Конкурс изложба за детска рисунка "Три звездички" - 2018

      На 25.04.2018 г. в Художествена галерия „Николай Павлович” гр. Свищов със съдействието на Фондация „Ангели от Лим”, Община Свищов, Стопанска академия „Димитър А. Ценов”- гр. Свищов, книжарница „Галактика”- гр. Свищов и фирма „Реклами – Братов” се проведе XIV Национален кокурс - изложба „Три звездички 2018” в памет на Боряна, Женя и Светослава и останалите деца загинали във водите на р. Лим.

   Конкурса беше открит от господин Генчо Генчев – кмет на Община Свищов. В тазгодишното издание взеха участие общо 494 деца, и се получиха за участие 526 рисунки.    Творби има не само от Свищов, а и от гр. Варна, гр. Бургас, гр. Велико Търново, гр. Търговище, гр. Сливен, гр. Полски Тръмбеш, гр. Славяново, от гр. Попово, гр. Летница, гр. Ловеч, гр. Червен бряг, гр. Карнобат , гр. Нова Загора, селата Царевец, Ореш, Овча могила и Морава, община Свищов, с. Сотиря, област Сливен , с. Долно Изворово, община Казанлък, от с. Бродарево, Република Сърбия и още много други. Приятелите ни от цялата страна са се постарали да рисуват това ги вълнува и доказаха, че мечтите не зависят от това колко си голям.

    Присъдени бяха 32 индивидуални награди. ГОЛЯМАТА НАГРАДА на конкурса спечели КАТЕРИНА КАЛИНОВА ИВАНОВА – VI КЛАС, 11 Г.,  ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА, ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

.

      Благодарение на община Свищов и Фондация „Ангели от Лим”, организаторите на конкурса решиха да връчат 12 колективни парични награди на школите по изобразително изкуство и училищата, чиито възпитаници участват ежегодно и с големи успехи в конкурса. Сумата е еднаква за всички и е символична, но е от сърце! Индивидуалните и колективните награди, списъка на всички участници и изложените рисунки ще бъдат публикувани в сайта на фондацията.

   Всички участници в  тазгодишния конкурс ”Три звездички 2018” получават грамоти за  участие. На школите, училищата, детските центрове ще се изпратят благодарствени адреси. На неприсъствалите на награждаването и откриването, горепосочените награди, грамоти и адреси ще бъдат изпратени по пощата или с куриерска фирма. Поради големия брой рисунки, не всички работи на участниците са изложени, за което организаторите поднасят своите извинения. Отворени сме за предложения от художествените ръководители, родители и деца за по – добра организация на мероприятието.

    Благодарим на всички за съпричастността и участието! Ще Ви очакваме отново тук и догодина, когато ще се проведе петнадесетото издание на конкурса!

XIV НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС – ИЗЛОЖБА

ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ 2018”

ГР. СВИЩОВ

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ

 

    

 

ГОЛЯМАTA НАГРАДА НА КОНКУРСА

 

КАТЕРИНА КАЛИНОВА ИВАНОВА – VI КЛАС, 11 Г.,

 ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- АЛЕКСАНДРА БОЙКОВА ДРАЖЕВА- 4 г., ШИИ „МАГАРЕ“, ГР. БУРГАС.

I. НАГРАДА- МАРИНА ВАСИЛЕВА- 5 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

II. НАГРАДА- МАРИЯ РУМЕНОВА ПАСКАЛИЕВА- 6 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР.СВИЩОВ.

II. НАГРАДА- ГЛОРИЯ ТАНЕВА ГОСПОДИНОВА- 5 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

III. НАГРАДА- САНЯ ЗАХАРИЕВА ГЕОРГИЕВА- 5 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР. СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- ЯСЕН ЛЮДМИЛОВ ЛЮБЕНОВ- 6 г., ДГ „КАЛИНА МАЛИНА“- ГР. СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- ХЕЛЕН ХАСАН- 6 г., ДГ „ЗДРАВЕЦ“, ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

 

НАГРАДА НА ДИРЕКЦИЯ „КУЛТУРА И КУЛТУРНО НАСЛЕДСТВО”, ОБЩИНА СВИЩОВ – ГАБРИЕЛА АТАНАСОВА- 5 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

НАГРАДА НА ХГ „НИКОЛАЙ ПАВЛОВИЧ”, ГР. СВИЩОВ – ЕЙЛИН НЕСЛИХАНОВА- 4 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

Две първи, две втори, три трети награди и две специални награди.

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- ВАНЕСА МАРИЯНОВА ДИМИТРОВА- 7 г., ШИИ „МАГАРЕ“, ГР. БУРГАС.

I. НАГРАДА- ПОЛИНА АЛЕКСАНДРОВА НИКОЛОВА- 9 г., ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903” С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

 

II. НАГРАДА- ЖАКЛИН СТЕФАНОВА ТОДОРОВА - II КЛАС, 8 г., ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ.

II. НАГРАДА- ИВАН ВЛАДИМИРОВ СТАНЧЕВ – I КЛАС, 7 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

III. НАГРАДА- СЕВГЮЗАЛ ЯШАРОВА АХМЕДОВА – 10 г., СИП ПО „ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО” ПРИ СУ ”ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ.

III. НАГРАДА- ДАЯНА ИЛИАНОВА ИЛИЕВА- II „Б“ КЛАС, СУ „НИКОЛАЙ КАТРАНОВ“ ГР. СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- СТИЛИЯНА БОЖИДАРОВА – I КЛАС, 7 г., ГРУПА „ПАЛИТРА“ ПРИ СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ” ГР. КАРНОБАТ.

 

НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ- ЕНЕСА МАЛОМЕРОВИЧ- III – 2 КЛАС, 9 г., ОУ „СВЕТОЗАР МАРКОВИЧ”- С. БРОДАРЕВО, Р СЪРБИЯ.

НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ- АНТОНИНА РОСЕНОВА РАСИМОВА- 10 г., ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903” С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

НАГРАДА НА СТОПАНСКА АКАДЕМИЯ „ДИМИТЪР АПОСТОЛОВ ЦЕНОВ“ ГР. СВИЩОВ - ОБЩА РАБОТА, ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ – ГР. СВИЩОВ.

НАГРАДА НА ФИРМА „РЕКЛАМИ БРАТОВ” ГР. СВИЩОВ- КАЛОЯН МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- 10 г., ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА“ ГР. СЛИВЕН.

 

Две първи, две втори, три трети награди и четири специални  награди.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- МИРЕНА АЛЕКСИЕВА ТРИФОНОВА VI КЛАС, 12 г., ГРУПА „ПАЛИТРА“ ПРИ СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ” ГР. КАРНОБАТ.

I. НАГРАДА- ГАЛИМИР СНЕЖАНОВ МИТЕВ- VII КЛАС, 14 г.; СУ „БАЧО КИРО” ГР. ЛЕТНИЦА.

 

II. НАГРАДА- РУМЯНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА- 12 г., ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”, С. МОРАВА, ОБЩИНА СВИЩОВ.

II. НАГРАДА- ИВЕТ ИВАНОВА- VIII КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

 

III. НАГРАДА- МИХАЕЛА ЙОВЧЕВА КОПОЕВА- VI КЛАС, ОУ „ХРИСТО БОТЕВ ” С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- ВИКТОРИЯ ДИЯНОВА ДИЛКОВА- V КЛАС, ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ.

 

НАГРАДА НА ПБНЧ „ЕЛЕНКА И КИРИЛ Д. АВРАМОВИ”, ГР. СВИЩОВ- . БОЖИДАР БОРИСЛАВОВ МАРИНОВ- VI КЛАС, 12 г., ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

 

Голяма награда, две първи, две втори, две трети и една специална награда.

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- БОРИСЛАВ ТОМОВ ТЕРЗИЕВ – 16 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

II. НАГРАДА- ИВАЙЛА ПЕТРОВА – IX КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

III. НАГРАДА- ДЕСИСЛАВА ЦВЕТАНОВА ДИМИТРОВА- IX КЛАС, 15 г., ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ.

 

НАГРАДА НА ФОНДАЦИЯ „АНГЕЛИ ОТ ЛИМ” ГР. СВИЩОВ- ДЕСИСЛАВ ДИМИТРОВ- IX КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

 

Една първа, една втора, една трета и една специална награда.

 

 

    Церемонията по официалното откриване на XIV Национален конкурс „Три звездички 2018“ ще се състои на 25.04.2018 г. (сряда) от 14.00 часа в Художествена галерия „Николай Павлович“ в центъра на гр. Свищов. Рисувалите за конкурса деца ще получат грамоти за участие, а наградените – поименни грамоти с печат на Фондация „Ангели от Лим“ и подпис от нейния председател.

 

   Списък на участниците, на наградените, снимки от официалното откриване и от изложените рисунки ще бъдат публикувани на сайта на Фондация „Ангели от Лим“ – www.angels-lim.org и нейната фейсбук страница.

 

XIV НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС – ИЗЛОЖБА

ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ 2018”

ГР. СВИЩОВ

 

СПИСЪК С УЧАСТНИЦИ

 

СУ „ НИКОЛАЙ КАТРАНОВ ” ГР. СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. КАРИНА КИРИЛОВА КИРИЛОВА- I „А“ КЛАС;

2. КРИСТИЯНА ДИАНОВА ПЕНЧЕВА- I „А“ КЛАС;

3. НИКОЛ РУМЕНОВА ТОДОРОВА- I „А“ КЛАС;

4. ПРЕСЛАВА ГЕОРГИЕВА САВОВА- I „А“ КЛАС;

5. ФАТЕМА МОХАМАДБАКЕР САРВАРИ- I „В“ КЛАС;

6. АЛЕКСАНДРА АНАТОЛИЕВА АЛЕКСАНДРОВА- I „В“ КЛАС;

7. АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИКОВ ПЕНЕВ- I „В“ КЛАС;

8. РАЯ ЮЛИАНОВА САВОВА- II „А“ КЛАС;

9. ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ГАБРОВСКА- II „Б” КЛАС;

10. ВИКТОРИЯ МИЛЕНОВА КРЪСТЕВА- II „Б” КЛАС;

11. ДАЯНА ИЛИАНОВА ИЛИЕВА- II „Б“ КЛАС;

12. БОРИСЛАВА ДАМЯНОВА ДАМЯНОВА- II ‚Б’ КЛАС;

13. АНДРЕЯ ИЛИЯНОВА ГЕОРГИЕВА- II „Б” КЛАС;

14. ЛИЛИЯ ОГНЯНОВА ГЕОРГИЕВА- II „Б” КЛАС

15. ЕММА РУСЛАНОВА ЕМИЛОВА- II „Б” КЛАС;

16. ИРЕН НИКОЛАЕВА НОНЧЕВА- II „Б“ КЛАС;

17. МАРАЯ БОРИСЛАВОВА БОРИСОВА- II „В“ КЛАС;

18. ПЛАМЕНА НЕДЯЛКОВА ПЕТРОВА- II „В“ КЛАС;

19. МИРОНА АЛЕКСАНДРОВА МАКСИМОВА- II „В“ КЛАС, Дете със СОП;

20. ВАНЕСА БИСЕРОВА КОЧЕВА- III „А” КЛАС;

21. БОЖАНА ВЕЛКОВА ВЕЛИКОВА- III „А’ KЛАС;

22. РУТ БОЯНА ЛАГУНА КРУМОВА- III „Б” КЛАС;

23. ВИКТОРИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА ДИКОВА- III „Б” КЛАС;

24. ПЕТРА ВЕСЕЛИНОВА ЛАЛОВА- III „Б“ КЛАС;

25. ЛУИ ИЙ КСИН- III „Б“ КЛАС;

26. ВАСИЛИЯ СВЕТЛОЗАРОВА ЗАХАРИЕВА- III „Б“ КЛАС;

27. СИАНА АНАТОЛИЕВА АЛЕКСАНДРОВА- III „Г“ КЛАС;

28. МИХАЕЛА МИХАЙЛОВА СИМЕОНОВА- IV „A” КЛАС;

29. ВИКТОРИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА ГУТЕВА- IV „A” КЛАС;

30. ВАНЕСА ИВАЙЛОВА МЛАДЕНОВА- IV „A” КЛАС;

31. СТЕФАНИ АНГЕЛОВА ВЕЛИЧКОВА- IV „A” КЛАС, 2 рисунки;

32. СЕЛИН ТАМЕР ПАВЛООЛУ- IV „A” КЛАС;

33. СВИЛЕНА СВИЛЕНОВА АВРАМОВА- IV „A” КЛАС;

34. ВИЛИЯНА ВИЛИСЛАВОВА ИВАНОВА- IV „A” КЛАС;

35. ДЕСИСЛАВА АСЕНОВА- IV „A” КЛАС;

36. ЛЮДМИЛ ЕМИЛОВ СПИРОВ- IV „Б” КЛАС;

37. АННА ДИМИТРОВА СТОЯНОВА- IV „Б” КЛАС;

38. ВАСИЛЕНА ЙОВЧЕВА МАЧЕВА- IV „Б” КЛАС;

39. СИЯНА АТАНАСОВА ГЕОРГИЕВА- IV „Б” КЛАС;

40. АДЕЛИНА АНГЕЛОВА ГЕЧЕВА- IV „Б” КЛАС;

41. АЛЕКСАНДРА ВАСИЛЕВА ПАВЛОВА- IV „В” КЛАС;

42. ИВИАНА ИВЕЛИНОВА ИГАТОВА- IV „В“ КЛАС.

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

43. ДАРИНА НИКОЛОВА ДИМИТРОВА- VII „В“ КЛАС.

 

Гр. Свищов, ул. „Христаки Павлович” № 8, тел. Директор: 0631 60951, секретар: 0631 6 08 65. E-mail: sounkatranov@gmail.com

Старши учител Силва Христова, E-mail: silva1962@abv.bg, tel. 0882 303545

Общо 43 деца с 44 рисунки.

 

СУ „ ДИМИТЪР БЛАГОЕВ ” ГР. СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЯНА ИЛИЯНОВА ДИМИТРОВА- I „А“ КЛАС;

2. ДАРИЯ ЦВЕТОМИРОВА БОЯНОВА- I „А“ КЛАС, 2 рисунки;

3. НИНА ХЮРАЛОВА АХМЕДОВА- I „А“ КЛАС;

4. ТЕОДОРА ЦВЕТАНОВА ЦВЯТКОВА- I „А“ КЛАС;

5. КАЛОЯН ЕМИЛОВ МАРИНОВ- II „В“ КЛАС;

6. ЕВГЕНИЯ ГЕОРГИЕВА НЕДЕВА- II „В“ КЛАС;

7. ПРЕСЛАВА ГЕОРГИЕВА НЕДЕВА- II „В“ КЛАС;

8. ДАРИНА ГЕОРГИЕВА КРЪСТЕВА- II „В“ КЛАС;

9. ДЖАН ЕМИРЗАДЕЕВ САМИДИНОВ- II „В“ КЛАС;

10. ВАЛЯ ГЕОРГИЕВА ВЕЛИЗАРОВА- II „В“ КЛАС;

11. АНДРЕА ИВАЙЛОВА СЛАВОВА- II „В“ КЛАС;

12. ИВАЙЛА ЕМИЛОВА ДИМИТРОВА- II „В“ КЛАС;

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

13. ПРЕСЛАВА ПЕТКОВА ПЕТКОВА- V „Б“ КЛАС;

14. ГАБРИЕЛА ТОДОРОВА ГЕОРГИЕВА- V „В“ КЛАС, 3 рисунки;

15. МОНИКА ЗДРАВКОВА ПЕТКОВА- V „В“ КЛАС, 12 г., 2 рисунки;

16. СТЕФАН ВЕСЕЛИНОВ КАЛОНКИН- V „В“ КЛАС;

17. АННА-МАРИЯ ДИЯНОВА ДИМИТРОВА – V “В“ КЛАС;

18. ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ЗАРАНКОВ- VI „В” КЛАС;

19. ВАСИЛЕНА АЛЕКСИЕВА- VII „Б” КЛАС;

20. AНТЪНИ АТАНАСОВ АТАНАСОВ- VII „Б” КЛАС, 2 рисунки;

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

21. ВИКТОР СПИРОВ- IX „Б“ КЛАС, 2 рисунки;

22. САРИНА НЕЛЕВА СТЕФАНОВА- IX КЛАС, 2 рисунки;

 

Общо 22 деца с 28 рисунки.

 

 

СУ „ ЦВЕТАН РАДОСЛАВОВ ” ГР. СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. КААН АХМЕДОВ АХМЕДОВ- I „Б“ КЛАС;

2. ДЕНИЦА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА- IV „Б” КЛАС;

3. ЕВА ЕВГЕНИЕВА ПЕТКОВА- IV „Б” КЛАС;

4. ЛИВИЯ НИКОЛАЕВА ИВАНОВА- IV „Б” КЛАС;

5. ДИМАНА ЦВЕТОСЛАВОВА АНГЕЛОВА- IV „Б” КЛАС;

 

Ръководител на IV „Б“ клас: Росица Караманлиева, тел.: 0996 425536.

Общо 5 деца с 5 рисунки.

 

 

СУ „ХРИСТО БОТЕВ”, ГРАД СЛАВЯНОВО, ОБЛ. ПЛЕВЕН

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АЛИСИЯ СВЕТЛИНОВА АСЕНОВА- I КЛАС;

2. БИСТРА ЦЕЦКОВА СТЕФАНОВА- I КЛАС,  2 рисунки;

3. СВЕТОСЛАВА ИВАНОВА ЦОЧЕВА- I КЛАС;

4. МАРИНА ИВАНОВА СТОЕНЧЕВА- II КЛАС;

5. ПРЕСЛАВА АНГЕЛОВА ЖЕЛЯЗКОВА- II КЛАС;

6. ГАБРИЕЛА РОСЕНОВА КОЛАКСЪЗОВА- IV КЛАС;

7. РАЯНА МИРОСЛАВОВА МЕЧКОВА- IV КЛАС;

8. БОРИСЛАВА СВЕТЛИНОВА АСЕНОВА- IV КЛАС;

9. ВИКТОРИЯ АНГЕЛОВА ПЕЧЕВА- IV КЛАС;

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

10. ЮЛИЯ СНЕЖАНОВА ИЛИЕВА- VI КЛАС;

11. НАДКА СТЕФАНОВА БЛАЖЕВА- VI КЛАС;

12. АЙНИН МУСТАФОВА ДУРЕВА- VI КЛАС;

13. АЛЕКСАНДРА МИРОСЛАВОВА АНГЕЛОВА- VI КЛАС;

14. МИРОСЛАВА РОСЕНОВА КОЛАКСЪЗОВА- VI КЛАС;

15. ИВАЙЛО ИВАНОВ ЦОЧЕВ- VI КЛАС;

16. ФИЛИС АНХ ЛЕ- VI КЛАС, 2 рисунки;

17. КАТЕРИНА ИВАНОВА СТОЕНЧЕВА- VI КЛАС;

18. ЕДИСА ВЕЛИ ТАИРОВА- VI КЛАС.

 

Тел: 0651 52122, 5840 гр. Славяново, обл. Плевен, ул. „Толбухин“ 6 .

Общо 18 деца с 18 рисунки.

 

ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”, С. ОВЧА МОГИЛА, ОБЩИНА СВИЩОВ

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АНТОНИЯ БИСЕРОВА- VI КЛАС;

2. ЖИВКО МАРИНОВ- VI КЛАС;

3. ХРИСТИЯНА АХМЕДОВА САБРИЕВА- VI КЛАС;

4. ВИКТОРИЯ МОХАМАД- VI КЛАС;

 

Общо 4 деца с 4 рисунки.

 

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЗОРИЦА АНЧЕВА АНДРЕЕВА- V КЛАС;

2. АНДРЕА АНДРЕЕВА ГАНКОВА- V КЛАС;

3. АЛЕКСАНДРИНА ИСКРЕНОВА АЛЕКСАНДРОВА- V КЛАС;

4. БЛАГОМИРА ЕЛЕНОВА ИВАНОВА- V КЛАС;

5. ВИОЛЕТА КРАСИМИРОВА НЕНКОВА- VI КЛАС;

6. ВАНЕСА РАХМИЕВА САИДОВА- VI КЛАС,  3 рисунки;

7. МИХАЕЛА ЙОВЧЕВА КОПОЕВА- VI КЛАС.

 

Моб: 0882 827517, 0879 845326.

Общо 7 деца с 9 рисунки.

 

 

ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ИСКРЕНА ИСКРЕНОВА АЛЕКСАНДРОВА- 8 г.;

2. ПОЛИНА АЛЕКСАНДРОВА НИКОЛОВА- 9 г. 2 рисунки;

3. АЛИСИЯ МИХАЙЛОВА ДРОЗДОВА- 9 г., 2 рисунки;

4. АНИТА ЛЮБОМИРОВА ПЕТРОВА- 9 г.;

5. МЕЛИНДА КЕНАНОВА МОХАРЕМОВА- 9 г.;

6. МАРТИН АНАТОЛИЕВ КОПОЕВ- 10 г.;

7. АНТОНИНА РОСЕНОВА РАСИМОВА- 10 г.;

 

Ръководител: Евгени Йонков, моб: 0894 310781.

Общо 7 деца с 9 рисунки.

 

ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”, С. МОРАВА, ОБЩИНА СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ПЕТЬО ГЕОРГИЕВ ТОНЕВ- 8 г.;

2. АЛЕКС ЗЮМБЮЛОВ ЧАКЪРОВ- 9 г.;

3. ИСКРЕН ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ- 9 г.;

4. ВАНЕСА ВАСКОВА ПАНОВА- IV КЛАС, 3 рисунки;

5. БОЖИДАРА МИРОСЛАВОВА ХРИСТОВА- IV  КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

6. АЛЕКС МИРОСЛАВОВ ХРИСТОВ- 11 г.;

7. РАДОСЛАВ ЮРИЕВ ГЕОРГИЕВ- 12 г.;

8. КАЛИНА МИРОСЛАВОВА ХРИСТОВА- 12 г.;

9. РУМЯНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА- 12 г.;

 

Ръководител: тел: 0879 489689.

Общо 9 деца с 11 рисунки.

 

ГРУПА „ДЪГА”, ДГ, С. МОРАВА, ОБЩИНА СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. СИМОНА ИВЕЛИНОВА АТАНАСОВА- 4 г.;

2. СИМЕОН ВАСИЛЕВ КРЪСТЕВ- 6 г.;

3. АЛЕКСЕЙ РУМЕНОВ СИМЕОНОВ- 6 г.;

4. АНТОНИЯ ИЛИЯНОВА МАРИЯНОВА- 6 г.;

5. МАНУЕЛА РУМЕНОВА ТОНЕВА- 7 г., 2 рисунки;

Общо 5 деца с 6 рисунки.

 

 

ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ – ГР. СВИЩОВ

1. ОБЩА РАБОТА –

Общо 22 деца с 1 рисунка.

 

 

ДГ „ ВАСИЛ ЛЕВСКИ ” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ДИЛЯНА МИРОСЛАВОВА МАТОВА- 5 г.,  2 рисунки;

2. САНЯ ЗАХАРИЕВА ГЕОРГИЕВА- 5 г., 2 рисунки;

3. САНДРИНА ГАЛИНОВА ИГНАТОВА- 5 г.;

4. КРИСТИНА СЕВДАНОВА ЗЛАТАНОВА- 5 г.;

5. СИАНА БОБОЛЕВА- 5 г.;

6. МАРИЯ РУМЕНОВА ПАСКАЛИЕВА- 6 г., 2 рисунки;

7. НИЯ РОСЕНОВА КАЛУШКОВА 6 г., 2 рисунки;

8. ЦВЕТЕЛИНА АСЕНОВА ВАСИЛЕВА- 6 г., 2 рисунки;

9. ИВАЙЛА КИРИЛОВА КИРИЛОВА- 6 г., 2 рисунки;

10. ИВАН МИРОСЛАВОВ ПАНТИЛЕЕВ- 7 г., 2 рисунки;

11. МАРИЯ ХРИСТОВА БЕЛЧЕВА- 7 г.;

 

Преподавател: Вярка Станчева, тел. 0631 60299, 0884303157 -

Общо 11 деца с 18 рисунки.

 

ДГ „ КАЛИНА МАЛИНА ” ГР.СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ФЕРЕЩА САРВАРИ – 4 г.;

2. ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ – 4 г.;

3. ДАРИЯ РУЖДЕВА НУРИЕВА- 4 г.;

4. ЯСАМИН САРВАРИ – 4 г.;

5. СВЕТЛИН КАЛИНОВ АСЕНОВ – 4 г.;

6. ДАНИЕЛ СЕВГИН ХАМДИЕВ – 4 г.;

7. ПЕТЪР МАРИЕЛОВ КИНКОВ – 5 г.;

8. ИЛЕН ФАНКОВА СИМЕОНОВА – 5 г.

9. ТЕОДОР ВАЛЕНТИНОВ ИВАНОВ – 6 г.;

10. НИКОЛЕТА СТЕФАНОВА ИГНАТОВА – 6 г.

11. МИГЛЕНА ТОДОРОВА ТОДОРОВА – 6 г.;

12. ЦВЕТОМИРА ПЛАМЕНОВА ВРАЙКОВА- 6 г.;

13. АНИТА ПЕТРОВА ТЕЛБИС- 6 г.;

14. ЯСЕН ЛЮДМИЛОВ ЛЮБЕНОВ – 6 г.;

15. СИАНА РАДОСЛАВОВА ЙОВЧЕВА- 6 г.;

 

Общо 15 деца с 15 рисунки.

 

 

ДГ „ РАДОСТ ” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВИКТОРИЯ ДАНИЕЛОВА ИВАНОВА– 5 г.;

2. КРИСТИЯН ТИХОМИРОВ БОЯНОВ- 5 г.;

3.РАЛИЦА ГЕОРГИЕВА ЛИЧКОВА– 5 г.;

4. СИАНА ИВОВА ИВАНОВА– 5 г.;

5. СТАНИСЛАВА АНГЕЛОВА ТОДОРОВА– 5 г.;

6. СТОЯН ГЕОРГИЕВ ВАСИЛЕВ- 5 г.;

7. ГЕОРГИ МИРОСЛАВОВ ЕВГЕНИЕВ- 5 г.;

8. ВАНЕСА ТОДОРОВА ПЛУГЧИЕВА- 5 г.;

9. ПЛАМЕНА СИЛВИЕВА ЕКСЕРОВА- 5 г.;

10. ЕЛИЗАБЕТ ЕВГЕНИЕВА ЛАЗАРОВА- 5 г.;

11. АЯ РОСЕНОВА ХРИСТОВА- 5 г.;

12. ГАБРИЕЛА МИРОСЛАВОВА ТОДОРОВА  6 г.;

13. ПРЕСЛАВА ИВАЙЛОВА ПЕТРУШЕВА– 6 г, 3 рисунки.;

14. ЙОАН ЕМИЛОВ КАМЕНОВ- 6 г.;

15. ЙОАНА ХРИСТОВА ЙОРДАНОВА- 6 г.;

16. СВЕТЛИН ИВАНОВ ВАСИЛЧЕВ- 6 г.;

17. РАЯ АЛЕКСАНДРОВА ХРИСТОВА– 6 г.;

18. АСЯ БОРИСЛАВОВА ПЛАЧКОВА– 6 г.;

19. ЛЕА ПЕТРОВА ЗДРАВКОВА– 6 г.;

20. БЕЛОСЛАВА РАДОСЛАВОВА ИВАНОВА– 6 г.;

21. ИНТИСАР АБДЕМАЛЕК КАЛЛИ– 6 г.;

22. МАРТИНА ЦВЕТАНОВА РАДОЛОВА– 6 г.;

23. КАЛИНА ИВАЙЛОВА ПЕТРОВА– 6 г., 2 рисунки;

24. ИВЕТА МИРОСЛАВОВА МАРИНОВА– 6 г.;

25. ЕФЕ ДЖЮНЕЙТ АХМЕД– 6 г.;

26. ЛИЛИЯ МИРОСЛАВОВА РАДЕВА- 6 г.;

27. ИВАН КРАСИМИРОВ ДИМИТРОВ- 7 г. ;

28. ВИКТОРИЯ ПЕТРОВА ПЕТРОВА– 7 г.;

29. ИСКРЕН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ– 7 г.;

30. МАРТИНА МОМЧИЛОВА АНТОВА– 7 г.;

31. ИВАЙЛО ПЕТРОВ ПЕТРОВ– 7 г.;

32. ДИМИТЪР КРАСИМИРОВ ДИМИТРОВ- 7 г.;

 

Тел.: 0631/ 6 09 02

Общо 32 деца с 35 рисунки.

ДГ „ ЧИПОЛИНО ” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МЕЛАНИ ПЛАМЕНОВА ДОНЧЕВА – 4 г.;

2. ВИЛИСЛАВА АТАНАСОВА СИЙКОВА - 5 г., 2 рисунки;

3. АЛЕКС ЛЕВЕНТОВ ЙОСИФОВ – 5 г.;

4. МЕРИАН ВАЙДИНОВА МЕХМЕДОВА- 5 г., 2 рисунки;

5. ДЕНИЦА АТАНАСОВА АТАНАСОВА- 6 г.;

6. ГЕРГАНА ГАЛИНОВА ТРИФОНОВА- 6 г.;

7. ДЕЯ ДЕТЕЛИНОВА ДОНЧЕВА- 6 г.;

8. ГАЛЕНА БОРИСЛАВОВА ГЕОРГИЕВА- 6 г.;

9. НИКОЛА ДИМИТРОВ ПЕТКОВ- 6 г.;

10. ИВОННА АНДРЕЕВА БОРИСОВА- 6 г.;

11. ВАНЕСА МИЛЕНОВА МИТЕВА- 6 г.;

12. КАРОЛИНА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА- 6 г.;

13. АЛЕКСАНДРА АНАТОЛИЕВА ХРИСТОВА- 6 г., 2 рисунки;

14. АЛЕКСАНДРА МИРОСЛАВОВА АНГЕЛОВА- 6 г.;

15. СИЯНА СВЕТОСЛАВОВА ПЕТКОВА- 6 г.;

16. ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА АНДРЕЕВА- 6 г.;

17. ХРИСТИЯНА ЕМИЛОВА КИРИЛОВА- 6 г.;

18. БОРИСА ВЛАДИМИРОВА ДОЙЧИНОВА- 6 г.;

19. ИВАЙЛА НЕДЯЛКОВА ПЕТРОВА- 6 г., 2 рисунки;

20. РОСЕН ИВАНОВ ГАНЕВ- 7 г.;

21. ЕМА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА- 7 г.;

22. ИВЕЛИНА РАДОСТИНОВА РАДЕВА- 7 г.;

23. СИМОНА МИРОСЛАВОВА КЮЧУКОВА- 7 г.;

 

Ръководител: тел. 0882 321083, 0882 321088.

Общо 23 деца с 27 рисунки.

 

 

ДГ „СЛЪНЧО” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЦВЕТИНА АНДРИАНОВА АНГЕЛОВА – 4 г.;

2. ЕВА БОЯНОВА ПЕТРОВА – 4 г.;

3. МОНИКА ФИЛИПОВА ИВАНОВА – 4 г.;

4. НИКОЛ ИЛИЯНОВА ЦВЕТАНОВА – 5 г.;

5. ДАНИЕЛ РУМЕНОВ – 5 г.;

6. РАДОСЛАВ РАДКОВ – 5 г.;

7. ЛЪЧЕЗАР ГЕОРГИЕВ – 5 г.;

8. БОРЯНА АНАТОЛИЕВА

9. ЙОВАНА СЕВИДОВА- 6 г.;

10. ИРИНИ В. РАЧЕВА- IV гр.;

11. ДАРИЯ П. ПЕТРОВА- IV гр.;

12. ПЕТЯ СТЕФАНОВА- IV гр.;

13. МОНИКА В. РАЧЕВА- IV гр.;

14. ЕЛИНА Т. ТОДОРОВА- IV гр.;

15. ЛЮДМИЛ ПЛ. ХРИСТОВ- IV гр.;

 

Общо 15 деца с 15 рисунки.

 

 

ДГ „РАДОСТ“ - С. ЦАРЕВЕЦ, ОБЩИНА СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ТЕОДОР БОРИСОВ- 5 г.;

2. ВЛАДИМИР ИВЕЛИНОВ- 5 г.;

3. ХРИСТИЯНА РОСЕНОВА- 5 г.

4. ЙОСИФ ЙОСИФОВ- 6 г., 3  рисунки;

5. ТЕОДОР ПЕТРОВ- 6 г. ;

6. ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА- 6 г.;

7. СИМЕОН ГЕОРГИЕВ- 7 г., 3 рисунки

 

Служ. тел.: 0884754856

Общо 7 деца с 11 рисунки.

 

 

ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЙОАНА ЙОРДАНОВА НИКОЛОВА – 6 г.;

2. ТАНИЯ ЦВЕТОЗАРОВА ЦВЕТАНОВА – 6 г.;

3. ВАНЕСА ИВАЙЛОВА ДИНКОВА – 6 г.

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

4. ЛИЛИЯ ХРИСТОВА ХРИСТОВА- I КЛАС, 7 г.;

5. ГАБРИЕЛА ВАЛЕНТИНОВА ИВАНОВА- I КЛАС, 8 г.;

6. СОФИЯ ПЕТРОВА ТОДОРОВА – II КЛАС, 8 г.;

7. ВЛАДИСЛАВ ЦЕЗАРИНОВ КОСТАДИНОВ– III КЛАС, 9 г.;

8. СИЛВАНА ЦВЕТОМИРОВА ЙОРДАНОВА– III КЛАС, 9 г.;

9. ТАНИСЛАВА ТРЕНДАФИЛОВА НАНЕВА– III КЛАС, 9 г.;

10. ГАБРИЕЛА КАЛИНОВА КАМЕНОВА– IV КЛАС, 10 г.;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

11. ГАБРИЕЛА ВЕНЦИСЛАВОВА КУНЧЕВА – 11 г.;

12. БОЖИДАР БОРИСЛАВОВ МАРИНОВ- VI КЛАС, 12 г.;

13. ДИАНА ЕМИЛИАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА– V КЛАС, 12 г.;

14. КАТЕРИНА КАЛИНОВА ИВАНОВА – VI КЛАС, 11 г.;

15. ТЕОДОР ПЛАМЕНОВ ЯКОВ- VII КЛАС, 13 г.;

16. ИВА ГЕОРГИЕВА ПЕКОВА- VII КЛАС, 13 г.;

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

17. ПЕТЯ СТЕФАНОВА СПАСОВА- XI КЛАС, 17 г.

18. ЦВЕТОСЛАВА ХРИСТОВА ЦВЕТКОВА - XI КЛАС, 18 г.

 

Ръководител: Нина Горанова, 0899 354494, е-mail: ninagoranova@abv.bg

Център за работа с деца, п.к.52, 5980 гр. Червен бряг, обл. Плевен, ул. „П Р. Славейков“ 30 А.

Общо 18 деца с 18 рисунки.

 

 

ШИИ „МАГАРЕ”, ГР. БУРГАС

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АЛЕКСАНДРА БОЙКОВА ДРАЖЕВА- 4 г.;

2. МАГДАЛЕНА ЗЛАТИНОВА ПОПОВА- 5 г.;

3. ЕЛЕНА МИХАЙЛОВА МОМЧЕВА- 5 г.;

4. СОФИЯ СТАНИМИРОВА НЕДЕЛЧЕВА- 5 г.

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

5. ВАНЕСА МАРИЯНОВА ДИМИТРОВА- 7 г.;

6. ГАБРИЕЛА НЕДЯЛКОВА ВЪЛЧЕВА- 8 г.

 

 

Ръководител: Костадинка Кънчева, тел.: 0884 957597,

8010 гр. Бургас, комплекс. „Славейков“ бл. 79, вх. А, ет. 3, ап. 4.

Общо 6 деца с 6 рисунки.

 

 

СИП ПО „ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО” ПРИ

СУ ”ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. СВЕТОСЛАВА ПЕТРОВА ЯНКОВА - I “А” КЛАС, 7 г.;

2. ПОЛИНА ГЕОРГИЕВА АЛЕКСАНДРОВА - I “А” КЛАС, 7 г.;

3. АДЕЛИНА НАЙДЕНОВА ХРИСТОВА  - II “А” КЛАС, 8 г.;

4. ЕЛЕНА САШЕВА ЙОРДАНОВА - II “А” КЛАС, 8 г.;

5. ПЛАМЕН ПЛАМЕНОВ ВЕНЕЛИНОВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

6. АННА МАРИЯ ПЛАМЕНОВА НИКОЛАЕВА - IV “Б” КЛАС, 10 г., 2 рисунки;

7. ЯВОР ПЕТКОВ МИРОСЛАВОВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

8. БОРИСЛАВ РАДОСЛАВОВ ТРИФОНОВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

9. ИВАЙЛО ИЛИЯНОВ БАЙЧЕВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

10. АЛЕКСАНДЪР АНГЕЛОВ ФИЛЕВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

11. ДЕНИС ТИМУР МАКСИМОВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

12. ЮЛИЯ ТИМУР МАКСИМОВА - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

13. ЕМИЛИЯ ИВАНОВА ПЕТРОВА - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

14. АНАБЕЛА МИРОСЛАВОВА ИВАНОВА - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

15. ВИКТОРИЯ ЛЮДМИЛОВА АПОСТОЛОВА - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

16. НИКОЛАЙ КОСТАДИНОВ КОСТАДИНОВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

17. ИВАН ЕМИЛОВ ИВАНОВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

18. СЕВГЮЗАЛ ЯШАРОВА АХМЕДОВА – 10 г.

 

Ръководител: Маринела Иванова, 0885728163; 06141 6389, sou_pt@mail bg, marinela_6@abv.bg; 5180 гр. Полски Тръмбеш, обл. Велико Търново, ул. „Училищна” № 25.

Общо 18 деца с 19 рисунки.

 

 

АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА-

ГР. ТЪРГОВИЩЕ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЛОРА ПАНОВА- 4 г.;  

2. ЕЙЛИН НЕСЛИХАНОВА- 4 г.;

3. АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ- 4 г.;

4. БЕРЕН ОКТАЙ- 4 г.;

5. ДИЛЕК АРАБАДЖИЕВА- 5 г.;

6. ДАНАЯ КАЛИНОВА- 5 г.;

7. ИВЕТ СТОЙНЕВА- 5 г.;

8. МЕЛИС МУСТАФОВА- 5 г.;

9. МАРИЯ ГРИГОРОВА- 5 г.;

10. ЗИНЕБ ХАСАНОВА- 5 г.

11. ГАБРИЕЛА АТАНАСОВА- 5 г.;

12. ХАВВА МЕХМЕД - 6 г.;

13. ИВАЙЛА ИВАНОВА- 6 г.;

14. ИВАЙЛА ГАЛИНОВА- 6 г.;

15. ЗИНЕБ САБРИЕВА- 6 г.;

16. ИВЕЛИН ВАСИЛЕВ- 6 г.;

17. ПОЛИНА НИКОЛАЕВА- 6 г.;

18. ЛЪЧЕЗАР ФИЛИПОВ- 6 г.;

19. ИВЕЛИН ЦЕНКОВ- 6 г.

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

20. ИВОНА ГАЛИНОВА- II КЛАС;

21. ГАЛИНА ИЛИЕВА- II КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

22. ЕЛИ БОЖАНОВА- VIII КЛАС.

 

Адрес: 7700 Търговище, ул.”Лилия” № 3, п.к. 7, Ателие за изобразителни изкуства – Д. Батембергска”, 0897 037694, e-mail: art_bg_d@abv.bg.

Общо 22 деца с 22 рисунки.

 

 

АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“ ГР. ТЪРГОВИЩЕ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МАРИНА ВАСИЛЕВА - 5 г.;

2. АЛЕКСАНДЪР АПОСТОЛОВ – 5 г.;

3. ВАНЕСА МИЛАНОВА – 5 г.;

4. ГАЙЕ СЕЙХАНОВА ГЮРСЕЛОВА – 5 г.;

5. ХЕЛИН ВЕЛИ КЕСИМ – 5 г.;

6. ГЛОРИЯ ТАНЕВА ГОСПОДИНОВА – 5 г.;

7. ПЕТРОМИРА БИСЕРОВА МАРЧЕВА – 6 г.;

8. ПОЛИНА МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА- 5 г.;

9. МАРТИН ШАЙКОВ – 6 г.;

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

10. ИВАН ВЛАДИМИРОВ СТАНЧЕВ – I КЛАС, 7 г.;

11. ТЕОДОРА МИХАЙЛОВА ДОЛАПЧИЕВА – I КЛАС, 7 г.;

12. ГЕРГАНА РАДОСЛАВОВА ПЕЙЧЕВА – 10 г.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

13. ПРЕСЛАВА РАДОСЛАВОВА ПЕЙЧЕВА – 13 г.;

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

14. БОРИСЛАВ ТОМОВ ТЕРЗИЕВ – 16 г.

 

Ръководител: Магдалена Николаева Стоянова, тел. 0899 476900, e-mail: magi_nik@abv.bg, адрес: 7700, гр. Търговище, ул. „Родопи“ 14 – Б, ет. 1, ап. 1 Ателие „Шарени пръсти“

Общо 14 деца с 14 рисунки.

 

 

КЛУБ „ПАЛИТРА“ ПРИ СУ „ХРИСТО БОТЕВ“, ГР. НОВА ЗАГОРА, ОБЛ. СЛИВЕН

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. СОФИЯ САВОВА ТАУКЧИЕВА – V “А”КЛАС, 11 г.;

2. ДАРИНА НЕДКОВА ВАЧКОВА – V “Г”КЛАС, 11 г.;

3. ГАБРИЕЛА ИВАНОВА ИВАНОВА – V “Г”КЛАС, 11 г.;

4. АНТОАНЕТА БОЙКОВА РУСЕВА – V “Д”КЛАС, 11 г., 2 рисунки;

5. ВАНЕСА МИРОСЛАВОВА КЬОСЕВА – V “Е”КЛАС, 11 г.;

6. ДАРИНА КОНСТАНТИНОВА ХРИСТОВА – V “Е”КЛАС, 11 г.;

7. МАРИЯ ЦВЕТЕЛИНОВА СЛАВОВА – VI “A”КЛАС, 12 г.;

8. ПРЕСЛАВА ЖАН ЛАЗАРОВА – VI “А”КЛАС, 12 г.;

9. ВИКТОРИЯ МИЛЕНОВА МАНЕВА – VI “А”КЛАС, 12 г.;

10. ИСКРЕН МИТКОВ КРАЛЕВ – VI “Б”КЛАС, 12 г.;

11. ДАНИЕЛ БОЖИЛОВ ДАНЕВ – VI “Б”КЛАС, 12 г., 2 рисунки;

12. СНЕЖИНА ВЕНЦИСЛАВОВА ЗЛАТАРОВА – VI “Б”КЛАС, 12 г.;

13. ЯНИЦА ЙОРДАНОВА ВЕЛЕВА – VI “Г”КЛАС, 12 г., 2 рисунки;

14. ИВАН ДИМИТРОВ МИТЕВ – VI “Д”КЛАС, 12 г., 2 рисунки;

15. ПАВЛЕТА ТАНЕВА ПЕТКОВА – VI “Д”КЛАС, 12 г.;

16. ГАБРИЕЛА ИВАЙЛОВА ГОЧЕВА– VI “Д”КЛАС, 12 г.;

 

Ръководител: Красимира Михайлова Стойкова, сл. тел. 0893 653357, e-mail: school@souhrbotev-nz.com, адрес: 8900, гр. Нова Загора, обл. Сливен, ул. „Сан Стефано“ 2, тел/факс: 0457 62796, Директор: 0457 62796, Пом. директори: 0457 62794, Канцелария: 0457 62075

Общо 16 деца с 20 рисунки.

 

НЧ „ПЕТКО МАНОЛОВ 1932“, С. ДОЛНО ИЗВОРОВО, ОБЩ. КАЗАНЛЪК

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. НЕВИМ НЕДИМ АЛИЕВА- 8 г.;

2. МЕРВЕ САЛИМ БАЙРАКТАР- 10 г., 2 рисунки;

3. ШЕНИЗ САЛИМ БАЙРАКТАР- 10 г., 2 рисунки.

 

Ръководител: Радостинка Александрова, тел. 0884 543032.

Общо 3 деца с 5 рисунки.

 

 

ГРУПА „ПАЛИТРА“ ПРИ СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ” ГР. КАРНОБАТ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. СТИЛИЯНА БОЖИДАРОВА – I КЛАС, 7 г.;

2. ВИКТОРИЯ ДАНАИЛОВА ДРАГНЕВА – I КЛАС, 7 г., 2 рисунки;

3. НИКОЛ КОСТОВА КОЙЧЕВА -  II КЛАС, 8 г.;

4. ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ -  II КЛАС, 8 г.;

5. ТЕОДОРА ТОДОРОВА ГЕОРГИЕВА -  II КЛАС, 8 г.;

6. КАЛОЯН КРАСИМИРОВ БОРИЛКОВ -  II КЛАС, 8 г.;

7. КАДЕР БАХТИЕР РАИФ -  II КЛАС, 8 г.;

8. МАРГАРИТА ЯНЕВА АПОСТОЛОВА -  II КЛАС, 8 г.;

9. АНДРЕЙ СВЕТЛАНОВ АНДРЕЕВ -  II КЛАС, 8 г., 2 рисунки;

10. ВЕЛИЗАРА НИКОЛАЕВА МИХАЙЛОВА -  II КЛАС, 8 г.;

11. БОЖИДАРА ЖЕЛЧЕВА АТАНАСОВА -  II КЛАС, 8 г.;

12. МАЯ ДИНКОВА ГЕОРГИЕВА – III КЛАС, 9 г.;

13. СИМОНА ГЕНЧЕВА НЕЙКОВА -  III КЛАС, 9 г.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

14. ЕЛИС БАЙРАМ БОШНАК - V КЛАС,12 г.;

15. МИРЕНА АЛЕКСИЕВА ТРИФОНОВА VI КЛАС, 12 г.

 

Ръководител: Даниела Радева- 0884 478176, e-mail: nelita_rad@abv.bg

Ул. „Москва” № 1, 8400 гр. Карнобат, обл. Бургас.

Общо 15 деца със 17 рисунки.

 

 

ОУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ”

С. АЛЕКСАНДРОВО, ОБЩИНА ЛОВЕЧ

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЖИВКА ОГНЯНОВА АСЕНОВА- V КЛАС, 11 г.;

2. РЕЙХАН КЕРИМОВА РИЗОВА- V КЛАС, 11 г.;

3. КАДЕР КЕМАЛОВА АХМЕДОВА- VI КЛАС, 12 г.;

4. АЛЕКСАНДЪР БОРИСЛAВОВ МИХАЙЛОВ- VI КЛАС, 12 г.;

 

Преподавател: Венета Стефанова, тел. 069422189,

e-mail: sou_aleksandrovo@abv.bg

Пл. „Съединение” № 1, 5560 с. Александрово, общ. Ловеч.

Общо 4 деца с 4 рисунки.

 

 

СУ „БАЧО КИРО”- ГР. ЛЕТНИЦА

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МАГДАЛЕНА БОРИСЛАВОВА АНГЕЛОВА- III КЛАС, 9 г.;

2. ЕЛИЗА ЕМИЛОВА ИВАНОВА- III КЛАС, 9 г.;

3. ИВАН ДИЯНОВ ГЕОРГИЕВ- IV КЛАС, 10 г.;

4. АНЕЛИЯ ДОБРИНОВА НИЦОВА- IV КЛАС, 10 г.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

5. ДЕМИР ЕМИЛИЯНОВ ИГНАТОВ- V КЛАС, 11г.;

6. ВАСИЛ МИЛАНОВ ХРИСТОВ- V КЛАС, 11г.;

7. МАЯ ГЕОРГИЕВА МАРИНОВА- V КЛАС, 11г.;

8. ПАТРИЦИЯ РАДИНОВА ГОРАНОВА- V КЛАС, 11г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч;

9. МАРИЯ ГЕОРГИЕВА ЙОРДАНОВА- VI КЛАС, 12 г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч;

10. ГАБРИЕЛА АНГЕЛИНОВА ИВАНОВА- VI КЛАС, 12 г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч;

11. МАРИЯ БИСЕРОВА РАДЕВА- VI КЛАС, 12 г.;

12. ГЮЛЧИН АЛЕКСИЕВА СТЕФАНОВА- VII КЛАС, 13 г.;

13. ВЕЛИСЛАВ ВЕНИЛИНОВ АТАНАСЧЕВ- VII КЛАС, 13 г.;

14. ЕЛИОНОРА ЕМИЛОВА АНГЕЛОВА- VII КЛАС, 13 г.;

15. ИВАН АНЕЛИЕВ МИНКОВ- VII КЛАС, 13 г., Дете със СОП, Ресурсен център- гр. Ловеч;

16. ЛИЛИЯ ТОДОРОВА БОРИСОВА- VII КЛАС, 13 г.;

17. ГАЛИМИР СНЕЖАНОВ МИТЕВ- VII КЛАС, 14 г.;

 

Преподавател: Светлана Стоянова, тел. 06941 2250, е-mail: sstoianova67@abv.bg

Aдрес: 5570 гр. Летница, обл. Ловеч, ул. „Ал. Стамболийски” № 22, E-mail: bacho_kiro@abv.bg. Децата със СОП са от Ресурсен център- гр. Ловеч.

Общо 17 деца със 17 рисунки.

 

 

ШИИ „АРТ ПОПОВО”   

ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. РАДИНА ЗЛАТКОВА - 4 г., ДГ „СЛЪНЦЕ“;

2. МИРЕЛА ИЛИЕВА - 6 г., ДГ „СЛЪНЦЕ“;

3. ДАЯНА ДИЯНОВА - 6 г., ДГ „СЛЪНЦЕ“;

4. ИВА СТЕФАНОВА - 6 г., ДГ „ЗДРАВЕЦ”;

5. ЗОРНИЦА ГАТЕВА - 6 г., ДГ „ЗДРАВЕЦ”;

6. ХЕЛЕН ХАСАН - 6 г., ДГ „ЗДРАВЕЦ”

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

7. ЕБРУ СУНАЕВА- I КЛАС;

8. ПАВЕЛ СТЕФАНОВ I КЛАС;

9. СЕЛИН ХАСАНОВА- III КЛАС;     

10. ВЯРА СТОЯНОВА – III КЛАС;

11. ЮЛИЯН ЮЛИЯНОВ – III КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

12. БОРЯНА ИЛИЕВА - V КЛАС;

13. ИВОНА – СИЯНА СТАНЕВА – V КЛАС;

14. ДАМЛА ЕСАД - V КЛАС;

15. АЛЕКСАНДРА АТАНАСОВА- VIII КЛАС.;

16. ИВЕТ ИВАНОВА – VIII КЛАС;

  IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

17. СИМОНА АНГЕЛОВА – IX КЛАС;

18. ДЕСИСЛАВ ДИМИТРОВ – IX КЛАС;

19. ИВАЙЛА ПЕТРОВА – IX КЛАС;

 

Ръководител: Искра Хаджииванова, моб. 0889509755, е-mail: iskra10@abv.bg;

Ул. „Гагарин” № 26, 7800 гр. Попово, обл. Търговище.

Общо 19 деца с 19 рисунки.

 

 

АТЕЛИЕ „СВЯТ В ЦВЯТ“

ОУ „СВЕТИ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ”

С. СОТИРЯ, ОБЩИНА СЛИВЕН

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. РОСАНКА ПАВЛИНОВА НЕДЕЛЧЕВА- 10 г.;

2. ЕЛИ ЗЛАТКОВА ПАВЛОВА - 9 г.;

3. ГИНКА ТОДОРОВА ДИМИТРОВА - 9 г.;

4. ЖИВКА ИЛИЕВА ПЕНКОВА - 9 г.;

5. МАРИЯ РАДКОВА ПЕТРОВА - 9 г.;

6. ЯНКА ЗАФИРОВА ДЕМИРЕВА - 9 г.;

7. ТОДОР АТАНАСОВ ИВАНОВ - 9 г.;

8. МАРИЯ СЕМОВА КИРИЛОВА- 9 г.;

9. ВЕСКА МИТКОВА СТАНЧЕВА- 9 г.;

10. ИВАН ВАСИЛЕВ ПАВЛОВ - 9 г.;

11. МАРИЯ РАДОСТИНОВА АНДОНОВА - 9 г.;

12. ЙОРДАН ТОДОРОВ ИВАНОВ – 9 г.;

13. АНТОНИО ВАСИЛЕВ ИВАНОВ  - 9 г.;

14. КРЪСТИНА СТОЙКОВА ТОДОРОВА- 9 г.;

15. СТОИЛКА РАДЕВА АНЕВА - 9 г.;

16. ПЕТКО ДОНКОВ АНГЕЛОВ - 9 г.;

17. АНДОН МАРИЯНОВ МИТКОВ - 9 г.;

18. РАЙНА ЙОРДАНОВА ГЕОРГИЕВА - 9 г.;

19. МИНКО ИЛИЯНОВ МИНКОВ - 9 г.;

20. КРИСТИНА САШЕВА ИВАНОВА- 9 г.;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

21. ГЕРГАНА МАРЕВА ГАНЧЕВА – 14 г.

 

Ръководител: Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg

с. Сотиря, ул. „Св. Св. Кирил и Методий” № 28, общ. Сливен, обл. Сливен.

Общо 21 деца с 21 рисунки.

 

ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВИКТОРИЯ ВЕНЕЛИНОВА КАРАГЬОЗОВА – 7 г.;

2. ДЕНИЦА ДАНАИЛОВА НИКОЛОВА - I КЛАС, 8 г.;

3. ЖАКЛИН СТЕФАНОВА ТОДОРОВА - II КЛАС, 8 г.;

4. НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА ХИНКОВА - III КЛАС, 9 г.;

5. МАРИНЕЛА СТОЯНОВА СТОЯНОВА - III КЛАС, 10 г.;

6. ДЕНИЦА НИКОЛОВА ПЪШКОВА- IV КЛАС, 10 г.;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

7. ВЕЛИСЛАВА ВЕНЦИСЛАВОВА ДИМИТРОВА - V КЛАС, 11 г.;

8. ВИКТОРИЯ ДИЯНОВА ДИЛКОВА - V КЛАС, 11 г.;

9. МИХАЕЛА ТОНЕВА ЕНЕВА - V КЛАС, 11 г.;

10. АНТОНИЯ ТОНЕВА ПЕТКОВА - VI КЛАС, 13 г.;

11. КАМЕЛИЯ ДАНАИЛОВА НИКОЛОВА - VII КЛАС, 14 г.;

12. МАРТИНА ГЕНАДИЕВА БОЯДЖИЕВА - VII КЛАС, 14 г.;

13. МЛАДЕН ДАНИЕЛОВ МЛАДЕНОВ - VIII КЛАС, 14 г.;

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

14. ДЕСИСЛАВА ЦВЕТАНОВА ДИМИТРОВА – IX КЛАС, 15 г.;

 

Ръководител: Кремена Попова, моб. тел.: 0887159988; сл. тел./факс 068/624764, 629069, e-mail: odklovech@gmail.com

ЦПЛР - Общински детски комплекс, Детски арт – клуб „Гея”,  5500 гр. Ловеч

Общо 14 деца с 14 рисунки.

 

ДГ „СЛЪНЦЕ“ – ГР. ЛОВЕЧ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АНА ЙОРДАНОВА ЕСЕНКОВА- 6 г.;

2. МАРИАНА АНГЕЛОВА МИХАЙЛОВА- 6 г.;

3. АЛБЕРТ ЛИЧОВ РАШКОВ- 7 г.;

4. ВИКТОРИЯ МАРИЯНОВА СПАСОВА- 7 г.

 

Ст. учител: Галина Петрова и Светослава Петкова, тел. 0887 991328 , 0686 37326; 5500, гр. Ловеч, кв. „Червен бряг“ 11, ДГ „Слънце“.

Общо 4 деца с 4 рисунки.

 

ОУ „СВЕТОЗАР МАРКОВИЧ”- С. БРОДАРЕВО, Р СЪРБИЯ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЕНИДА ХАЛИЛОВИЧ – I – 1 КЛАС;

2. НЕЙЛА ХАНИЧ - II – 1 КЛАС, 7 г.;

3. ИЛХАНА ШИЛЕВИЧ- II – 1 КЛАС, 7 г.;

4. ЕРВИН ШЕХОВИЧ – II – 1 КЛАС, 8 г.;

5. ТАИДА БИЕЛАК – I – 2 КЛАС, 7 г., 2 рисунки;

6. ХАНА ПЛАНИЧ – I – 2 КЛАС, 3 рисунки;

7. АЛДА СТРИКОВИЧ– I – 2 КЛАС;

8. ЕМИЛ ПЛАНИЧ– I – 2 КЛАС;

9. АМЕР ПОДБИЧАНИН– I – 2 КЛАС;

10. РАМИЯ ПЛАНИЧ– I – 2 КЛАС, 7 г.;

11. ХАМЗА ТОЙАК – 7 г.;

12. ИЛХАНА КУКУЛЯЦ – II – 2 КЛАС, 7 г;

13. ЛАЛЯК МАЙДА III – 1 КЛАС, 9 г.;

14. ЦЕРЛА ЖИТОВИЧ– III – 1 КЛАС, 9 г.;

15. АНДРЕЯ ГОЙАКОВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

16. МИНА БОГДАНОВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

17. РЕЙХАНА ДАУТОВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

18. ШЕНАН ТАХИРОВИЧ – 9 г.;

19. ЕМИНА СУЛЬЕВИЧ – III – 3 КЛАС, 9 г., 2 рисунки;

20. МИРСАДА РОВЧАНИН- III - 3 КЛАС;

21. АМРА ПАПИЧ- III – 3 КЛАС

22. ЕСМИР ЖИГОВИЧ- III – 3 КЛАС

23. БЕРНА ХУСОВИЧ- III – 3 КЛАС, 9 г, 5 рисунки;

24. ИЛДА ХАДЖИБУЛИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

25. ЕМЕЛ САКИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

26. АРМИН ЦАМА– III – 2 КЛАС, 9 г.;

27. ЕНЕСА АЛОМЕРОВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

28. ЕНВЕР АЛОМЕРОВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

29. ЕНА МУЙЕЗИНОВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

30. МИНА БОГДАНОВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

31. ДЖЕЛМИН СИНАНЧЕВИЧ– III – 2 КЛАС, 9 г.;

32. ЕЛИЯН ХОНМОЗИЧ– III – 3 КЛАС;

33. ЦАМА ДЕМИРЕЛ – III – 3 КЛАС, 9 г.;

34. МИРСАДА РОВЧАНИН– III – 3 КЛАС, 9 г.;

35. ЦАМА ДЖУДЖАН ИМАМ  - III – 3 КЛАС, 9 г., 3 рисунки;

36. АМЕР КУКУЛЯЦ – III – 3 КЛАС, 9 г.;

37. ДЖИНА БУЯК – III- 3 КЛАС, 9 г.;

38. АЙЛА ПРЕЛЕВИЧ– III- 3 КЛАС, 9 г.;

39. АМРА ПРЕЛЕВИЧ– III- 3 КЛАС, 9 г., 2 рисунки;

40. КАДИР КОНОРЕЧА IV – КЛАС, 10 г.;

41. ДЖЕРИНА САКИЧ- IV – 1 КЛАС, 10 г.;

42. ЕЛВИН ХАДЖИБУЛИЧ- IV – 1 КЛАС, 10 г.;

43. ЙЕЛЕНА ЛАЗОВИЧ- IV – 1 КЛАС, 10 г.;

44. ЕРНА КУРБЕГОВИЧ- IV – 1 КЛАС, 10 г.;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

45. АЙРА КУКЬЕВАЦ – V – 1 КЛАС, 11 г.;

46. ТАНЯ ЗИНДОВИЧ – VIII КЛАС;

47. ЕДИС ДЖОРОВИЧ – V – 2 КЛАС, 11 г.

 

31305 Бродарево, Р Сърбия

Общо 47 деца с 58 рисунки.

 

ИНДИВИДУАЛНИ  УЧАСТНИЦИ:

 

1. НИКОЛАЙ МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- II КЛАС, 8 г., ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” ГР. СЛИВЕН, Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg.

2. КАЛОЯН МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- III КЛАС. 10 г., ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” ГР. СЛИВЕН, Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg.

 

3. ЕЛИЯ ЛЮБОМИРОВА ЛЮБЕНОВА – 7 г., гр. Свищов, ул. „33 -  ти Свищовски полк“ 51, ръководител: М. Любенова, тел.: 0885 885319;

4. ЛЮБОМИР ЛЮБОМИРОВ ЛЮБЕНОВ – 10 г., гр. Свищов, ул. „33 -  ти Свищовски полк“ 51, ръководител: М. Любенова, тел.: 0885 885319.

5. ВИЧЕСЛАВА ВИЧЕСЛАВОВА ТАШКОВА – IХ КЛАС, 15 г.,  8000 гр. Бургас,  ПГРЕ „Г. С. Раковски“, ръководител: Ася Петрова, тел. 0888 282773;

6. РОСИЦА РАДКОВА ПЕНЕВА – IХ КЛАС, 15 г.,  8000 гр. Бургас,  ПГРЕ „Г. С. Раковски“, ръководител: Ася Петрова, тел. 0888 282773;

7. ЙОАНА СЛАВЧЕВА ВЪРБАНОВА- 6 г., с. Новград, обл. Русе;

8. МАРТИН ПЕТРОВ НЕВЯНОВ- V „Б“ КЛАС, 11 г., СУ „Св. Климент Охридски“ – гр. Ловеч, тел. 0886 142162, e-mail: vanya_69@abv.bg.

9. ВАСИЛЕНА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВА – 11 г., II възр. група гр. Велико Търново, „Мустакато тръстикарче – защитен вид в Червената книга на Р България“, художествен ръководител: г-жа Иваничка Панева, тел: 0888 302834;

10. ГАБРИЕЛА ТОДОРОВА ЙОРДАНОВА – 15 г., III  възр. група, гр. Бургас, 2 рисунки;

11. БОРИС ИВАЙЛОВ ЦОЧЕВ- 6 г., ДГ „Лястовичка“, гр. Варна, тел. 0878 742174

Общо 11 деца с 11 рисунки.

 

 

ОБЩО УЧАСТНИЦИ- 493

ОБЩО РИСУНКИ- 525.

                                                                                                             

СЪСТАВ НА ЖУРИТО

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Г-Н РОСЕН МАРИНОВ- ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ „КУЛТУРА И КУЛТУРНО НАСЛЕДСТВО”, ОБЩИНА СВИЩОВ;

ЧЛЕНОВЕ:

1. Г-Н КАМЕН КРУМОВ- ХУДОЖНИК;

2. Г-Н ПЛАМЕН СИМЕОНОВ- ХУДОЖНИК;

3. Г-ЖА ГЕНОВЕВА ТАНЧОВСКА- СЕКРЕТАР НА ПБЧ „ ЕЛЕНКА И КИРИЛ Д. АВРАМОВИ ” ;

4. Г-ЖА АННА СПАСОВА- ХУДОЖНИК;

5. Г-Н СВЕТОСЛАВ ПАНТЕЛЕЕВ- РОДИТЕЛ.