛЮБИМЕЦ, ОБЛ. ХАСКОВО;

9. АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА-

ГР. ТЪРГОВИЩЕ;

10. АТЕЛИЕ „СВЯТ В ЦВЯТ ОУ „СВЕТИ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ”, С. СОТИРЯ, ОБЛ. СЛИВЕН;

11. АРТ СТУДИО „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“ ГР. ТЪРГОВИЩЕ

 

 

 

 

 

 

XIII НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС – ИЗЛОЖБА

ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ 2017”

ГР. СВИЩОВ

 

СПИСЪК С УЧАСТНИЦИ

 

СУ „ НИКОЛАЙ КАТРАНОВ ” ГР. СВИЩОВ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЕЛИЯ ЛЮБОМИРОВА ЛЮБЕНОВА- 6 г.

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

2. ЙОРДАН ДИАНОВ ДАКОВ- I „Б” КЛАС;

3. СИЯНА РАЙЧЕВА ВЕЛИКОВА- I „Б” КЛАС;

4. ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ГАБРОВСКА- I „Б” КЛАС;

5. ВИКТОРИЯ МИЛЕНОВА КРЪСТЕВА- I „Б” КЛАС;

6. АНДРЕЯ ИЛИЯНОВА ГЕОРГИЕВА- I „Б” КЛАС;

7. ЛИЛИЯ ОГНЯНОВА ГЕОРГИЕВА- I „Б” КЛАС;  III. НАГРАДА

8. ЕММА РУСЛАНОВА ЕМИЛОВА- I „Б” КЛАС;

9. ИЛИЯНА РАДОСЛАВОВА РАШЕВА- II „А” КЛАС;

10. ПЕТРА ВЕСЕЛИНОВА ЛАЛОВА- II „Б” КЛАС;

11. КАМЕЛИЯ ВАСИЛЕВА НИКОЛОВА- II „Б” КЛАС;

12. ЙОРДАН КАЛОЯНОВ КАПЕЛОВ- III „A” КЛАС;

13. СВЕТОСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ ЙОРДАНОВ- III „A” КЛАС;

14. ЗАХАРИ АНДРЕЕВ ЗАХАРИЕВ- III „A” КЛАС, 2 рисунки;

15. СТЕФАНИ АНГЕЛОВА ВЕЛИЧКОВА- III „A” КЛАС;

16. СЕЛИН ТАМЕР ПАВЛООЛУ- III „A” КЛАС;

17. ВЕРОНИКА ХРИСТОВА ЦВЕТАНОВА- III „A” КЛАС;

18. ТОНИСЛАВ ИВАЙЛОВ АТАНАСОВ- III „A” КЛАС;

19. АЛЕКСАНДЪР РОСЕНОВ ПЕТКОВ- III „A” КЛАС;

20. ВАНЕСА ИВАЙЛОВА МЛАДЕНОВА- III „A” КЛАС;

21. ВИКТОР СТИЛИАНОВ ИВАНОВ- III „A” КЛАС;

22. ДЕСИСЛАВА ТИХОМИРОВА АСЕНОВА- III „A” КЛАС;

23. ГЕОРГИ ГОРАНОВ НАЙДЕНОВ- III „A” КЛАС;

24. СВИЛЕНА СВИЛЕНОВА АВРАМОВА- III „A” КЛАС;

25. ВИКТОРИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА ГУТЕВА- III „A” КЛАС;

26. АЛЕКСАНДРА ВАСИЛЕВА ПАВЛОВА- III „В” КЛАС;

27. ДАРИЯ ГЕОРГИЕВА БОЖИНКОВА- IV „A” КЛАС;

28. МЕЛИСА ЛЕХАНОВА АХМЕДОВА- IV „A” КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

29. ЯНА КРАСИМИРОВА АВРАМОВА- V „Б“ КЛАС;

30. ДАРИНА НИКОЛОВА ДИМИТРОВА- VI „В“ КЛАС.

 

Гр. Свищов, ул. „Христаки Павлович” № 8, тел. Директор: 0631 60951, секретар: 0631 6 08 65. E-mail: sounkatranov@gmail.com

Старши учител Силва Христова, E-mail: silva1962@abv.bg, tel. 0882 303545

Общо 30 деца с 31 рисунки.

 

СУ „ ДИМИТЪР БЛАГОЕВ ” ГР. СВИЩОВ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ПАВЕЛ ПЕТРОВ БОШНАКОВ- I „Б” КЛАС;

2. ВИКТОРИЯ СВЕТЛОЗАРОВА- III „A” КЛАС;

3. КРИСТИН ЕВГЕНИЕВА ПЕТКОВА- III „A” КЛАС;

4. НИКЕЯ ДИМЧЕВА МИЛУШЕВА- III „Б” КЛАС;

5. ДАНИ СТАНИСЛАВОВ РАЧЕВ- III „Б” КЛАС;

6. ДИМИТЪР МИРОСЛАВОВ МАТЕЕВ- III „В” КЛАС;

7. МИХАИЛ ЖЕЛЕЗОВ- III „В” КЛАС;

8. АЛЯРА ШЕНАЕВА АСАНОВА- III „В” КЛАС;

9. ДИМИТЪР МИРОСЛАВОВ МАТЕЕВ- III „В” КЛАС;

10. ВИКТОРИЯ ДЕЯНОВА ГЕОРГИЕВА- III „В” КЛАС;

11. ГАБРИЕЛА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА;

12. МИХАЕЛА НИКОЛАЕВА КАРАМАНЛИЕВА- IV „Г“ КЛАС;

13. ПРЕСЛАВА ПЕТКОВА ПЕТКОВА- IV „Б“ КЛАС;

14. БОЖИДАР ПЕТРОВ БОШНАКОВ- IV „Б“ КЛАС;

15. КРИСТИНА НУРАЕВА БИЛЯЛОВА- IV „Б“ КЛАС;

16. ТАНСУ ВАЙДЪНОВА ГАФУРОВА- IV „Г“ КЛАС;

17. ВЕРОНИКА ЦВЕТЕЛИНОВА ЦВЕТАНОВА- IV „А“ КЛАС;

18. ДИАНА СВЕТЛИНОВА ГЕНЧЕВА- IV КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

19. СИЛВИЯ МИЛЕНОВА СТЕФАНОВА- V „Г” КЛАС;

20. НИКОЛ НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА- V „Г” КЛАС;

21. СЕЛИН ЮСЕИН ЮСЕИНОВА- V „Г” КЛАС, 2 рисунки;

22. АНДРЕА ДИМИТРОВА КРЪСТЕВА- V „Г” КЛАС;

23. НИКОЛ АЛЕКСЕЕВА РОМАНОВА- V „Г” КЛАС;

24. ЕЛИЗАБЕТ КРАСИМИРОВА КРЪСТЕВА- V „Г” КЛАС;

25. ИСКРЕН- V „Г” КЛАС;

 

 

 

СУ „ ЦВЕТАН РАДОСЛАВОВ ” ГР. СВИЩОВ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. КРАСИМИРА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА- I „Б” КЛАС, 4 рисунки;

2. ЦВЕТЕЛИНА МИЛЕНОВА КИРИЛОВА- II „А” КЛАС, 2 рисунки;

 

Общо 2 деца с 6 рисунки.

 

ОУ „ФИЛИП САКЕЛАРИЕВИЧ ” ГР. СВИЩОВ

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЯШКО МАРГАРИТОВ ДИНКОВ- V КЛАС, 11 г.;

2. СЕЗАЙ ИСМАИЛОВ РЕДЖЕБОВ- V КЛАС, 11 г.;

3. НУРДЕНИЗ СУРАЕВ МАХИРОВ- V КЛАС, 12 г.;

4. СТАНИСЛАВ НЕДКОВ ЖЕЛЯЗКОВ- VI КЛАС, 12 г., 2 рисунки;

5. БЕРНА ЕРТАНОВА ЮСУФОВА- VI КЛАС, 12 г.;

6. АЙЛИН САНИЕ ИСМАИЛОВА- VI КЛАС, 13 г.; III. НАГРАДА

7. ЖЕЙЛЯН АНТОНОВА ФИЛИПОВА- VII КЛАС, 13 г.;

8. ЯСМИН БОРИСЛАВОВА ЯНКОВА- 13 г.

 

Ръководител: Е. Йонков, моб: 0894 310781.

Общо 8 деца с 9 рисунки.

 

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ”, С. АЛЕКОВО, ОБЩИНА СВИЩОВ

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АЛЕКСАНДРА СТЕЛЕВА КРУМОВА- V КЛАС;

2. РУМЯНА МИЛЕНОВА МИНЧЕВА- VI КЛАС;

3. МИГЛЕНА НИХАТОВА ИБРЯМОВА- VII КЛАС;

4. ДИЯН МАРИНОВ ДИМИТРОВ- VII КЛАС;

5. МАРИО ГЕОРГИЕВ ДЖИНГАРОВ- VII КЛАС;

6. НЕВИН ЛЮЛЮФЕРОВА ОСМАНОВА- VIII КЛАС;

 

Общо 6 деца с 6 рисунки.

 

ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МЕЛИНДА КЕНАНОВА МОХАРЕМОВА- 8 г.;

2. МАРТИН АНАТОЛИЕВ КОПОЕВ- 8 г.,  2 рисунки; ГОЛЯМАТА НАГРАДА!

3. АНИТА ЛЮБОМИРОВА ПЕТРОВА- 8 г.;

4. АНТОНИНА РОСЕНОВА РАСИМОВА- 9 г., 2 рисунки; III. НАГРАДА

5. СИЛВАНА ЕВЕЛИНОВА ТАЧЕВА- 10 г.;

6. АНАБЕЛА СВЕТЛИНОВА НИКОЛОВА- 10 г.;

7. ЗОРИЦА АНЧЕВА АНДРЕЕВА- 10 г.2 рисунки;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

8. ВИОЛЕТА КРАСИМИРОВА НЕНКОВА- 11 г., 2 рисунки;

9. ЛОРЕНА НИКОЛОВА МИЛИНОВА- 15 г.

 

Ръководител: Евгени Йонков, моб: 0894 310781.

Общо 9 деца с 13 рисунки.

 

ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ – ГР. СВИЩОВ

 

1. ОБЩА РАБОТА – НАГРАДА НА ПБНЧ „ЕЛЕНКА И КИРИЛ Д. АВАРАМОВИ“

 

Общо 5 деца с 1 рисунка.

 

ДГ „ ВАСИЛ ЛЕВСКИ ” ГР. СВИЩОВ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МАРИЯ РУМЕНОВА ПАСКАЛИЕВА- 4 г.;

2. САНЯ ЗАХАРИЕВА ГЕОРГИЕВА- 4 г.;

3. САНДРИНА ГАЛИНОВА ИГНАТОВА- 4 г.; II. НАГРАДА

4. ИВАН МИРОСЛАВОВ ПАНТИЛЕЕВ- 5 г.; III. НАГРАДА

5. ЦВЕТЕЛИНА АСЕНОВА ВАСИЛЕВА- 5 г.;

6. ШЕБНЕМ КАЛБИНАЕВА ЮСЕИНОВА- 5 г.;

7. ИВАЙЛА КИРИЛОВА КИРИЛОВА- 5 г.; НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ

8. ДАЛИЯ ЦВЕТЕЛИНОВА ЦВЕТАНОВА- 5 г.;

9. ДАРА МИРОСЛАВОВА ИВАНОВА- 6 г.;

10. КАРИНА ЯНИСЛАВОВА ЗЛАТАНОВА- 6 г.;

11. ЙОАНА АТАНАСОВА АТАНАСОВА- 6 г.;

12. ВИКТОР ЯРОСЛАВОВ АСЕНОВ- 7 г.;

13. АЛЕКСАНДРА ТОДОРОВА ДЕКОВСКА- 7 г.;

 

Преподавател: Вярка Станчева, тел. 0631 60299, 0884303157 -

Общо 13 деца с 13 рисунки.

 

ДГ „ КАЛИНА МАЛИНА ” ГР.СВИЩОВ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВЛАДИСЛАВ ДЕЯНОВ ВАЛЕНТИНОВ- 4 г.;

2. ЕЛЕНА АНГЕЛОВА ДИМИТРОВА- 4 г.;

3. ЦВЕТОМИРА ПЛАМЕНОВА ВРАЙКОВА- 4 г.;

4. ВЕРОНИКА ЛЮДМИЛОВА ЛЕСИЧКОВА- 4 г.;

5. НИКОЛАЙ ЕМИЛОВ СИДЕРОВ- 4 г.;

6. ЕЛИЦА ЦВЕТАНОВА- 5 г.;

7. АНИТА ПЕТРОВА ТЕЛБИС- 5 г.;

8. ИВА ХРИСТОВА- 5 г.;

9. МИГЛЕНА ТОДОРОВА ТОДОРОВА- 5 г.;

10. ЗОУИ РУТ ПРОВОУ- 5 г.;

11. ГАЛЕНА АЛИЕВА- 6 г.;

12. РАДА МАРИЯ ВЪЛЕВА- 6 г.;

13. РЕНЕТА ГЕОРГИЕВА- 6 г.;

14. КРИСТИНА ХРИСТОФОРОВА- 6 г.; II. НАГРАДА

15. СИАНА ЙОВЧЕВА- 6 г.;

16. ЦВЕТОМИР ВАНЕВ- 6 г.;

17. КАРИНА КИРИЛОВА КИРИЛОВА- 6 г.;

18. АДРИАН БИСЕРОВ БОЖАНОВ- 6 г.;

19. ФАТИМА САРВАРИ- 6 г.;

20. АДРИАН БИСЕРОВ БОЖАНОВ- 6 г.;

 

Общо 20 деца с 20 рисунки.

 

 

ДГ „ РАДОСТ ” ГР. СВИЩОВ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АЛЕКС АТАНАСОВ ПАНТАЛЕЕВ- 5 г.;

2. ИНТИСАР АБДЕЛМАЛЕК КАЛЛИ- 5 г.;

3. КАЛИНА ИВАЙЛОВА ПЕТРОВА- 5 г.;

4. БЕЛОСЛАВА РАДОСЛАВОВА ИВАНОВА- 5 г.;

5. ЛЕА ПЕТРОВА ЗДРАВКОВА- 5 г.;

6. ЛИЛИЯ МИРОСЛАВОВА РАДЕВА- 5 г.;

7. ЦВЕТЕЛИН МИРОСЛАВОВ ИВАНОВ- 6 г.;

8. ИВАЙЛО ПЕТРОВ ПЕТРОВ- 6 г.

 

Тел.: 0631/ 6 09 02

Общо 8 деца с 8 рисунки.

 

ДГ „ ЧИПОЛИНО ” ГР. СВИЩОВ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЙОАННА КОЛЕВА- 6 г.;

2. КРИСТИАНА ПЕНЧЕВА- 6 г.;

3. ЯНА ЙОРДАНОВА- 6 г.;

4. ЛОРА КРУМОВА- 6 г.;

5. КРЪСТИНА ПЕТРОВА- 6 г.;

6. ИРЕН ГЕОРГИЕВА- 6 г.;

7. ГЕОРГИ ПЕТРОВ- 7 г.

 

Ръководител: Веска Борисова. Сл. тел. 0631/6 02 75.

Общо 7 деца със 7 рисунки.

 

 

ДГ „СЛЪНЧО” ГР. СВИЩОВ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АДЕЛИНА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА- 4 г.;

2. ЙОВАНА СЕВИЗОВА- 5 г.;

3. МАГДАЛЕНА КАЛИНОВА ДЕНЕВА- 5 г.;

4. ИВО БЛАЖЕВ- 5 г.;

5. ДАРИЯ ПЕТРОВА ПЕТРОВА- 5 г.;

6. БОРЯНА НИКОЛАЕВА- 5 г.;

7. ПЕТЯ КРАСИМИРОВА СТЕФАНОВА- 6 г.;

8. ПАМЕЛА ЕКРЕМ РЕДЖЕБ- 6 г.;

9. ЕМИНЕ ШЕЗАИЕВА- 7 г.;

10. ПЛАМЕН ТОНЕВ- 7 г.;

11. СИМЕОН ЕСИРОВ- 7 г.;

12. КРИСТИНА АНГЕЛОВА- 7 г.;

13. КААН АХМЕДОВ- 7 г.;

14. ДЕСИСЛАВА ГЕОРГИЕВА- 7 г.;

15. АНАБЕЛА АЛЕКСИЕВА- 7 г.;

 

Общо 15 деца с 15 рисунки.

 

ДГ „РАДОСТ“ - С. ЦАРЕВЕЦ, ОБЩИНА СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ПРЕСЛАВ ГЕОРГИЕВ;

2. ЙОСИФ ЗЛАТАНОВ, 2 рисунки;

3. ТЕОДОР ПЕТРОВ;

4. ТЕОДОРА ЦВЕТАНОВА;

5. ХРИСТИЯНА РОСЕНОВА;

6. ЯНА ИЛИЯНОВА;

7. ТЕОДОР БОРИСОВ;

8. ДЕНИС ИЛИЕВ;

9. АКСЕЛ ХЮСЕИНОВ;

10. БОЯН МИЛЕНОВ;

11. ВЛАДИМИР ИЛИЕВ;

12. ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА;

13. СВЕТОСАВ ИВАНЧЕВ;

14. СИМЕОН ЕНЧЕВ.

 

Служ. тел.: 0884754856

Общо 14 деца с 15 рисунки.

 

ДГ „РАДОСТ“ - С. ЦАРЕВЕЦ, ОБЩИНА СВИЩОВ,

ФИЛИАЛ - С. КОЗЛОВЕЦ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ПЛАМЕНА БОРИСЛАВОВА БРАТАНОВА- 5 г.;

2. ЛУСИ - ДЖЕСИКА ДЖЕЙМС ДЕЙ- 5 г.;

3. ПАВЛИН КИРИЛОВ ДАНЕВ- 6 г.;

4. РИКАРДО АЛЕКСИЕВ БОНЕВ- 6 г.;

5. ГЕОРГИ БОРИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ- 6 г.;

6. НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ВЕЛИКОВ- 6 г.;

7. МИРОСЛАВ АНДРЕАНОВ БЛАЖЕВ- 6 г.;

8. ГАБРИЕЛА РОСЕНОВА ГЕОРГИЕВА- 7 г.;

9. ДЖАК ДЖЕЙМС ДЕЙ- 7 г.

 

Общо 9 деца с 9 рисунки.

 

ДГ „РАДОСТ“ - С. ЦАРЕВЕЦ, ОБЩИНА СВИЩОВ

ИЗНЕСЕНА ГРУПА С. ХАДЖИ ДИМИТРОВО

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ПРЕСЛАВА ИВОВА ПЕТКОВА- 4 г;

2. ПЕТЪР ПЕТРОВ СТАЕВСКИ- 6 г., 4 рисунки;

 

Общо 2 деца с 5 рисунки.

 

 

ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВИКТОРИЯ ТРИФОНОВА ТРИФОНОВА- 5 г.;

2. МАРИЯ ПЛАМЕНОВА ГОЛЕМАНСКА- 5 г.;

3. ДАРИЯ ВЛАДИСЛАВОВА ДИНОВА- 5 г.;

4. ВАНЕСА ИЛИЯНОВА ТОТЕВА- 5 г.;

5. ВИКТОРИЯ ИВАЙЛОВА ИВАНОВА- 6 г.;

6. ТЕОДОРА МИЛЕНОВА ТОДОРОВА- 6 г.;

7. ВИВИАН ДАНАИЛОВА ПАВЛОВА- 6 г.;

8. ГАБРИЕЛА ВАЛЕНТИНОВА ИВАНОВА- 6 г.;

9. ИВАЙЛА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА- 6 г.;

10. ДЕЯ КАЛИНОВА КАМЕНОВА- 6 г.;

11. ВИВИАН ИВАНОВА ЯКИМОВА- 7 г..

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

12. МОНИКА ИВАЙЛОВА МИТКОВА– I КЛАС, 7 г.;

13. МАРИО РУМЕНОВ ЙОРДАНОВ– I КЛАС, 7 г.;

14. ПЕТЯ ИВАЙЛОВА ПЕТКОВА– I КЛАС, 7 г.;

15. ПАМЕЛА ТОДОРОВА ИВАНОВА– I КЛАС, 7 г.;

16. КРИСТИАНА ЦВЕТАНОВА ГЕРГОВА– I КЛАС, 7 г.;

17. ТРАЯНА КУАНГ ЛАЙ– I КЛАС, 7 г.;

18. ВЛАДИМИР ЦЕЗАРИНОВ КОСТАДИНОВ– II КЛАС, 8 г.; НАГРАДА НА ФОНДАЦИЯ „АНГЕЛИ ОТ ЛИМ“

19. ЦВЕТИНА ТИХОМИРОВА КУЗМАНОВА– II КЛАС, 9 г.; НАГРАДА НА СА „ДИМИТЪР А. ЦЕНОВ“

20. ГАБРИЕЛА КАЛИНОВА КАМЕНОВА– II КЛАС, 8 г.;

21. ВЕРОНИКА АТАНАСОВА ПЕТКОВА– II КЛАС, 8 г.;

22. ЙОАН РУМЕНОВ РАДЕВ– II КЛАС, 8 г.;

23. АНТОАНА БОРИСЛАВОВА КУНЧЕВА– II КЛАС, 9 г.;

24. МАРГАРИТА ЦВЕТАНОВА ТРИФОНОВА– II КЛАС, 8 г.;

25. ТАНИСЛАВА ТРЕНДАФИЛОВА НАНЕВА– II КЛАС, 8 г.;

26. МАКСИМИЛИАН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ– III КЛАС, 9 г.;

27. БЕАТРИС ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА– III КЛАС, 9 г.;

28. ИВАЙЛА НИКОЛАЕВА ГЕРМАНСКА – III КЛАС, 9 г.;

29. ДИАНА ЕМИЛИАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА– IV КЛАС, 11 г.;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

30. ТЕОДОРА ИВАНОВА ИВАНОВА- V КЛАС, 11 г.;

31. БОЖИДАР БОРИСЛАВОВ МАРИНОВ- V КЛАС, 11 г.;

32. ТЕОДОР ПЛАМЕНОВ ЯКОВ- VI КЛАС, 12 г.;

33. КАМЕЛИЯ АНДРЕАНОВА ИЛИЕВА- VI КЛАС, 12 г.;

34. ИВА ГЕОРГИЕВА ПЕКОВА- VI КЛАС, 12 г.;

35. ТОНИ ТОНЕВ КОСТАДИНОВ- VII КЛАС, 13 г.;

36. ПЕТЯ КАЛИНОВА ПЕТРОВА- VII КЛАС, 13 г.;

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

37. ПЕТЯ СТЕФАНОВА СПАСОВА- X КЛАС, 16 г.; II НАГРАДА

 

Ръководител: Нина Горанова, 0899 354494

Център за работа с деца, п.к.52, 5980 гр. Червен бряг, обл. Плевен

Общо 37 деца с 37 рисунки.

 

КРЪЖОК ПО „ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО” ПРИ

ЦДГ ”ДЕТСКИ СВЯТ” ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МАРТИНА СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА- 4 г.;

2. ЯНИСЛАВ ПЕТРОВ ПЕТРОВ- 5 г.;

3. ГЕОРГИ МАРИЯНОВ ДИМИТРОВ - 5 г.; 

4. ЖАНА РАХНЕВ- 5 г.;  

5. АННА ПЕТРОВА ХРИСТОВА - 5 г.;  

6. ИВЕЛИЯН ЙОРДАНОВ ЯНКОВ- 6 г.;  

7. КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ГЕОРГИЕВ- 6 г.;  

8. ЕММА ЕМИЛОВА ГЕОРГИЕВА- 6 г.  

9. ВЕЛИАН ТОДОРОВ АТАНАСОВ- 6 г. 

10. ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА АТАНАСОВА- 6 г.  

11. ПРЕСЛАВА ПЛАМЕНОВА ХРИСТОВА- 6 г.  

12. ДЕНИМИРА ХРИСТОВА ХРИСТОВА- 6 г. 

13. МАРТИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ- 6 г;  

14. ЙОРДАНКА СИМЕОНОВА ИЛИЕВА- 6 г.  

15. ЕЛИА ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА- 6 г.  

16. СВЕТОСЛАВА ПЕТРОВА ЯНКОВА- 6 г.  

17. ПОЛИНА АЛЕКСАНДРОВА ГЕОРГИЕВА- 6 г., 2 рисунки;  

18. НИКОЛ НИКОЛАЕВА ВАСИЛЕВА- 6 г.  

19. АНГЕЛ НИКОЛОВ БОЯНОВ- 6 г.; 

20. ВИКТОРИЯ ВАНЕВА ВЛАДИМИРОВА- 6 г., 2 рисунки;  

 

Ръководител: Маринела Иванова, 0885728163; 06141 5909, marinela_6@abv.bg; 5180 гр. Полски Тръмбеш, обл. Велико Търново, ул. „Янтра” № 21.

Общо 20 деца с 22 рисунки.

 

 

СИП ПО „ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО” ПРИ

СУ ”ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АНАБЕЛА МИРОСЛАВОВА ИВАНОВА- III “Б” КЛАС, 9 г.;

2. ВИКТОРИЯ ЛЮДМИЛОВА АПОСТОЛОВА- III “Б“ КЛАС, 10 г.;

3. ИВАЙЛО ИЛИЯНОВ БОЙЧЕВ- III “Б” КЛАС, 9 г.;

4. АННА МАРИЯ ПЛАМЕНОВА НИКОЛАЕВА- III “Б” КЛАС, 9 г.;

5. БОРИСЛАВ ТРИФОНОВ РАДОСЛАВОВ- III “Б” КЛАС, 9 г.;

6. НИКОЛАЙ КОСТАДИНОВ КОСТАДИНОВ- III “Б” КЛАС, 9 г.;

7. ЙОАНА ПЛАМЕНОВА ДИМИТРОВА- IV “Б” КЛАС, 10 г.;

8. ГАБРИЕЛА МИЛКОВА КИРИЛОВА- IV “Б” КЛАС, 10 г.;

 

Ръководител: Маринела Иванова, 0885728163; 06141 6389, sou_pt@mail bg, marinela_6@abv.bg; 5180 гр. Полски Тръмбеш, обл. Велико Търново, ул. „Училищна” № 25.

Общо 8 деца с 8 рисунки.

 

АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА-

ГР. ТЪРГОВИЩЕ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЕСИН ОРХАН- 4 г.;  I НАГРАДА

2. ЕСИН МУСТАФОВА- 4 г.;

3. ВИКТОРИЯ ТОШКОВА- 5 г.;

4. ГАБРИЕЛА ТОДОРОВА- 5 г.;

5. НАЗАН МУСТАФА- 5 г.;

6. ВИКТОРИЯ ДИМИТРОВА- 5 г.;

7. ХЮМЕЙРА АХМЕД- 5 г.; III НАГРАДА

8. ГАБРИЕЛА ГАЛИНОВА- 5 г.;

9. МЕЛЕК ЕНВЕР- 6 г.;

10. ЛЪЧЕЗАР ИВАЙЛОВ- 6 г.;

11. РЕНИС МЕЛИХ- 6 г.;

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

12. РЕНИС ИБРЯМ- 7 г.; II НАГРАДА

13. МАГДАЛЕНА НЕНКОВА- 7 г.;

14. ПАВЛЕТА ЯНКОВА- I КЛАС;

15. НИКОЛА ГЕОРГИЕВ- I КЛАС;

16. АНТОН ИЛИАНОВ- II КЛАС; III НАГРАДА

17. ГАЛЕНА ИВАНОВА- IV КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

18. МЕЛИСА НЕДЖАТИНОВА- V КЛАС;

19. ЕЛИ БОЖАНОВА- VII КЛАС;

20. МИНА – МАГДАЛЕНА ЙОРДАНОВА- VIII КЛАС.

 

Адрес: 7700 Търговище, ул.”Лилия” № 3, п.к. 7, Ателие за изобразителни изкуства – Д. Батембергска”, 0897 037694.

Общо 20 деца с 20 рисунки.

 

АРТ СТУДИО „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“ ГР. ТЪРГОВИЩЕ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ПОЛИНА МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА- 5 г.; III. НАГРАДА

2. ДАНИЕЛ ТАНЕВ ГОСПОДИНОВ- 5 г., 2 рисунки;

3. ПОЛИНА МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА- 5 г.;

4. ГАБРИЕЛА БОЙЧЕВА- 6 г.;

5. ИВАН ВЛАДИМИРОВ СТАНЧЕВ- 6 г.;

6. ТАНЮ ТАНЕВ- 6 г.;

7. СУРАЙ СЕИД- 6 г.;

8. БЕРРИН ЕДЖЕВИТ- 6 г.;

9. МАРИЯ ЖЕЛЕВА- 6 г.;

10. КРИСТИНА ХРИСТОВА ТОДОРОВА- 6 г.;

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

11. НИКОЛА ЛОНГ ЧАН- III КЛАС, 2 рисунки;

12. ИВАНЕТА НЕДКОВА- III КЛАС;

13. НИЛЯЙ КЕНАНОВА- III КЛАС;

14. ДИАНА ХРИСТОВА АТАНАСОВА- IV КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

15. АРЛЕН АЙДЪН- 15 г.

 

Ръководител: Магдалена Николаева Стоянова, тел. 0899 476900, e-mail: magi_nik@abv.bg, адрес: 7700, гр. Търговище, ул. „Родопи“ 14 – Б, Арт студио „Шарени пръсти“

Общо 15 деца със 17 рисунки.

 

 

ЛФ „ФАНТАЗИЯ“ ПРИ НЧ „ХРИСТО БОТЕВ 1937“ ГР. БУРГАС

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. СТЕЛИЯНА БАЙЧЕВА ЖЕЛЯЗОВА- 9 г.;

2. МАРИЯ ФИЛИПОВА ЙОРДАНОВА- 10 г.;

3. АНИ НАНКОВА ЧОЛАКОВА- IV КЛАС, 11 г.;

4. ЗОЯ РАДОСТИНОВА ХРИСТОВА- - IV КЛАС, 11 г.;

5. РУМЯНА АХМЕД АЛИ- - IV КЛАС, 11 г.

 

Ръководител: Атанаска Желязова, тел. 0888 011094 адрес: 8002, гр. Бургас, кв. „Победа“ ул. „Кубрат“ 7.

Общо 5 деца с 5 рисунки.

 

 

СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ” ГР. КАРНОБАТ

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МАРИНЕЛА ВЕСЕЛИНОВА ЧЕНЕШЕВА- V КЛАС,11 г.;

2. МИРЕНА АЛЕКСИЕВА ТРИФОНОВА- V КЛАС,11 г.; III. НАГРАДА

3. ДИЯНА РУСКОВА РУСЕВА- VII КЛАС, 13 г.

 

Ръководител: Даниела Радева- 0884 478176, e-mail:nelita_rad@abv.bg

Ул. „Димитър Благоев” № 44, 8400 гр. Карнобат, обл. Бургас.

Общо 3 деца с 3 рисунки.

 

 

СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ”

С. АЛЕКСАНДРОВО, ОБЩИНА ЛОВЕЧ

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МЕЛИСА ЯНУШЕВА СВИЛЕНОВА- V КЛАС, 11 г.;

2. ДЖЕЙЛЯН МИЛЕНОВА МЕТОДИЕВА- V КЛАС, 11 г.;

3. КАДЕР КЕМАЛОВА АХМЕДОВА- V КЛАС, 11 г.;

4. АТИДЖЕ САМУИЛОВА ЖЕЛЯЗКОВА- V КЛАС, 11 г.;

5. ПРЕСЛАВА ИВАЙЛОВА ХОРОЗОВА- V КЛАС, 11 г.;

6. ПЕТЯ ЕМИЛОВА СТЕФАНОВА- VII КЛАС, 13 г.;

7. ТИХОМИРА ГРИГОРОВА ГЕОРГИЕВА- VIII КЛАС, 14 г.;

 

Преподавател: Венета Стефанова, тел. 069422189,

e-mail: sou_aleksandrovo@abv.bg

Пл. „Съединение” № 1, 5560 с. Александрово, общ. Ловеч.

Общо 7 деца със 7 рисунки.

 

СУ „БАЧО КИРО”- ГР. ЛЕТНИЦА

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ИВАН ДИЯНОВ ГЕОРГИЕВ- III КЛАС, 9г.;

2. ЮЛЧИН ШЕРИФОВА ЮСЕИНОВА- IV КЛАС, 10г.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

3. ГАБРИЕЛА ВЕСЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВА- V КЛАС, 11г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч, 3 рисунки; I. НАГРАДА

4. ГЕОРГИ ПЕТКОВ МИРЧЕВ- V КЛАС, 11г.; НАГРАДА НА ДИРЕКЦИЯ „КУЛТУРА И КУЛТУРНО НАСЛЕДСТВО”, ОБЩИНА СВИЩОВ

5. КЛАУДИЯ АСЕНОВА ВЕЛКОВА- V КЛАС, 11г.;

6. ВАЛЕНТИНА МИЛЕНОВА МИХАЙЛОВА- V КЛАС, 11г.;

7. ЛЮБОМИРА ЮЛКОВА ЮЛИЯНОВА- V КЛАС, 11г.;

8. АНЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА ЙОРДАНОВА- VI КЛАС, 11 г.; II. НАГРАДА

9. ИВАН АНЕЛИЕВ МИНКОВ- VI КЛАС, 12г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч;

10. КИРИЛ СТЕФАНОВ БОРИСОВ- VI КЛАС, 12г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч;

11. ПЕТКО МАРГАРИТОВ- VI КЛАС, 12г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч;

12. СЕВГЮЛ ЮЛИЯНОВА МАРИНОВА- VII КЛАС, 13 г.;

13. СИМОНА ГАЛИНОВА КЮЧУКОВА- VII КЛАС, 12 г.;

14. ДЕСИСЛАВА КИРИЛОВА МИРЧЕВА- VII КЛАС, 13 г.;

15. ЦЕНКА ИЛИЯНОВА КЪНЕВА- VIII КЛАС, 14 г., 2 рисунки;  III. НАГРАДА

 

Преподавател: Светлана Стоянова, тел. 06941 2250, е-mail: sss.1967@abv.bg

Aдрес: 5570 гр. Летница, обл. Ловеч, ул. „Ал. Стамболийски” № 22, E-mail: bacho_kiro@abv.bg. Децата със СОП са от Ресурсен център- гр. Ловеч.

Общо 15 деца с 18 рисунки.

 

 

ШИИ „АРТ ПОПОВО” ПРИ ДОМ НА КУЛТУРАТА  

ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЕВА ГЕОРГИЕВА- 6 г., ЦДГ № 6 „Здравец”;

2. БУРЧИН ДЕНИЗ- 6 г., ЦДГ № 3 „Лястовичка”;

3. ПАВЕЛ СТЕФАНОВ- 6 г., ЦДГ „Слънце“;

4. ИЛИЯ ЗАХАРИЕВ- 6 г., ЦДГ № 3 „Лястовичка”; НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ

5. АЛЕКСАНДРА КИТАНЧЕВА- 6 г., ЦДГ № 3 „Лястовичка”;

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

6. АЛЕВ АЙДЪНОВА- I КЛАС;

7. ПОЛИНА ДИМИТРОВА- I КЛАС; II. НАГРАДА

8. НИКОЛА ДОНЧЕВ- II КЛАС; НАГРАДА НА „РЕКЛАМИ БРАТОВ“

9. ВЕЛИСЛАВА ИВАНОВА- III КЛАС;

10. ВЕНЕТА НИКОЛАЕВА- IV КЛАС; I. НАГРАДА

11. НЕЛИН ОСМАНОВА- IV КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

12. ВИКТОРИЯ ФИЛИПОВА- V КЛАС;

13. АСЛЪ ГЮРСЕЛОВА- V КЛАС;

14. РАЛИЦА НИКОЛАЕВА- VI КЛАС;

15. ИВАЙЛА ПЕТРОВА- VII КЛАС; I. НАГРАДА

16. АЛЕКСАНДРА АТАНАСОВА- VII КЛАС.

 

Ръководител: Искра Хаджииванова, моб. 0889509755, е-mail: iskra10@abv.bg;

Ул. „Гагарин” № 26, 7800 гр. Попово, обл. Търговище.

Общо 16 деца със 16 рисунки.

 

 

АРТ – КЛУБ „КРЕАТИВ” ПРИ  НЧ „БРАТОЛЮБИЕ - 1884”

ГР. ЛЮБИМЕЦ, ОБЛ. ХАСКОВО

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЙОАННА ДИМИТРОВА ДАРАКЧИЕВА- 6 г.;

2. ТРИФОЗАРА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА- 6 г.;

3. ЦВЕТИНА ЗЛАТКОВА ЛИЛЯНОВА- 6 г.,  2 рисунки;

4. ЕМИЛИ КРАСИМИРОВА ПАВЛОВА- 6 г.;

5. ЯНА ВАСИЛЕВА НЕДЯЛКОВА- 6 г.; I НАГРАДА

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

6. АДРИАНА АЛЕКСАНДРОВА АЛЕКСАНДРОВА- I КЛАС, 7 г.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

7. ЮЛИЯНА ЮЛИЯНОВА ЯНЧЕВА- V КЛАС, 11 г.;

8. ДИМИТЪР ТОДОРОВ ИЛИЕВ- VI КЛАС, 12 г.;

9. ДЕНИЦА ДАНАИЛОВА ПАРОНОВА- VII КЛАС, 14 г.;

 

Ръководител: Мария Колева, моб. 0888889345

Гр. Любимец, пл.„3-ти март”, п.к. 6550, обл. Хасково.

Общо 9 деца с 10 рисунки.

 

 

АТЕЛИЕ „СВЯТ В ЦВЯТ“, II „А“ КЛАС,

ОУ „СВЕТИ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ”

С. СОТИРЯ, ОБЩИНА СЛИВЕН

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. СТЕФАН НЕДЕЛЧЕВ АЛЕКСАНДРОВ- II „А” КЛАС;

2. РОСАНКА ПАВЛИНОВА НЕДЕЛЧЕВА- II „А” КЛАС;

3. ЕЛИ ЗЛАТКОВА ПАВЛОВА- II „А” КЛАС;

4. ГИНКА ТОДОРОВА ДИМИТРОВА- II „А” КЛАС;

5. ЖИВКА ПЕНКОВА ИЛИЕВА- II „А” КЛАС;

6. МАРИЯ РАДОСТИНОВА АНДОНОВА- II „А” КЛАС;

7. ВАСИЛ СТОЯНОВ МИНКОВ- II „А” КЛАС;

8. МАРИЯ РАДКОВА ПЕТРОВА- II „А” КЛАС;

9. МАРИЯ ЗЛАТКОВА АНДОНОВА- II „А” КЛАС;

10. ГЕРГАНА МАРЕВА ГАНЧЕВА- II „А” КЛАС;

11. ЯНКА ЗАФИРОВА ДЕМИРЕВА- II „А” КЛАС;

12. ТОДОР АТАНАСОВ ИВАНОВ- II „А” КЛАС;

13. АТАНАС МАРЕВ НИКОЛОВ- II „А” КЛАС;

14. ВЕСКА МИТКОВА СТАНЧЕВА- II „А” КЛАС;

15. АНТОНИО ВАСИЛЕВ ИВАНОВ- II „А” КЛАС;

16. КРЪСТИНА СТОЙКОВА ТОДОРОВА- II „А” КЛАС;

17. АТАНАС ПЕТРОВ ИВАНОВ- II „А” КЛАС;

18. РАДОСТИНА ЖИВКОВА СТЕФАНОВА- II „А” КЛАС;

19. СТОИЛКА РАДЕВА АНЕВА- II „А” КЛАС;

20. ПЕТКО ДОНКОВ АНГЕЛОВ- II „А” КЛАС;

21. АНДОН МАРИЯНОВ МИТКОВ- II „А” КЛАС;

22. РАЙНА ЙОРДАНОВА ГЕОРГИЕВА- II „А” КЛАС;

23. МИНКО ИЛИЯНОВ МИНКОВ- II „А” КЛАС;

 

Ръководител: Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg

с. Сотиря, ул. „Св. Св. Кирил и Методий” № 28, общ. Сливен, обл. Сливен.

Общо 23 деца с 23 рисунки.

 

ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЙОАНА КРИСТАЛИНОВА МОЦЕВА- I КЛАС;

2. ЦВЕТЛЕНА ВЛАДИСЛАВОВА СТОЯНОВА- II КЛАС;

3. ЕЛЕНА НИКОЛАЕВА ПЕТКОВ- II КЛАС;

4. ЕВГЕНИ БОГДАНОВ ДИМИТРОВ- II КЛАС; I. НАГРАДА

5. ДЕНИЦА НИКОЛОВА ПЕШКОВА- III КЛАС;

6. СТЕФАНИЯ ДИМИТРОВА ДЖУРКОВСКА - III КЛАС;

7. ВЕРОНИКА КАЛИНОВА КОСТАДИНОВА- III КЛАС;

8. БОЖИДАРА СТОЯНОВА СТОЯНОВА- III КЛАС;

9. НИКОЛЕТА РАДЕВА ЕКОВА- III КЛАС;

10. СВЕТЛИНА ДАНАИЛОВА ВАСИЛЕВА- III КЛАС;

11. ТЕРЕЗА ПАВЛОВА ЧАБРАКОВА- III КЛАС.

 

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

12. СТЕЛА СТАНИМИРОВА КАРАМИШЕВА- V КЛАС;

13. ПРЕСИЯНА ПЕТРОВА НЕВЯНОВА- VI КЛАС;

14. ДЕСИСЛАВА ЦВЕТАНОВА ДИМИТРОВА- VIII КЛАС.

 

Ръководител: Кремена Попова, моб. тел.: 0887159988; сл. тел./факс 068/624764, 629069, e-mail: odk_lovech@gmail.com

ЦПЛР - Общински детски комплекс, Детски арт – клуб „Гея”,  5500 гр. Ловеч

Общо 14 деца с 14 рисунки.

 

ДГ „СЛЪНЦЕ“ – ГР. ЛОВЕЧ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МАРТИН СИРКОВ- 5 г.;

2. ГАЛИН ИВАНОВ- 6 г.;

3. РАЛИЦА ВАСИЛЕВА- 6 г.

 

Ст. учител: Галина Петрова, тел. 0887 991328

5500, гр. Ловеч, кв. „Червен бряг“ 11, ДГ „Слънце“.

Общо 3 деца с 3 рисунки.

 

ОУ „СВЕТОЗАР МАРКОВИЧ”- С. БРОДАРЕВО, Р СЪРБИЯ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АНЕЛА АХМЕТОВИЧ- 6 г.

2. ИРМА ЮКОВИЧ- 7 г.

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

3. ДЖЕМАИЛ КУРБЕГОВИЧ– II - 1  КЛАС, 2 рисунки;

4. АМРА БАЛИЧЕВАЦ - II - 1 КЛАС

5. АИДА ВИЛИЧИЧ - II - 1 КЛАС

6. АЙША ЖИГОВИЧ - II - 1 КЛАС

7. ДАДО КОЛИЧ - II - 1 КЛАС

8. ЕМИЛ КРИЕЩОРАЦ - II - 1 КЛАС

9. ДЖЕЙЛАНА ЖИГОВИЧ - II - 1 КЛАС

10.АЙРА БАЛИЧЕВАЦ - II - 2 КЛАС

11. ЕНЕА АЛОМЕРОВИЧ- II - 2 КЛАС

12. МИНА БОГДАНОВИЧ- II - 2 КЛАС

13. РЕЙХАНА ДАУТОВИЧ- II - 2 КЛАС

14. АНДРЕА ГОЯКОВИЧ- II - 2 КЛАС

15. ИЛДА ХАДЖИБУЛИЧ- II - 2 КЛАС

16. ЕМИНА СУЛЬЕВИЧ - II - 3 КЛАС

17. МИРСАДА РОВЧАНИН- II - 3 КЛАС

18. АМРА ПАПИЧ- II - 3 КЛАС

19. АЛИСА БАЛИЧ- II - 3 КЛАС, 3 рисунки;

20. ЕСМИР ЖИГОВИЧ- II - 3 КЛАС, 2 рисунки;

21. ДЕНИС ШПИРТОВИЧ- II - 3 КЛАС

22. БУЙАК ЧУРЧИНА- II - 3 КЛАС

23. БЕРНА ХУСОВИЧ- II - 3 КЛАС, 2 рисунки;

24. САИД КУКУЛАЦ- II - 3 КЛАС

25. АМАР ХОДЖИЧ- II - 3 КЛАС

26. МИНЕЛА ЛЕКОВИЧ- III – 1 КЛАС

27. МИРСЕНА МАКЕЛИЯ- III – 1 КЛАС

28. АДМИР ВИЛИЧИЧ- III – 2 КЛАС

29. АРНЕЛА ЖИГОВИЧ- III КЛАС

30. НЕЙЛА МУКЛАШИЯ- III КЛАС

31. АРНЕЛА ЖИТОВИЧ- III КЛАС

32. ШЕНКИСА КРИЕЩОРАЦ- IV – 1 КЛАС, 2 рисунки;

33. МУЛИЗ ДАУТОВИЧ- IV – 1 КЛАС

34. ДЖЕНАНА ШЕХОВИЧ- IV – 1 КЛАС

35. ЕМА СПАХИЧ- IV – 1 КЛАС

36. АЛМИНА РОВЧАНИН- IV – 1 КЛАС

37. ЕМИЛ МУШАНОВИЧ- IV – 1 КЛАС

38. ЛЕЙЛА ХАНИЧ- IV – 1 КЛАС

39. ЕМИЛ МУШАНОВИЧ- IV – 1 КЛАС

40. ХАФИЗА БРДАР- IV – 1 КЛАС

41. ТАРИК АЛОМЕРОВИЧ- IV – 1 КЛАС

42. АЛИ КУРИ- IV – 2 КЛАС

43. ЕНА КРУШТОРАЦ- IV – 2 КЛАС

44. ТАРИК ХАНИЧ- IV – 3 КЛАС

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

45. АМИЛА ЮКОВИЧ – V – 2 КЛАС;

46. ЕНА ШЕХОВИЧ- V – 2 КЛАС;

47. ИРМА СПАХИЧ – VI – 3 КЛАС;

48. МИЛИЦА ЯНКОВИЧ- VIII – 3 КЛАС, II. НАГРАДА

 

31305 Бродарево, Р Сърбия

Общо 48 деца с 54 рисунки.

 

ИНДИВИДУАЛНИ  УЧАСТНИЦИ:

 

1. НИКОЛАЙ МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- I КЛАС, ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” ГР. СЛИВЕН, Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg.

2. КАЛОЯН МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- II КЛАС, ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” ГР. СЛИВЕН, Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg.

3. ЙОРДАН МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- XII КЛАС, НХГ „ДИМИТЪР ДОБРОВИЧ” ГР. СЛИВЕН, Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg. - I. НАГРАДА, IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА.

4. ВИКТОРИЯ ИВОВА ПЕТКОВА- I „Б“ КЛАС, ОУ „Отец Паисий“ – гр. Русе, Нели Трънкова, тел.: 0885 572373, адрес: гр. Русе, бул. „Цар Освободител“ № 1, вх. В.

5. ГРАЦИЕЛА ИВАНОВА – I КЛАС, гр. Добрич, тел. 0896 792040;

6. КРИСТИЯНА ТИХОМИРОВА ТРИФОНОВА- II „Б“ КЛАС, 8 г., ОУ „Вичо Грънчаров“ – гр. Горна Оряховица, адрес: бул. „Македония“ № 34, ет. 6, ап. 26, тел. 0888 890382.

7. ЛОРА КРУМОВА- 6 г., Работилница за таланти „Аз мога“ при ПБНЧ „Еленка и Кирил Д. Аврамови – 1856“ – гр. Свищов;

8. САВА ДИМИТРОВ СПАСОВ- 10 г., Работилница за таланти „Аз мога“ при ПБНЧ „Еленка и Кирил Д. Аврамови – 1856“ – гр. Свищов;

9. ДЖОРДАН ДИМИТРОВ- 14 г., Испания;

 

Общо 9 деца с 9 рисунки.

 

 

ОБЩО УЧАСТНИЦИ- 426

ОБЩО РИСУНКИ- 457.

 

                                                                                                             

СЪСТАВ НА ЖУРИТО

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Г-Н РОСЕН МАРИНОВ- ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ „КУЛТУРА И КУЛТУРНО НАСЛЕДСТВО”, ОБЩИНА СВИЩОВ;

ЧЛЕНОВЕ:

1. Г-Н КАМЕН КРУМОВ- ХУДОЖНИК;

2. Г-Н ПЛАМЕН СИМЕОНОВ- ХУДОЖНИК;

3. Г-ЖА ГЕНОВЕВА ТАНЧОВСКА- СЕКРЕТАР НА ПБЧ „ ЕЛЕНКА И КИРИЛ Д. АВРАМОВИ ” ;

4. Г-ЖА АННА СПАСОВА- ХУДОЖНИК;

5. Г-Н СВЕТОСЛАВ ПАНТЕЛЕЕВ- РОДИТЕЛ.

 

   

 

 

 

XIII НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС – ИЗЛОЖБА

ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ 2017”

ГР. СВИЩОВ

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ

 

    

 

ГОЛЯМАTA НАГРАДА НА КОНКУРСА

 

МАРТИН АНАТОЛИЕВ КОПОЕВ - 8 г., ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903” С.ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- ЕСИН ОРХАН- 4 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

I. НАГРАДА- ЯНА ВАСИЛЕВА НЕДЯЛКОВА- 6 г., АРТ – КЛУБ „КРЕАТИВ” ПРИ  НЧ „БРАТОЛЮБИЕ - 1884” ГР. ЛЮБИМЕЦ, ОБЛ. ХАСКОВО.

 

II. НАГРАДА- САНДРИНА ГАЛИНОВА ИГНАТОВА- 4 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР.СВИЩОВ.

II. НАГРАДА- КРИСТИНА ХРИСТОФОРОВА- 6 г., ДГ „КАЛИНА МАЛИНА” ГР.СВИЩОВ.

 

III. НАГРАДА- ИВАН МИРОСЛАВОВ ПАНТИЛЕЕВ- 5 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР.СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- ХЮМЕЙРА АХМЕД- 5 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

III. НАГРАДА- ПОЛИНА МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА- 5 г., АРТ СТУДИО „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“ ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ- ИВАЙЛА КИРИЛОВА КИРИЛОВА- 5 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР.СВИЩОВ.

НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ- ИЛИЯ ЗАХАРИЕВ- 6 г., ДГ „Лястовичка”, ШИИ „АРТ ПОПОВО” ПРИ ДОМ НА КУЛТУРАТА, ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ.

 

Голяма награда, две първи, две втори, три трети награди и две специални награди.

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- ВЕНЕТА НИКОЛАЕВА- IV КЛАС, 9 г., ШИИ „АРТ ПОПОВО” ПРИ ДОМ НА КУЛТУРАТА, ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ.

I. НАГРАДА- ЕВГЕНИ БОГДАНОВ ДИМИТРОВ- II КЛАС, ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ.

 

II. НАГРАДА- РЕНИС ИБРЯМ- 7 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

II. НАГРАДА- ПОЛИНА ДИМИТРОВА- I КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО” ПРИ ДОМ НА КУЛТУРАТА, ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ.

 

III. НАГРАДА- ЛИЛИЯ ОГНЯНОВА ГЕОРГИЕВА - I „Б” КЛАС,

СУ „ НИКОЛАЙ КАТРАНОВ ” ГР. СВИЩОВ

III. НАГРАДА- АНТОНИНА РОСЕНОВА РАСИМОВА- 9 г., ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903” С.ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- АНТОН ИЛИАНОВ- II КЛАС, АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

 

НАГРАДА НА ДИРЕКЦИЯ „КУЛТУРА И КУЛТУРНО НАСЛЕДСТВО”, ОБЩИНА СВИЩОВ - ГЕОРГИ ПЕТКОВ МИРЧЕВ- V КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” ГР. ЛЕТНИЦА.

 

 

НАГРАДА НА ФОНДАЦИЯ „АНГЕЛИ ОТ ЛИМ” ГР. СВИЩОВ- ВЛАДИМИР ЦЕЗАРИНОВ КОСТАДИНОВ– II КЛАС, ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

 

НАГРАДА НА СТОПАНСКА АКАДЕМИЯ „ДИМИТЪР АПОСТОЛОВ ЦЕНОВ“ ГР. СВИЩОВ- ЦВЕТИНА ТИХОМИРОВА КУЗМАНОВА– II КЛАС, ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

 

НАГРАДА НА ФИРМА „РЕКЛАМИ БРАТОВ” ГР. СВИЩОВ- НИКОЛА ДОНЧЕВ- II КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО” ПРИ ДОМ НА КУЛТУРАТА, ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ.

 

Две първи, две втори, три трети награди и четири специални  награди.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- ИВАЙЛА ПЕТРОВА- VII КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО” ПРИ ДОМ НА КУЛТУРАТА, ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ.

I. НАГРАДА- ГАБРИЕЛА ВЕСЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВА- V КЛАС; СУ „БАЧО КИРО” ГР. ЛЕТНИЦА.

 

II. НАГРАДА- АНЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА ЙОРДАНОВА- VI КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” ГР. ЛЕТНИЦА.

II. НАГРАДА- МИЛИЦА ЯНКОВИЧ- VIII – 3 КЛАС, ОУ „СВЕТОЗАР МАРКОВИЧ”- С. БРОДАРЕВО, Р СЪРБИЯ.

II. НАГРАДА- МИРЕНА АЛЕКСИЕВА ТРИФОНОВА- V КЛАС, СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ” ГР. КАРНОБАТ

 

III. НАГРАДА- АЙЛИН САНИЕ ИСМАИЛОВА- VI КЛАС, ОУ „ФИЛИП САКЕЛАРИЕВИЧ ” ГР. СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- ЦЕНКА ИЛИЯНОВА КЪНЕВА- VIII КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” ГР. ЛЕТНИЦА.

 

Две първи, три втори, две трети награди.

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- ЙОРДАН МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- XII КЛАС, НХГ „ДИМИТЪР ДОБРОВИЧ” ГР. СЛИВЕН.

II. НАГРАДА- ПЕТЯ СТЕФАНОВА СПАСОВА- X КЛАС, ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

 

Една първа и една втора награда.

 

 

 

НАГРАДА НА ПБНЧ „ЕЛЕНКА И КИРИЛ Д. АВРАМОВИ”, ГР. СВИЩОВ- . ОБЩА РАБОТА, ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ – ГР. СВИЩОВ.

 

    Церемонията по официалното откриване на XIII Национален конкурс „Три звездички 2017“ ще се състои на 11.05.2017 г. (четвъртък) от 14.00 часа в комплекс „Свети Николско училище“ гр. Свищов. Рисувалите за конкурса деца ще получат грамоти за участие, а наградените – поименни грамоти с печат на Фондация „Ангели от Лим“ и подпис от нейния председател.

 

   Списък на участниците, на наградените, снимки от официалното откриване и от изложените рисунки ще бъдат публикувани на сайта на Фондация „Ангели от Лим“ – www.angels-lim.org и нейната фейсбук страница.