Конкурс изложба за детска рисунка "Три звездички" - 2019

XIV НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС – ИЗЛОЖБА

ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ 2019”

ГР. СВИЩОВ

 

НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ

 

    

 

ГОЛЯМАTA НАГРАДА НА КОНКУРСА

 

ПЕТЪР ДАРИНОВ ФЕРДИНАДОВ – 10 г.,

 ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ

 

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- АЛЕКСАНДРА КОНСТАНТИНОВА ИВАНОВА- 6 г., ШИИ „МАГАРЕ“, ГР. БУРГАС.

I. НАГРАДА- САНДРИНА ГАЛИНОВА ИГНАТОВА- 5 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР.СВИЩОВ.

 

II. НАГРАДА- КОНСТАНТИН НИКОЛАЕВ- 5 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

II. НАГРАДА- СТАНИМИРА ХРИСТОВА ТОДОРОВА- 4 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР.СВИЩОВ.

 

III. НАГРАДА- ВИКИ ИЛИАНОВА- 6 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

III. НАГРАДА- ТАЙРА АХМЕДОВА- 5 г., АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА- ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

III. НАГРАДА- ЛАЗАР ХРИСТОВ БАЛАБАНОВ- 5 г., ДГ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” ГР.СВИЩОВ.

 

НАГРАДА ЗА НАЙ – МАЛЪК УЧАСТНИК В КОНКУРСА – КАЛОЯН ХРИСТОВ – 2 г. и 10 мес., ДГ „РАДОСТ“, С. ЦАРЕВЕЦ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

НАГРАДА НА ФОНДАЦИЯ „АНГЕЛИ ОТ ЛИМ” ГР. СВИЩОВ- ДАНИЕЛ ЕВГЕНИЕВИЧ- 4 г., ШИИ „МАГАРЕ“, ГР. БУРГАС.

 

 

 

Две първи, две втори, три трети награди и две специални награди.

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- ГАБРИЕЛА ГЕОРГИЕВА ПЕНЕВА- 10 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

I. НАГРАДА- ИВАЙЛА МАНОЕЛОВА НЕЦОВА- 8 г., ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

 

II. НАГРАДА- МИХАЕЛА ГЕОРГИЕВА - I КЛАС, 8 г., ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

II. НАГРАДА- НИКОЛ ДИЯН НИКОЛАЕВА – 10 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

III. НАГРАДА- СИМОНА СТЕФАНОВА СЕМОВА – IV КЛАС, ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ.

III. НАГРАДА- ГАБРИЕЛА КАЛИНОВА КАМЕНОВА- IV КЛАС, ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

III. НАГРАДА- ГАМЗЕ АЙХАН ИСМАИЛ – I КЛАС, , ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ ГР. РАЗГРАД.

 

НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ- КРИСТИЯН ПЛАМЕНОВ ПЕТКОВ- II КЛАС, СУ „НИКОЛАЙ КАТРАНОВА”- ГР. СВИЩОВ.

 

НАГРАДА НА РОДИТЕЛИТЕ- ОБЩА РАБОТА, ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ, ГР. СВИЩОВ.

 

НАГРАДА НА ПБНЧ „ЕЛЕНКА И КИРИЛ Д. АВРАМОВИ”, ГР. СВИЩОВ- .

АТАНАС ИВЕЛИНОВ АТАНАСОВ- IV КЛАС, ОУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“, С. АЛЕКСАНДРОВО, ОБЛАСТ ЛОВЕЧ.

 

НАГРАДА НА ХГ „НИКОЛАЙ ПАВЛОВИЧ”, ГР. СВИЩОВ –  БОЖИДАРА ВЕНЦИСЛАВОВА ВЕНКОВА- 9 г., ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

 

НАГРАДА НА ФИРМА „РЕКЛАМИ БРАТОВ” ГР. СВИЩОВ- АЛЕКСАНДРА РОСТИСЛАВОВА ВЪЛЧЕВА- 9 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

 

НАГРАДА НА ФИРМА „РЕКЛАМИ БРАТОВ” ГР. СВИЩОВ- ВАНЕСА БИСЕРОВА КОЧЕВА- IV КЛАС., СУ „НИКОЛАЙ КАТРАНОВА”- ГР. СВИЩОВ.

 

Голямата Награда, две първи, две втори, три трети награди и шест специални  награди.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА АТАНАСОВА- 15 г., ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

I. НАГРАДА- ВИОЛЕТА КРАСИМИРОВА НЕНКОВА- 14 г., ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.

 

II. НАГРАДА- ДОБРОМИРА МАЛЧЕВА МАЛЧЕВА- VI КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

II. НАГРАДА- ЕМИНЕ АЛИЕВА ЕМИНОВА- VI КЛАС, ОУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“, С. АЛЕКСАНДРОВО, ОБЛАСТ ЛОВЕЧ.

 

III. НАГРАДА- КОНСТАНТИН МИЛЕНОВ ПЕТРОВ- VI КЛАС, ОУ „СТЕФАН ПЕШЕВ ”, ГР. СЕВЛИЕВО.

III. НАГРАДА- КАТЕРИНА КАЛИНОВА ИВАНОВА- VII КЛАС, ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ.

 

НАГРАДА НА ДИРЕКЦИЯ „КУЛТУРА И КУЛТУРНО НАСЛЕДСТВО”, ОБЩИНА СВИЩОВ – ИВОНА – СИЯНА СТАНЕВА- VI КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО“ ГР. ПОПОВО.

 

 

НАГРАДА НА СТОПАНСКА АКАДЕМИЯ „ДИМИТЪР АПОСТОЛОВ ЦЕНОВ“ ГР. СВИЩОВ – ДИЛЯН ИВАНОВ ПЕТРОВ – 16 г., ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ, ГР. СВИЩОВ.

 

Две първи, две втори, две трети и две специални награди.

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

I. НАГРАДА- ГЕРГАНА РАДОСЛАВОВА ПЕЙЧЕВА – 18 г., АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“, ГР. ТЪРГОВИЩЕ.

II. НАГРАДА- ДЕНИЦА ЧАВДАРОВА НИКОЛОВА – XII КЛАС, ПДТГ „ДИМИТЪР ХАДЖИВАСИЛЕВ“,  ГР. СВИЩОВ.

III. НАГРАДА- ДЕСИСЛАВА ЦВЕТАНОВА ДИМИТРОВА- X КЛАС, 16 г., ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ.

 

 

Една първа, една втора и една трета специална награда.

 

 

    Церемонията по официалното откриване на XV Национален конкурс „Три звездички 2019“ ще се състои на 29.05.2019 г. (сряда) от 14.00 часа в Художествена галерия „Николай Павлович“ в центъра на гр. Свищов. Рисувалите за конкурса деца ще получат грамоти за участие, а наградените – поименни грамоти с печат на Фондация „Ангели от Лим“ и подпис от нейния председател.

 

   Списък на участниците, на наградените, снимки от официалното откриване и от изложените рисунки ще бъдат публикувани на сайта на Фондация „Ангели от Лим“ – www.angels-lim.org и нейната фейсбук страница.

 

XIV НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС – ИЗЛОЖБА

ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ 2019”

ГР. СВИЩОВ

 

СПИСЪК С УЧАСТНИЦИ

 

СУ „ НИКОЛАЙ КАТРАНОВ ” ГР. СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ДАРИЯ АСЕНОВА АТАНАСОВА- I КЛАС;

2. ЛОРА ЛЮДМИЛОВА СВЕТОСЛАВОВА- I КЛАС;

3. ЕЛИЯ ЛЮБОМИРОВА ЛЮБЕНОВА- I КЛАС;

4. СИМОНА СИМЕОНОВА ВЕЛЕВА- II КЛАС;

5. АМЕНА МОХАМАД НАКИБ САРВАРИ- II КЛАС;

6. ИЛИЯНА ИЛИЕВА ИЛИЕВА- II КЛАС;

7. ФАТЕМА МОХАМАДБАКЕР САРВАРИ- II КЛАС;

8. КРИСТИЯН ПЛАМЕНОВ ПЕТКОВ- II КЛАС;

9. ИВО МИТКОВ МИЛАНОВ- II КЛАС, 2 рисунки;

10. ЯНА МИЛЕНОВА ЙОРДАНОВА- II КЛАС;

11. АЛЕКСАНДРА АНАТОЛИЕВА АЛЕКСАНДРОВА- II КЛАС;

12. ИВОН ИВАЙЛОВА ИВАНОВА- II КЛАС;

13. МАРТИН МИЛЕНОВ МАРИНОВ- II КЛАС;

14. ДАЛИЯ ДИМИТРОВА ИВАНОВА- II КЛАС;

15. НИКОЛ КРАСИМИРОВА КУЛЧЕВА- II КЛАС;

16. АНДРИАН БИСЕРОВ БОЖАНОВ- II КЛАС;

17. ЕЛЕОНОРА СТОЯНОВА КИРИЛОВА- II КЛАС;

18. НИКОЛ РУМЕНОВА ТОДОРОВА- II КЛАС;

19. ВИКТОРИЯ ВЛАДИМИРОВА ПЕНЕВА- II КЛАС;

20. КРИСТИАНА ДИАНОВА ПЕНЧЕВА- II КЛАС;

21. МАРАЯ МАРТИНОВА ТАНАНЕЕВА- II КЛАС;

22. ЛОРА МОМЧИЛОВА КРУМОВА- II КЛАС;

23. КАРИНА КИРИЛОВА КИРИЛОВА- II КЛАС;

24. БЕЛОСЛАВА ПЕТКОВА ЙОРДАНОВА- II КЛАС;

25. ЙОАННА ДАНИЕЛОВА КОЛЕВА- II КЛАС;

26. АНДРИАН БОЖАНОВ- II КЛАС;

27. АНДРЕЯ ИЛИЯНОВА ГЕОРГИЕВА- III КЛАС;

28. РАЯ ЮЛИАНОВА САВОВА- III КЛАС;

29. ДАЯНА ИЛИАНОВА ИЛИЕВА- III КЛАС;

30. БОРИСЛАВА ДАМЯНОВА ДАМЯНОВА- III КЛАС;

31. ЛИЛИЯ ОГНЯНОВА ГЕОРГИЕВА- III КЛАС;

32. МАРАЯ БОРИСЛАВОВА БОРИСОВА- III КЛАС;

33. ЙОРДАН ДИАНОВ ДАКОВ- III КЛАС;

34. НИКОЛА АНГЕЛОВ НИКОЛЧЕВ- III КЛАС;

35. ИРЕН НИКОЛАЕВА НОНЧЕВА- III КЛАС, СОП;

36. ВИКТОРИЯ МИЛЕНОВА КРЪСТЕВА- III КЛАС;

37. ВИКТОР НИКОЛАЕВ БОРИСОВ- III КЛАС;

38. ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ГАБРОВСКА- III КЛАС;

39. ВАНЕСА БИСЕРОВА КОЧЕВА- IV КЛАС;

40. СИАНА АНАТОЛИЕВА АЛЕКСАНДРОВА- IV КЛАС;

41. БОЖАНА ВЕЛКОВА ВЕЛИКОВА- IV КЛАС;

42. ИЛИЯНА РАШЕВА- IV КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

43. СТЕФАНИ АНГЕЛОВА ВЕЛИЧКОВА- V КЛАС;

44. ВИКТОРИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА ГУТЕВА- V КЛАС;

45. АЛЕКСАНДРА ВАСИЛЕВА ПАВЛОВА- V КЛАС;

46. ДЕСИСЛАВА ТИХОМИРОВА АСЕНОВА- V КЛАС;

47. ДАРИНА НИКОЛОВА ДИМИТРОВА- VIII КЛАС;

48. ГЕРГАНА НИКОЛАЕВА БАДЕВА- VIII КЛАС.

 

Гр. Свищов, ул. „Христаки Павлович” № 8, тел. Директор: 0631 60951, секретар: 0631 6 08 65. E-mail: sounkatranov@gmail.com

Старши учител: Стефка Николаева, тел. 0882 904692, Силва Христова, тел. 0882 303545.

Общо 48 деца с 48 рисунки.

 

 

СУ „ ДИМИТЪР БЛАГОЕВ ” ГР. СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АЛЕКСАНДРА АНАТОЛИЕВА ЛЮБЕНОВА- IV КЛАС;

2.ТОДОР ТОДОРОВ ПЛУГЧИЕВ- IV КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

3. МАРТИНА МАРТИНОВА ВЪТКОВА- VI КЛАС;

4. ВАНЕСА РАХМИЕВА САИДОВА- VII КЛАС;

5. НИКОЛ АЛЕКСЕЕВА РОМАНОВА- VII КЛАС.

 

Общо 5 деца с 5 рисунки.

 

СУ „ ЦВЕТАН РАДОСЛАВОВ ” ГР. СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1.КААН АХМЕДОВ АХМЕДОВ- II КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

2. ЛИВИЯ НИКОЛАЕВА ИВАНОВА- V КЛАС;

3. ДИМАНА ЦВЕТОСЛАВОВА АНГЕЛОВА- V КЛАС;

4. АЛЕКСАНДРА ВАРАМЕЗОВ- V КЛАС;

5. ЕЛЕНА РУМЕНОВА ВЕЛЕВА- V КЛАС;

6. МАГДАЛЕНА СИМЕОНОВА- VII КЛАС.

 

Ръководител: Катя Яламова, тел.: 0898 424711.

Общо 6 деца с 6 рисунки.

 

ОУ „ФИЛИП САКЕЛАРИЕВИЧ ” ГР. СВИЩОВ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

  1. МЛАДЕН АНЕЛИЕВ МЛАДЕНОВ- IV КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

  1. РОСЕН ПЛАМЕНОВ ГЕОРГИЕВ- V КЛАС;
  2. НИКОЛАЙ ЕМИЛОВ ДАНАИЛОВ- V КЛАС;
  3. ЕЛЕНА СТАМЕНОВА СЛАВЕВА- 12 г.;
  4. ВИКТОРИЯ МЕХМЕДОВА РАШИДОВА- VI КЛАС;
  5. МАРИЕЛА МЕТОДИЕВА ЙОРДАНОВА- VI КЛАС;
  6. ЗОРНИЦА ИСОВА ЮСНИЕВА- VI КЛАС;
  7. АНГЕЛ ИЛИЕВ ЖЕЛЯЗКОВ- VI КЛАС;
  8. АСЯ РЕШАТОВА ИСЛЯМИ- VI КЛАС;
  9.  МЕРИН ИГДАН САЛИЕВ- VII КЛАС;
  10.  АСИЕ ДЖАВИДОВА САЛИЕВА- VII КЛАС;
  11.  СЕЗАЙ ИСМАИЛОВ РЕДЖЕБОВ- VII КЛАС;
  12.  ЖЕНЯ ЗДРАВКОВА ГЕОРГИЕВА- VII КЛАС;
  13.  ЕМИЛ СВИЛЕНОВ РОСЕНОВ- VII КЛАС- 2 рисунки;
  14.  НЕРГИС ИСМЕТОВ САЛИЕВ- VII КЛАС;
  15.  ЕРКАЙ СЕЙХАНОВ ХАМИДОВ- VII КЛАС.

 

Ръководител: Татяна Цвяткова Йорданова, тел.: 0886 303387.

Общо 16 деца със 17 рисунки.

 

 

 

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АНТОНИНА РОСЕНОВА РАСИМОВА- V КЛАС;

2. АЛЕКСАНДРИНА ИСКРЕНОВА АЛЕКСАНДРОВА- VI КЛАС;

3. БЛАГОМИРА ЕЛЕНОВА ИВАНОВА- VII КЛАС, 2 рисунки;

4. МИХАЕЛА ЙОВЧЕВА КОПОЕВА- VII КЛАС, 2 рисунки;

5. ВИОЛЕТА КРАСИМИРОВА НЕНКОВА- VII КЛАС, 2 рисунки;

6. ИРЕНА СЛАВЕВА СЛАВОВА- VII КЛАС;

7. КАМЕЛИЯ ЧАВДАРОВА КИРИЛОВА- VIII КЛАС.

 

Моб: 0879 845326, e-mail: ouhbotev.oresh@abv.bg

Общо 7 деца с 10 рисунки.

 

ШИИ „ПАЛИТРА” КЪМ ЧИТАЛИЩЕ „ФИЛИП СТАНИСЛАВОВ-1903”, С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ИСКРЕНА ИСКРЕНОВА АЛЕКСАНДРОВА- 9 г.;

2. БОЖИДАРА ВЕНЦИСЛАВОВА ВЕНКОВА- 9 г.;

3. ПЕТЪР ДАРИНОВ ФЕРДИНАНДОВ- 10 г.

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

4. МАРТИН АНАТОЛИЕВ КОПОЕВ- 11 г.;

5. АНАБЕЛА СВЕТЛИНОВА НИКОЛОВА- 12 г.;

6. ПОЛИНА АЛЕКСАНДРОВА НИКОЛОВА- 12 г.;

7. МАГДАЛЕНА АНАТОЛИЕВА ТОНЕВА- 12 г.;

8. ВИОЛЕТА КРАСИМИРОВА НЕНКОВА- 14 г., 2 рисунки.

 

Ръководител: Евгени Йонков, моб: 0894 310781.

Общо 8 деца с 9 рисунки.

 

 

ГРУПА „ДЪГА”,  С. МОРАВА, ОБЩИНА СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВИКТОРИЯ МИРОСЛАВОВА СИМЕОНОВА- 5 г.;

2. НЕДЯЛКО ДИМИТРОВ НЕДЯЛКОВ- 6 г.;

3. АЛЕКСЕЙ РУМЕНОВ СИМЕОНОВ- 6 г.;

4. ИВАЙЛА ИВАЙЛОВА ПЪРВАНОВА- 6 г.;

5. АНТОНИЯ ИЛИЯНОВА МАРИЯНОВА- 6 г.;

6. МАНУЕЛА РУМЕНОВА ТОНЕВА- 7 г.

 

Общо 6 деца с 6 рисунки.

 

 

ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ – ГР. СВИЩОВ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ОБЩА РАБОТА – ЕЛИЗА, МИХАИЛ А., САШКА, БОЖИДАР, ХРИСТИНА, АНИТА, ДЕНИЦА, ИВЕЛИН, ЕЛЕОНОРА.

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

2.ДИЛЯН ИВАНОВ ПЕТРОВ, 16 г., с. Козловец.

Общо 10 деца с 2 рисунки.

 

 

ДГ „ ВАСИЛ ЛЕВСКИ ” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. СТАНИМИРА ХРИСТОВА ТОДОРОВА- 4 г.;

2. САНЯ ЗАХАРИЕВА ГЕОРГИЕВА- 5 г.;

3. ЛАЗАР ХРИСТОВ БАЛАБАНОВ- 5 г.;

4. ЙОАННА ЕВЕЛИНОВА КИЧКОВА- 5 г.;

5. АНТОАН ЧАВДАРОВ МАЧЕВ- 5 г., 2 рисунки;

6. ДИЛЯНА МИРОСЛАВОВА МАТОВА- 6 г., 2 рисунки;

7. МАРИЯ РУМЕНОВА ПАСКАЛИЕВА- 6 г., 3 рисунки;

8. КРИСТИНА СЕВДАНОВА ЗЛАТАНОВА- 6 г., 2 рисунки;

9. САНДРИНА ГАЛИНОВА ИГНАТОВА- 6 г., 2 рисунки;

10. ИВЕТА ГЕОРГИЕВА ГАВРИЛОВА- 6 г.

 

Преподавател: Вярка Станчева, тел. 0631 60299, 0884303157 -

Общо 10 деца с 16 рисунки.

 

ДГ „ КАЛИНА МАЛИНА ” ГР.СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВИКТОР МИХАЙЛОВ ГОРАНЧЕВ – 5 г.;

2. ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ – 5 г.;

3. ДАНИЕЛ СЕВГИН ХАМДИЕВ- 5 г.;

4. ЛЮБОМИРА БОРИСЛАВОВА БОРИСОВА – 5 г.;

5. МАРТИН ГЕОРГИЕВ АРИНОВ – 5 г.;

6. НИКОЛ НЕДЯЛКОВА ВАЛЕРИЕВА – 5 г.;

7. СИМОНА ИВЕЛИНОВА АТАНАСОВА – 5 г.;

8. ЯСАМИН САРВАРИ – 5 г.

9. ФЕРЕЩА САРВАРИ – 5 г.;

10. ТЕОДОРА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА – 6 г.

11. ПЕТЪР МАРИЕЛОВ КИНКОВ – 6 г.;

12. ЕЛЕНА АНГЕЛОВА ДИМИТРОВА- 6 г.;

13. АЛЕКСАНДЪР БОЖИДАРОВ АЛЕКСАНДРОВ- 6 г.;

14. ЦВЕТОМИРА ПЛАМЕНОВА ВРАЙКОВА – 6 г., 2 рисунки;

15. РАДОСЛАВА ЕЛЕНОВА МИХАЙЛОВА- 6 г.;

16. ДАНИЕЛ ВАЛЕРИЕВ АНГЕЛОВ – 6 г.;

17. НИКОЛАЙ ЕМИЛОВ СИДЕРОВ – 6 г.;

18. АНИТА ПЕТРОВА ТЕЛБИС – 6 г.;

19. МИГЛЕНА ТОДОРОВА ТОДОРОВА – 6 г.;

20. ЦВЕТОМИР ЛЮДМИЛОВ ТОДОРОВ – ИГ с. Б. СЛИВОВО;

21. ИВАЙЛО ЙОРДАНОВ ГАНЕВ – ИГ с. Б. СЛИВОВО;

22. МАРТИН ЕВГЕНИЕВ МИНЧЕВ – ИГ с. Б. СЛИВОВО;

 

 

Преподаватели: Л. Панова, С. Иванова, В. Флорева, М. Илиева, e-mail: kalinamalina_sv@mail.bg, тел. 0631 60380.

Общо 22 деца с 23 рисунки.

 

 

ДГ „ РАДОСТ ” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1.ИЗАБЕЛА КИРОВА- 4 г.;

2. ДАРИЯ ПЕТРОВА- 4 г.;

3. ДЕВА ВАЛЕНТИНОВА ВЕЛИКОВА- 5 г.;

4..ВАНЕСА ТОДОРОВА ПЛУГЧИЕВА- 7 г., 3 рисунки;

5. ЕЛИЗАБЕТ ТОДОРОВА ПЛУГЧИЕВА- 7 г.;

6. ГАБРИЕЛА ТИХОМИРОВА ПЕТКОВА- 7 г.

7. МАРТИНА СЛАВЧЕВА РАДКОВА- 7 г., 2 рисунки.

 

Тел.: 0631/ 6 09 02

Общо 7 деца с 10 рисунки.

 

ДГ „ СЛЪНЧО ” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1.ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА- 3 г.;

2. ГАБРИЕЛА РАДКОВА- 4 г.;

3. СЕЛИНА АХМЕДОВА- 4 г.;

4. БОРИСА БОРИСЛАВОВА ПЕТРОВА- 4 г.;

5. НИКОЛ СВИЛЕНОВА ПЕТКОВА- 4 г.;

6. ЕВА Б. ПЕТРОВА- 5 г.;

7. ТИАНА ВАРАМЕЗОВ- 5 г.;

8. МОНИКА Ф. ИВАНОВА- 5 г., 2 рисунки;

9. НАТАЛИЯ К. ИВАНОВА- 5 г.;

10. АДЕЛИЯ М. ДАВИДОВА- 5 г., 2 рисунки;

11. ОГНЯН И. ГЕОРГИЕВ- 5 г.;

12. НИКОЛ И. ЦВЕТАНОВА- 6 г.;

13. АДЕЛИНА Г. ИВАНОВА- 6 г.

 

Преподаватели: Цветелина Дончева, Маргарита Димитрова, Маргарита Любенова, Мариянка Павлова

Общо 13 деца с 15 рисунки.

 

ДГ „ ЧИПОЛИНО ” ГР. СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. РАЯ ВЕСЕЛИНОВА РАДЕВА – 4 г.;

2. ЙОВАНА КАМЕНОВА ЖЕЛЯЗКОВА - 5 г.;

3. МЕЛАНИ ПЛАМЕНОВА ДОНЧЕВА – 5 г.;

4. КАРИНА ВАЛЕНТИНОВА ДЕКОВСКА- 5 г., 2 рисунки;

5. НИКОЛ НИКОЛАЕВА КОЛЕВА- 5 г.;

6. ПЛАМЕНА ПАНАЙОТОВА ПАНАЙОТОВА- 5 г.;

7. ХРИСТИЯН ТИХОМИРОВ ВАЧЕВ- 5 г.;

8. ЦВЕТЕЛИНА КИРИЛОВА ХРИСТОВА- 5 г.;

9. ВАЛЕНТИНА ЗЛАТОМИРОВА ГЕОРГИЕВА- 6 г.;

10. МАРИЯ ЛЮБОМИРОВА ТОДОРОВА- 6 г.;

11. ВИЛИСЛАВА АТАНАСОВА СИЙКОВА- 6 г.;

12. СИМОНА РУМЕНОВА СПАСОВА- 6 г.;

13. СЛАВЯНА НЕНЧЕВА СЛАВЕВА- 6 г., 2 рисунки;

14. МИРОСЛАВА ВАЛЕРИЕВА ЧЕНКОВА- 6 г.;

15. ИВАН ГЕОРГИЕВ АНГЕЛОВ- 6 г.;

16. СИЯНА АНГЕЛОВА СТАНКОВА- 6 г.;

17. МЕРИАН ВАЙДИНОВА МЕХМЕДОВА- 6 г.;

18. ДЕНИЦА АТАНАСОВА АТАНАСОВА- 6 г.;

19. НЕВЕНА ЮРИЕВА ИЛИЕВА- 7 г., 2 рисунки;

20. ГЕРГАНА ГАЛИНОВА ТРИФОНОВА- 7 г.;

 

Ръководител: тел. 0882 321083, 0882 321088.

Общо 20 деца с 23 рисунки.

 

 

ДГ „РАДОСТ“ - С. ЦАРЕВЕЦ, ОБЩИНА СВИЩОВ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. КАЛОЯН ХРИСТОВ- 2г. и 10 мес.; Най-малък участник!!!!!!

2. ЕВЕЛИН МИРОСЛАВОВ- 3 г.;

3. ИВАН ИСКРЕНОВ- 3 г.;

4. ЦВЕТИ ТОДОРОВА- 4 г.;

5. КАЛОЯН ПЛАМЕНОВ- 4 г.;

6. БОЯН МИЛЕНОВ- 5 г.;

7. ДАВИД НЕХАТОВ- 5 г.;

8. ВЛАДИМИР ИВЕЛИНОВ- 6 г.;

9. ТЕОДОР ДИМИТРОВ- 6 г.;

10. ДЕНИС ИЛИЕВ- 7 г.;

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ИЗНЕСЕНА ГРУПА С. АЛЕКОВО

11. АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА- 5 г., 3 рисунки;

12. ГАБРИЕЛА ЗЛАТЕВА- 5 г.;

13. КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ- 5 г.

14. МИЛЕНА ОСМАНОВА- 6 г., 2 рисунки;

15. СНЕЖКА МИШЕВА- 6 г., 2 рисунки ;

16. МИЛЕН АНГЕЛОВ- 6 г.;

17. ВИЛИСЛАВА ПЕТРОВА- 6 г.;

18. ГИНКА РАДОСЛАВОВА- 6 г.;

 

Ст. учител: Едибе Юмерова, тел.: 0884 303165, Пом. учител: Венета Маринова.

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ИЗНЕСЕНА ГРУПА С. ХАДЖИ ДИМИТРОВО

 

19. РАЯ РОСЕНОВА РАЧЕВА- 4 г.;

20. БОЖИДАР ПЕТРОВ СТАЕВСКИ- 4 г.;

21. ДАНИЕЛ ПЕТРОВ КРЪСТЕВ- 4 г.;

22. ДАНАЯ ХРИСТОВА БОЯНОВА- 5 г.;

23. АНДЖЕЛА АНГЕЛОВА ДОНЕВА- 5 г.;

24. ПЛАМЕН ХРИСТОВ АНГЕЛОВ- 5 г.;

25. ТЕОДОР РОСЕНОВ ЙОРДАНОВ- 5 г.;

26. ИВЕЛИН ДАНИЕЛОВ ИВАНОВ- 5 г.;

27. КАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА- 7 г.

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ИЗНЕСЕНА ГРУПА С. КОЗЛОВЕЦ

28. НИКОЛ ДИМИТРОВА- 5 г.;

29. ЕЛИЗАБЕТ ЦОНЕВА- 6 г.;

30. САШО СЛАВОВ- 6 г.

 

Общо 30 деца със 34 рисунки.

 

ДГ „СНЕЖАНКА“ ГР. РУСЕ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

  1. МАРТИНА ГОРАНОВА – III „Б“ гр.;
  2. НИКОЛ РАДАНОВА - III „Б“ гр.;
  3. МОНИКА ЦИРКОВА – IV „А“ гр.;
  4. ДАРИЯ ГЕОРГИЕВА- IV „Б“ гр.;
  5. ГАБРИЕЛА КРЪСТЕВА - IV“В“ гр.;
  6. МАДЛЕН ЛОЗАНОВА- IV“В“ гр.

 

Директор: Екатерина Иванова, психолог и ресурсен учител: Елка Русинова, тел. 0888 309357, Сашка Илиева – логопед.

ДГ „Снежанка“, ул. „Илинден“ 5, 7015 гр. Русе.

Общо 6 деца със 6 рисунки.

 

ДГ „СНЕЖАНКА“ ГР. ПЛЕВЕН

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

  1. ДИАНА ВЪЛЧЕВА – 4 г.;
  2. ИВЕЛИН РОМЕЛОВ – 4 г.;
  3. ВЕРОНИКА ЛАЛЕВА – 4 г.;
  4. ЛОРА СТОЯНОВА- 4 г.;
  5. СИАНА ПАЯКОВА – 5 г.;
  6. СИАНА ПЕТЕВА- 5 г.;
  7. ДАРИЯ ОГНЯНОВА- 5 г.;
  8. ИВАЙЛА НИКОЛОВА- 5 г.;
  9. ТЕОДОР ГЕРЧЕВ- 5 г.;
  10.  МАКСИМИЛИЯН ДИМОВ- 5 г.;

 

Учители: Ирина Борисова и Дияна Георгиева, тел. 0877 896336.

ДГ „Снежанка“, ул. „Цар Самуил“ 55А, 5800 гр. Плевен.

Общо 10 деца със 10 рисунки.

 

ДГ „ЗДРАВЕЦ“ ГР. ВЕЛИКО ТЪРНОВО

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1.ДАЯНА МАРИО ПАНАЙОТОВА- 5 г.;

2. КРИСТИЯНА ВЛАДИМИРОВА НЕЙКОВА- 5 г.;

3. ДАРИЯ ДИМИТРОВА СВЕТОСЛАВОВА- 6 г.;

4. ДАРИЯ АШКЪН ТЕК – 6 г.;

5. ЕМИЛИ ХРИСТОВА ХРИСТОВА- 6 г.

 

Учители: Наталия Петрова Мирчева, тел. 0889 898978.

ДГ „Здравец“, 5004 гр. Велико търново.

Общо 5 деца със 5 рисунки.

 

ГРУПА „СВЕТУЛКА“ ПРИ ДГ „ИГЛИКА“ – ГР. БУРГАС

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АНДРЕЯ КИРИЛОВА ПУШЕВА- 6 г.;

2. ЛЕА БОРИСОВА ИЛИЕВА- 6 г.;

3. МАРИЯ ИВАЙЛОВА МИНЕВА- 6 г.;

4. ДАРИЯ ЯНЕВА ДЕМРДЖИЕВА- 6 г.;

5. ИВО КАЛИНОВ ТАНЧЕВ- 6 г.;

6. ПЛАМЕНА ДИМИТРОВА НЕДЕЛЧЕВА- 6 г.;

7. МАРИЯ АЛЕКСАНДРОВНА ДОКУЧАЕВА- 7 г.;

8. МАДЛЕН ПЛАМЕНОВА МАВРОВА- 7 г.

 

Гл. учител: Т. Ангелова, учител: К. Добрева, тел. 056 887377, 056 887378.

ДГ „Иглика“, гр. Бургас.

Общо 8 деца с 8 рисунки.

 

СУ „ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ- ГР. БЕЛЕНЕ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1.СИЯНА СВЕТЛИНОВА ПИРОЕВА- III КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

2. ГРЕТА ЛАЗАРОВА ХРИСТОВА- V КЛАС;

3. ДАЯНА ГАЙДАРСКА – VI КЛАС;

4. МИГЛЕНА СВЕТЛИНОВА ПИРОЕВА- VII КЛАС;

5. МОНИКА СВИЛЕНОВА ПЕТКОВА- VII КЛАС;

6. СИЛВИЯ БОРИСЛАВОВА БОРИСОВА- VII КЛАС;

7. ХРИСТИЯНА ВЕНЕЛИНОВА ИВАНОВА- VII КЛАС;

8. ЯНА РОСЕНОВА КУНОВА- VII КЛАС.

 

Общо 8 деца с 8 рисунки.

 

СУ „ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ- ГР. ВАРНА

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. РАЯ ГЕОРГИЕВА МАРКОВА – III КЛАС;

2. СИМОНА СВЕТЛИНОВА ЗАМФИРОВА- IV КЛАС;

3. АНДРЕЯ МАРТИНОВА МИХАЙЛОВА- IV  КЛАС.

 

Учител: Христинела Тодорова, тел. 0893 935263,

СУ „Димчо Дебелянов“, Колхозен пазар,  9015 гр. Варна.

Общо 3 деца с 3 рисунки.

 

ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА- ГР. ЧЕРВЕН БРЯГ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА, ДГ „ЗОРА“

1. ЦВЕТОМИРА ПАВЛОВА ПАВЛОВА  – 6 г.;

2. СИМОНА ЕВГЕНИЕВА ДАЧОВСКА – 6 г.;

3. ИВИАНА САШКОВА АНДРЕЕВСКА – 6 г.;

4. ЕЛИЦА КАЛИНОВА ЙОРДАНОВА – 6 г.;

5.ТЕОДОРА ЙОАН ТОДОРОВА – 7 г.;

6. ЦВЕТОМИРА СИМЕОНОВА ЦВЕТАНОВА – 7 г.;

7. ЛИЛИЯ ЕВГЕНИЕВА ПЕТКОВА – 7 г.

 

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

8. ПРЕСЛАВА ЛЮБОМИРОВА ВАНКОВА - I КЛАС, 7 г.;

9. РЕНИ ВЛАДИМИРОВА ЦВЕТАНОВА- I КЛАС, 7 г.;

10. ЙОАНА ЙОРДАНОВА НИКОЛОВА – I КЛАС, 7 г.;

11. ЙОАНА ЮРИЕВА КОЗОВСКА - I КЛАС, 7 г.;

12. ИЗАБЕЛ ЙОХАН ДЖЕНОВА - I КЛАС, 7 г.;

13. ДАРИЯ ВЛАДИСЛАВОВА ДИНОВА - I КЛАС, 8 г.;

14. ВИКТОРИЯ ТРИФОНОВА ТРИФОНОВА - I КЛАС, 8 г.;

15. ЕЛИЗАБЕТ НИКОЛОВА ДИМИТРОВА - I КЛАС, 8 г.;

16. ПРЕСЛАВА КАЛОЯНОВА КРЪСТЕВА - II КЛАС, 8 г.;

17. ЛИЛИЯ ХРИСТОВА ХРИСТОВА - II КЛАС, 8 г.;

18. БОРИСЛАВА АНГЕЛОВА БОРИСЛАВОВА- II КЛАС, 8 г.;

19. ВЛАДИМИР БОРИСЛАВОВ МАРИНОВ- II КЛАС, 8 г.;

20. ИВАЙЛА МАНОЕЛОВА НЕЦОВА- II КЛАС, 8 г.;

21. ХРИСТИЯНА ИВАЙЛОВА ВИКТОРОВА- II КЛАС, 8 г.;

22. ИВАЙЛА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА- II КЛАС, 8 г.;

23. ГАБРИЕЛА ВАЛЕНТИНОВА ИВАНОВА - II КЛАС, 9 г.;

24. НАТАЛИ ЕВГЕНИЕВА ВЕЛИЗАРОВА - II КЛАС, 9 г.;

25. СТЕФАНИ СТЕФЧОВА МИНЧОВА - II КЛАС, 9 г .;

26. ТРАЯНА КУАНГ ЛАЙ - III КЛАС, 9 г.;

27. ЦВЕТЕЛИНА ХРИСТИЯНОВА ГЕОРГИЕВА - III КЛАС, 9 г.;

28. КАЛИНА ИВОВА КАМЕНОВА - III КЛАС, 9 г.;

29. СОФИЯ ПЕТРОВА ТОДОРОВА- III КЛАС, 9 г.;

30. ПАМЕЛА ТОДОРОВА ИВАНОВА - III КЛАС, 9 г.;

31. ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЯНКОВ - III КЛАС, 10 г.;

32. РОСИЦА ВАЛЕНТИНОВА ГЕОРГИЕВА - III КЛАС, 10 г.;

33. ДАНИЕЛА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА - IV КЛАС, 10 г.;

34. ЙОАН ПЛАМЕНОВ БОРИСОВ - IV КЛАС, 10 г.;

35. ВЛАДИСЛАВ ЦЕЗАРИНОВ КОСТАДИНОВ - IV КЛАС, 10 г.;

36. ВИКТОР ВЕЛИЗАРОВ ВИЧЕВ - IV КЛАС, 10 г.;

37. СИЛВАНА ЦВЕТОМИРОВА ЙОРДАНОВА - IV КЛАС, 11 г.;

38. КОНСТАНТИН ИВАНОВ КИРОВ - IV КЛАС, 11 г.;

39. ГАБРИЕЛА КАЛИНОВА КАМЕНОВА - IV КЛАС, 11 г.;

40. АНТОАНА БОРИСЛАВОВА КУНЧЕВА - IV КЛАС, 11 г.;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

41. ДИАНА ЕМИЛИЯНОВА ЖЕЛЯЗКОВА - VI КЛАС, 13 г.;

42. КАТЕРИНА КАЛИНОВА ИВАНОВА – VII КЛАС, 12 г.;

43. БОЖИДАР БОРИСЛАВОВ МАРИНОВ - VII КЛАС, 13 г.;

44. КАМЕЛИЯ АНДРЕАНОВА ИЛИЕВА - VIII КЛАС, 14 г.

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

45. ПЕТЯ КАЛИНОВА ПЕТРОВА - IX КЛАС, 15 г.

46. ТОНИ ТОНЕВ КОСТАДИНОВ - IX КЛАС, 15 г.

 

Ръководител: Нина Горанова, 0899 354494, е-mail: ninagoranova@abv.bg

Център за работа с деца, 5980 гр. Червен бряг, обл. Плевен, ул. „П Р. Славейков“ 30 А.

Общо 46 деца с 46 рисунки.

 

ШИИ „МАГАРЕ”, ГР. БУРГАС

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ДАНИЕЛ ЕВГЕНИЕВИЧ- 4 г.;

2. АЛЕКСАНДРА КОСТАНТИНОВА ИВАНОВА- 6 г.;

3. БИАНКА ВЕСКОВА ИВАНОВА- 6 г.;

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

4. ВАЛЕРИЯ ГЕОРГИЕВА КАПИТАНОВА- 9 г.

 

Ръководител: Костадинка Кънчева, тел.: 0884 957597,

8010 гр. Бургас, комплекс. „Славейков“ бл. 79, вх. А, ет. 3, ап. 4.

Общо 4 деца с 4 рисунки.

 

СИП ПО „ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО” ПРИ

СУ ”ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. НИКОЛ ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА - I “Б” КЛАС, 8 г.;

2. МИГЛЕНА ПОЛИНОВА МАРИЯНОВА - I “Б” КЛАС, 7 г.;

3. ЛИНА ДЖЕЙМС БРИНТНОЛ  - I “Б” КЛАС, 7 г.;

4. ПОЛИНА АЛЕКСАНДРОВА ГЕОРГИЕВА - II “А” КЛАС, 8 г.;

5. СВЕТОСЛАВА ПЕТРОВА ЯНКОВА - II “А” КЛАС, 8 г.;

6. СИЯНА СТЕФАНОВА ИВАНОВА - II “В” КЛАС, 8 г.;

7. ЙОРДАНКА МИРОСЛАВОВА ПЕТРОВА - IV “А” КЛАС, 10 г.;

8. АФРОДИТИ ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА - IV “А” КЛАС, 10 г.;

9. МИХАЕЛА ХРИСТОВА ЙОРДАНОВА - IV “А” КЛАС, 10 г.;

10. САШО ВИКТОРОВ САШЕВ - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

11. КРИСТИЯНА НИКОЛАЕВА КАРАИВАНОВА - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

12. СТЕФАНИ ДЕЧЕВА ДИМИТРОВА - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

13. МИЛОСЛАВА НЕДЯЛКОВА ГЕОРГИЕВА - IV “Б” КЛАС, 10 г.;

14. КРИСТИ – АННА ДИМИТРОВА МИНЧЕВА - IV “В” КЛАС, 10 г.;

15. НАДЯ СВЕТЛИНОВА МИТКОВА - IV “В” КЛАС, 10 г.;

 

Ръководител: Маринела Иванова, 0885 728163; 06141 6389, sou_pt@mail bg, marinela_6@abv.bg; 5180 гр. Полски Тръмбеш, обл. Велико Търново, ул. „Училищна” № 25.

Общо 15 деца с 15 рисунки.

 

 

АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА – Д. БАТЕМБЕРГСКА-

ГР. ТЪРГОВИЩЕ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МИРАЙ  БЕЙХАН- 4 г.;  

2. ЛОРА МИРОСЛАВОВА - 4 г.;

3. ЛОРА ПАНОВА - 5 г.;

4. ТАЙРА АХМЕДОВА  5 г.;

5. ЕЙЛИН АЙДЪН - 5 г.;

6. СИМОНА ПЛАМЕНОВА - 5 г.;

7. ВЕНЕТА СВЕТЛИНОВА - 5 г.;

8. КОНСТАНТИН НИКОЛАЕВ - 5 г.;

9. ВИКИ ИЛИАНОВА - 6 г.;

10. ИВО РАШКОВ- 6 г.

11. ВИКТОРИЯ ТОДОРОВА- 6 г.;

12. ЕЛИС РЕЙХАН - 6 г.;

13. ТАЛИБ БЕХНУР- 6 г.;

14. ХАВВА МЕХМЕДОВА- 6 г.;

15. ДЖЕМИЛЕ ДЖИВГОВА- 6 г.;

16. ДИЛЕК АРАБДЖИЕВА- 6 г.;

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

17. ВИКТОРИЯ ТОШКОВА- I КЛАС;

18. СЕЛИН САДЪК- II КЛАС;

19. ДИЛЯНА МИРЕВА - III КЛАС;

20. ГАЛЯ ИЛИЕВА - III КЛАС;

21. ГАЛИНА МАРИНОВА - III КЛАС;

 

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

22. АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВА- VI КЛАС.

 

Адрес: 7700 Търговище, ул.”Лилия” № 3, п.к. 7, Ателие за изобразителни изкуства – Д. Батембергска”, 0897 037694, e-mail: art_bg_d@abv.bg.

Общо 22 деца с 22 рисунки.

 

АТЕЛИЕ „ШАРЕНИ ПРЪСТИ“ ГР. ТЪРГОВИЩЕ

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ПЕТЯ АНГЕЛОВА АНГЕЛОВА - 4 г.;

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

2. ГАЙЕ СЕЙХАНОВА ГЮРСЕЛОВА – 7 г.;

3. МАРТИН ЙОВЧЕВ ШАЙКОВ – 8 г.;

4. БЕРРИН ЕДЖЕВИТ – 8 г.;

5. МАРИЯ СИДЕРОВА ЖЕЛЕВА – 8 г.;

6. АЛЕКСАНДРА РОСТИСЛАВОВА ВЪЛЧЕВА – 9 г., 2 рисунки;

7. НИКОЛ ДИЯН НИКОЛАЕВА – 10 г., 2 рисунки;

8. ГАБРИЕЛА ГЕОРГИЕВА ПЕНЕВА – 10 г.;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

9. ДИАНА ХРИСТОВА АТАНАСОВА – 11 г.;

10. НИКОЛА ЛОНГ УАН – 12 г.;

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

11. ГЕРГАНА РАДОСЛАВОВА ПЕЙЧЕВА – 18 г.,

 

Ръководител: Магдалена Николаева Стоянова, тел. 0899 476900, e-mail: magi_nik@abv.bg, адрес: 7700, гр. Търговище, ул. „Родопи“ 14 – Б, ет. 1, ап. 1 Ателие „Шарени пръсти“

Общо 11 деца с 11 рисунки.

 

 

ОУ „СТЕФАН ПЕШЕВ“, ГР. СЕВЛИЕВО, ОБЛ. ГАБРОВО

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ТАНЯ МИХОВА БОЕВА- V КЛАС, 3 рисунки;

2. МИХАЕЛА МИЛЕНОВА МАРИНОВА- V КЛАС;

3. ДЕНИЦА ГЕОРГИЕВА МИХАЙЛОВА- VI КЛАС;

4. АЛЕКСАНДРА ЦВЕТАНОВА ЦОНЕВА- VI КЛАС;

5. КАЛИНА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА- VI КЛАС;

6. АЛЕКСАНДЪР ЦОНЕВ ЦОНЕВ- VI КЛАС;

7. КОНСТАНТИН МИЛЕНОВ ПЕТРОВ- VI КЛАС, 2 рисунки;

8. МАРИЯ ИВОВА ПОПОВА- VI КЛАС;

9. КРИСТИНА РАДОСЛАВОВА НАЧЕВА- VI КЛАС.

 

Ръководители: Петя Скорчева, тел. 0896 654082 и Татяна Боева, тел. 0898 627594,  адрес: гр. Севлиево, ул. „Росица“ 16.

Общо 9 деца с 10 рисунки.

 

СУ „ХРИСТО БОТЕВ“, ГР. НОВА ЗАГОРА, ОБЛ. СЛИВЕН

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АНАСТАСИЯ ЦВЕТЕЛИНОВА ЦВЕТКОВА – V КЛАС;

2. ДИЛЯНА ФИДАНКОВА ПЕТРОВА – V КЛАС;

3. ТОНКА ГИНЧЕВА КОСТОВА – V КЛАС;

4. АНТОНИЯ ПЛАМЕНОВА ПЕНЧЕВА- V КЛАС;

5. КЛАУДИЯ ТОДОРОВА ТОДОРОВА – VI КЛАС;

6. ПЛАМЕНА РОСЕНОВА ВАСИЛЕВА – VI КЛАС, 2 рисунки;

7. ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА МИТЕВА – VI КЛАС;

8. ДЕМЕТРА АНТОНОВА ТОМОВА – VI КЛАС;

9. СЛАВЕНА БОЯНОВА БОТЕВА – VI КЛАС, 2 рисунки;

10. ДЕСИСЛАВА ДАНЕВА ГЕОРГИЕВА – VI КЛАС;

11. АЛЕКСАНДРА ПЛАМЕНОВА ПЕНЕВА – VI КЛАС;

12. ДЕНИЦА ДИЯНОВА ДИНЕВА – VI КЛАС;

13. КАРОЛИНА НИКОЛАЕВА КОЛЕВА – VI КЛАС;

14. ЕЛЕНКА ВАСИЛЕВА ИЛИЕВА – VI КЛАС;

15. НИКОЛ ВАСИЛЕВА КОНДЕВА – VI КЛАС;

16. ДИАНА ДОНЧЕВА ДИНЕВА– VI КЛАС;

17. ПАОЛА МИЛЕНОВА ДИНЕВА- VI КЛАС, 2 рисунки;

18. ДАРИНА КОНСТАНТИНОВА ХРИСТОВА- VI КЛАС;

19. ВИКТОРИЯ МИЛЕНОВА МАНЕВА- VII КЛАС;

20. ГАБРИЕЛ ПЛАМЕНОВ ЙОРДАНОВА- VII КЛАС,  2 рисунки;

21. ИВАЙЛА ТАНЕВА ИВАНОВА- VII КЛАС;

22. ДЕНИЦА ИВАНОВА ДИНЕВА- VII КЛАС;

23. СИЛВИЯ ИВАНОВА ИВАНОВА- VIII КЛАС.

 

Ръководител: Красимира Михайлова Стойкова, сл. тел. 0893 653357, e-mail: school@souhrbotev-nz.com, адрес: 8900, гр. Нова Загора, обл. Сливен, ул. „Сан Стефано“ 2, тел/факс: 0457 62796, Директор: 0457 62796, Пом. директори: 0457 62794, Канцелария: 0457 62075

Общо 23 деца с 27 рисунки.

 

НЧ „ПЕТКО МАНОЛОВ 1932“, С. ДОЛНО ИЗВОРОВО, ОБЩ. КАЗАНЛЪК

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МЕЛИСА МЛАДЕН АШИРК- V КЛАС;

2. ФАТМЕ ФЕИМ ТУРДАЛ- VII КЛАС.

 

Ръководител: Ваня Кръстева, тел. 0884 543032.

Общо 2 деца с 2 рисунки.

 

ГРУПА „ПАЛИТРА“ ПРИ СУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ” ГР. КАРНОБАТ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ЕЛИСА ХЮСЕИН МЕХМЕД – I КЛАС;

2. ФАНИ ХРИСТИНОВА РАДЕВА – II КЛАС;

3. ЖЕЛЬО КРЪСТЕВ КЪНЕВ -  II КЛАС;

4. ВИКТОРИЯ ДАНАИЛОВА ДРАГНЕВА -  II КЛАС;

5. ЕЛЕОНОРА НЕДЯЛКОВА МИМЕВА -  II КЛАС, 2 рисунки;

6. АНТОН СТЕФКОВ АНТОНОВ -  II КЛАС;

7. СТИЛИЯНА БОЖИДАРОВА ГАНЧЕВА -  II КЛАС;

8. КАДЕР БАХТИЕР РАИФ -  III КЛАС;

9. КАМЕЛИЯ МИРОСЛАВОВА МИНЕВА -  III КЛАС;

10. ТОДИ СТЕФАНОВ ЧЕРВЕНКОВ -  III КЛАС;

11. БОЖИДАРА ЖЕЛЧЕВА АТАНАСОВА -  III КЛАС;

12. МАЯ ДИНКОВА КОЛЕВА – III КЛАС;

13. МАРГАРИТА АПОСТОЛОВА ЯНЕВА -  III КЛАС;

14. МИХАЕЛА ТРИФОНОВА ГОСПОДИНОВА- III КЛАС.

 

Ръководител: Даниела Радева- 0884 478176, e-mail: nelita_rad@abv.bg

Ул. „Кирил и Методий” № 35, 8400 гр. Карнобат, обл. Бургас.

Общо 14 деца с 15 рисунки.

 

ОУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ”

С. АЛЕКСАНДРОВО, ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МАРТИН МАРИЯНОВ ВАСИЛЕВ- IV КЛАС;

2. АТАНАС ИВЕЛИНОВ АТАНАСОВ- IV КЛАС;

3. ГАБРИЕЛ АСЕНОВ СТАНИМИРОВ- IV КЛАС.

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

4. ИЗАЙДА МАРИЕВА НИКОЛАЕВА- V КЛАС;

5. БАХАР АМШАЕВА ДЕМИРОВА- V КЛАС;

6. РЕНИ ЮЛИЯНОВА АТАНАСОВА- V КЛАС;

7. ДИМИТЪР НАНКО- V КЛАС;

8. ЮСНИЕ МУСТАФОВА АХМЕДОВА- VI КЛАС;

9. АСАН МУСТАФОВ АХМЕДОВ- VI  КЛАС;

10. КОСТАДИН ИВАЙЛОВ ГЕОРГИЕВ- VI КЛАС;

11. ЕМИНЕ АЛИЕВА ЕМИНОВА- VI КЛАС;

12. ДАНИЕЛ НИКОЛАЕВ ВАСИЛЕВ- VI КЛАС;

13. РЕЙХАН КЕРИМОВА РИЗОВА- VI КЛАС;

14. СОФИЯ СИЛВИЕВА АТАНАСОВА- VI КЛАС;

15. АЛЕКСАНДЪР БОРИСЛАВОВ МИХАЙЛОВ- VII КЛАС;

16. ДЖЕЙЛЯН МИЛЕНОВА МЕТОДИЕВА- VII КЛАС;

17. МЕЛИСА ЯНУШЕВА СВИЛЕНОВА- VII КЛАС;

18. ПРЕСЛАВА ИВАЙЛОВА ХОРОЗОВА- VII КЛАС;

19. АТИДЖЕ САМУИЛОВА ЖЕЛЯЗКОВА- VII КЛАС.

 

Преподавател: Венета Стефанова, тел. 069422189,

e-mail: sou_aleksandrovo@abv.bg

Пл. „Съединение” № 1, 5560 с. Александрово, общ. Ловеч.

Общо 19 деца с 19 рисунки.

 

СУ „БАЧО КИРО”- ГР. ЛЕТНИЦА

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВЕРОНИКА КОСТАДИНОВА НИКОЛОВА- V КЛАС;

2. МИЛАДИНКА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА- V КЛАС;

3. ЕВГЕНИЯ ИВАЙЛОВА НИКОЛАЕВА- V КЛАС;

4. ДЕМИР ЕМИЛИЯНОВ ИГНАТОВ- VI КЛАС;

5. ГЕОРГИ ИВАНОВ НИКОЛОВ- VI КЛАС;

6. ПРЕСЛАВ КАТЕВ МАТЕЕВ- VI КЛАС;

7. ДАНИЕЛА ДАРИНОВА ХРИСТОВА- VI КЛАС;

8. БОЯН СНЕЖАНОВ МИТЕВ- VII КЛАС;

9. ГЕОРГИ ПЕТКОВ МИРЧЕВ- VII КЛАС;

10. БОРИСЛАВ ВЕСЕЛИНОВ ГЕОРГИЕВ- VII КЛАС;

11. ТЕОДОРА МИРОСЛАВОВА ТОДОРОВА- VII КЛАС;

12. ГАБРИЕЛА ВЕСЕЛИНОВА ИВАНОВА- VII КЛАС, СОП;

13. НАДЯ МЛАДЕНОВА НАЧКОВА- VIII КЛАС;

14. ИВАН АНЕЛИЕВ МИЛКОВ- VIII КЛАС, СОП;

 

Преподавател: Светлана Стоянова, тел. 06941 2250, е-mail: sstoianova67@abv.bg

Aдрес: 5570 гр. Летница, обл. Ловеч, ул. „Ал. Стамболийски” № 22, E-mail: bacho_kiro@abv.bg.  

Общо 14 деца с 14 рисунки.

 

ШИИ „АРТ ПОПОВО”   

ГР. ПОПОВО, ОБЛ. ТЪРГОВИЩЕ

 

I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. МЕЛИСА МЕТИНОВА - 5 г.;

2. СИАНА НИКОЛАЕВА - 5 г.;

3. ДАРИЯ ТОДОРОВА - 5 г.;

4. ВАЛЕРИЯ ХРИСТОВА - 5 г.;

5. КРИСТИНА ПЛАМЕНОВА - 6 г.;

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

6. ЕВА ГЕОРГИЕВА СТЕФАНОВА- I КЛАС;

7. МИХАЕЛА ГЕОРГИЕВА- I КЛАС;

8. ЕЛЕНА ИВАНОВА- II КЛАС;          

9. НИЯ ПЕЙЧЕВА ПЕЕВА – II КЛАС;

10. МИХАЕЛА АТАНАСОВА МИХОВА – II КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

11. ДОБРОМИРА МАЛЧЕВА МАЛЧЕВА - VI КЛАС;

12. ИВОНА – СИЯНА СТАНЕВА – VI КЛАС;

13. ЕЛЕОНОРА МИРОСЛАВОВА НЕДЕЛЧЕВА - VI КЛАС;

14. ЙОАНА ЛЮБОМИРОВА МАКСИМОВА- VII КЛАС.;

15. ДЕНИСЛАВ КРАСЕНОВ ДИМОВ – VIII КЛАС;

16. АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА АТАНАСОВА – 15 г.

 

  IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

17. СИМОНА ДИМИТРОВА – IX КЛАС;

18. ИЛИЯНА МАРИЯНОВА МАРКОВА – IX КЛАС;

19. ИВАЙЛА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА- IX КЛАС;

20. АЛЕКСАНДРИНА РУМЕНОВА – XI КЛАС.

 

Ръководител: Искра Хаджииванова, моб. 0889 509755, е-mail: iskra10@abv.bg;

Ул. „Гагарин” № 26, 7800 гр. Попово, обл. Търговище.

Общо 20 деца с 20 рисунки.

 

 

ОУ „СВЕТИ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ” С. СОТИРЯ, ОБЩИНА СЛИВЕН

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. РОСАНКА ПАВЛИНОВА НЕДЕЛЧЕВА - IV КЛАС;

2. ЕЛИ ЗЛАТКОВА ПАВЛОВА - IV КЛАС;

3. ГИНКА ДИМИТРОВА ТОДОРОВА - IV КЛАС;

4. ЖИВКА ИЛИЕВА ПЕНКОВА - IV КЛАС;

5. МАРИЯ РАДКОВА ПЕТРОВА - IV КЛАС;

6. ЯНКА ЗАФИРОВА ДЕМИРЕВА - IV КЛАС;

7. ТОДОР АТАНАСОВ ИВАНОВ - IV КЛАС;

8. МАРИЯ СЕМОВА КИРИЛОВА - IV КЛАС;

9. ВЕСКА МИТКОВА СТАНЧЕВА - IV КЛАС;

10. МАРИЯ РАДОСТИНОВА АНДОНОВА - IV КЛАС;

11. ЙОРДАН ТОДОРОВ ИВАНОВ - IV КЛАС;

12. КРЪСТИНА СТОЙКОВА ЙОРДАНОВА - IV КЛАС;

13. СТОИЛКА РАДЕВА АНЕВА - IV КЛАС;

14. ПЕТКО ДОНКОВ АНГЕЛОВ - IV КЛАС;

15. АНДОН МАРИЯНОВ МИТКОВ - IV КЛАС;

16. РАЙНА ЙОРДАНОВА ГЕОРГИЕВА - IV КЛАС;

17. МИНКО ИЛИЯНОВ МИНКОВ - IV КЛАС;

18. АТАНАС ПЕТРОВ ИВАНОВ - IV КЛАС;

19. АТАНАС МАРЕВ НИКОЛОВ - IV КЛАС;

20. СТЕФАН НЕДЕЛЧЕВ АЛЕКСАНДРОВ - IV КЛАС, СОП;

 

 

Ръководител: Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg

с. Сотиря, ул. „Св. Св. Кирил и Методий” № 28, общ. Сливен, обл. Сливен.

Общо 20 деца с 20 рисунки.

 

ЦПЛР - ГР. БУРГАС

 

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. КАЛОЯН АНГЕЛОВ – I КЛАС;

2. ВИКТОРИЯ ГЪРКОВА - IV КЛАС;

3. ФАТМЕ ОСМАН МУСТАФА - IV КЛАС;

4. ИНА МИЛЧОВА ЯНЕВА- IV КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

5. ЕВГЕНИЯ БУГРОВА – V КЛАС;

6. МАРТИН МАРИНОВ – VI КЛАС;

7. КРИСТИНА ДИМИТРОВА – VIII КЛАС, 14 г.;

8. КРИСТИНА ДИМИТРОВА – VIII КЛАС, 15 г.;

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

9. АЛЕКСАНДРА ЗИДАРОВА – IX КЛАС;

10. МИХАЕЛА ЙОРДАНОВА – IX КЛАС;

11. МАРИНА ГЕНОВА – IX КЛАС.

 

Ръководител: Севина Трайкова, моб. тел.: 0877 436414; сл. тел: 056 843643, e-mail: odk_bourgas@abv.bg.

ЦПЛР – гр. Бургас, ул. „Райна Княгиня“ 11, п.к. 8000 гр. Бургас.

Общо 11 деца с 11 рисунки.

 

ДЕТСКИ АРТ КЛУБ „ ГЕЯ ” ГР. ЛОВЕЧ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ВИКТОРИЯ ВЕНЕЛИНОВА КАРАГЬОЗОВА – 8 г.;

2. ХРИСТИАНА ЙОРДАНОВА ПЕТРОВА - II КЛАС;

3. ДЕНИЦА ДАНАИЛОВА МАРИНОВА - III КЛАС;

4. СИМОНА СТЕФАНОВА СЕМОВА - IV КЛАС;

5. ЕВГЕНИ БОГДАНОВ ДИМИТРОВ - IV КЛАС;

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

6. ДЕНИЦА НИКОЛОВА ПЪШКОВА - V КЛАС, СОП;

7. ГЕРГАНА ПЛАМЕНОВА ЦАНКОВА - V КЛАС;

8. БЕЛОСЛАВА НИКОЛАЕВА ПАНЧЕЛЕЕВА - VI КЛАС;

9. ГЕРГАНА БОЖИДАРОВА ТОДОРОВА - VI КЛАС;

10. МАРИЯ ПЕНКОВА ПЕНКОВА - VII КЛАС;

11. ИВАЙЛО РАЧЕВ ИВАНОВ - VIII КЛАС;

12. ПРЕСИЯНА ПЕТРОВА НЕВЯНОВА - VIII КЛАС;

13. КАМЕЛИЯ ДАНАИЛОВА НИКОЛОВА- VIII КЛАС;

 

IV ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

14. ДЕСИСЛАВА ЦВЕТАНОВА ДИМИТРОВА – X КЛАС;

 

Ръководител: Кремена Попова, моб. тел.: 0887 159988; сл. тел./факс 068/624764, 629069, e-mail: odklovech@gmail.com

ЦПЛР - Общински детски комплекс, Детски арт – клуб „Гея”,  5500 гр. Ловеч

Общо 14 деца с 14 рисунки.

 

 

 

ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ”- ГР. РАЗГРАД

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. ДЕФНЕ – I „Б“ КЛАС;

2. ГАМЗЕ АЙХАН ИСМАИЛ – I „Б“ КЛАС;

3. ВЕРОНИКА КРАСЕНОВА КОСТАДИНОВА– I „Б“ КЛАС;

4. СЕЛИН ГЮЛЕР НАДЖИ – I „Б“ КЛАС;

5. ВАЛЕНТИНА СВИЛЕНОВА СТОЕВА – I „Б“ КЛАС;

6. РОСИЦА ПАВЛИНОВА РАДЕВА – I „Б“ КЛАС;

7. АЛЕКСАНДРА АТАНАСОВА АТАНАСОВА – I „Б“ КЛАС;

8. НИКОЛЕТА СТОЯНОВА СТОЯНОВА – I „Б“ КЛАС;

 

Учител: Александра Николова, сл. тел. 084 662707; 7200, гр. Разград, ул. „Стефан Караджа“ 7, ап.13.

Общо 8 деца с 8 рисунки.

 

ОУ „СВЕТОЗАР МАРКОВИЧ”- С. БРОДАРЕВО, Р СЪРБИЯ

II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1. АЛЕКСА БОЙОВИЧ – I КЛАС, ИО „ЗАСТУП“;

2. АНЕЛА АХМЕТОВИЧ - II КЛАС, ИО „ ГОСТУН“;

3. НЕЙЛАХАНИЧ – II-1 КЛАС, 2 рисунки;

4. АМРА ЖИГОВИЧ – II – 1 КЛАС;

3. САНДРА БОЙОВИЧ- III КЛАС, ИО“ЗАСТУП“;

4. ИРМА ЮКОВИЧ – III КЛАС, ИО „ГОСТУН;

5. АНА ДРАШКОВИЧ – III КЛАС ИО „ЗАСТУП“;

6. АМЕР ПОДБИЧАНИН – II – 2 КЛАС;

7. ЕМИЛ ПЛАНИЧ – II – 2 КЛАС;

8. ХАМЗА ГОЙЯК– III – 1 КЛАС;

9. ЕЛМА КУРБЕГОВИЧ– III – 1 КЛАС;

10. СЕМИД ГОЙЯК - IV – 1 КЛАС;

11. ШЕМАИЛ КИРБЕЛОВИЧ -  IV – 1 КЛАС;

12. МЕЛИСА ДАУТОВИЧ - IV – 1 КЛАС;

13. ДАДО КОЛИЧ  IV – 1 КЛАС, 2 рисунки;

14. АИДА ВИШГИЧ - IV – 1 КЛАС;

15. АМРА БАЛИЧЕВАЦ - IV – 1 КЛАС;

16. ДЖЕЙЛА ЖИГОВИЧ - IV – 1 КЛАС;

17. СТЕФАН СЛОВИЧ - IV – 1 КЛАС;

18. ЕСМИР ЖИГОВИЧ- IV – 1 КЛАС;

19. ХАРУН ЕТЕНОВИЧ - IV – 2 КЛАС;

20. ЕНЕСА АЛОМЕРОВИЧ - IV – 2 КЛАС;

21. ЕМЕЛ САКИЧ - IV – 2 КЛАС;

22. БЕРНА ХУСОВИЧ - IV – 3 КЛАС, 2 рисунки;

23. МИРСАДА РОВЧАНИН- IV – 3 КЛАС;

24. ДУРДИНА БУЯК - IV – 3 КЛАС;

 

 

 

III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

25. ЛАЛЯК МАЙДА - VI – 1 КЛАС;

26. AЙША ЖИГОВИЧ- VI – 1 КЛАС.

 

 

Основна школа „Светозар Маркович“, ул. „Пионирска“ 1, 31305 Бродарево, Р Сърбия

Общо 26 деца с 29 рисунки.

 

ИНДИВИДУАЛНИ  УЧАСТНИЦИ:

1. НИКОЛАЙ МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- III КЛАС, ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” ГР. СЛИВЕН, Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg.;

2. КАЛОЯН МИЛКОВ ХАДЖИСТОЙЧЕВ- IV КЛАС, ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” ГР. СЛИВЕН, Мария Хаджистойчева, ЖК „Сини камъни” 27 – Д – 3 – 7, 8808 гр. Сливен, моб. 0876 534239, E-mail: ma6a73@abv.bg.;

3. ЛОРА ЗАХАРИЕВА ПЕТКОВА – V КЛАС, гр. ПЛЕВЕН, СУ „СТОЯН ЗАИМОВ“;

4. МОНИКА ТОДОРОВА – V КЛАС, гр. ПЛЕВЕН, СУ „СТОЯН ЗАИМОВ“;

5. ВАСИЛЕНА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВА – VI КЛАС, 13 г., Галерия „Панев“ ул. „Полтава“ 5, 5000 гр. Велико Търново,  ръководител: Иваничка Панева, тел. 0886 696268.

6. ВАЛЕНТИН АНАТОЛИЕВ КОПОЕВ – 4 г.,  ДГ „Зорница“, с Ореш, общ. Свищов;

7. ДЕНИЦА ЧАВДАРОВА НИКОЛОВА- XII КЛАС, ПДТГ „Димитър Хадживасилев, гр. Свищов;

 

Общо 7 деца със 7 рисунки.

 

 

ОБЩО УЧАСТНИЦИ- 533

ОБЩО РИСУНКИ- 558.

                                                                                                             

СЪСТАВ НА ЖУРИТО

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Г-Н РОСЕН МАРИНОВ- ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ „КУЛТУРА И КУЛТУРНО НАСЛЕДСТВО”, ОБЩИНА СВИЩОВ;

ЧЛЕНОВЕ:

1. Г-Н КАМЕН КРУМОВ- ХУДОЖНИК;

2. Г-Н ПЛАМЕН СИМЕОНОВ- ХУДОЖНИК;

3. Г-ЖА ГЕНОВЕВА ТАНЧОВСКА- СЕКРЕТАР НА ПБНЧ „ ЕЛЕНКА И КИРИЛ Д. АВРАМОВИ ” ;

4. Г-ЖА ДАНИЕЛА БРАТОВА- ФИРМА „РЕКЛАМИ – БРАТОВ“;

5. Г-Н СВЕТОСЛАВ ПАНТЕЛЕЕВ- РОДИТЕЛ.