Национален конкурс за млади изпълнители на популярна песен "Звездици за Лора" - 2018

ЛАУРЕАТИ

НА ЧЕТИРИНАДЕСЕТИЯ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА МЛАДИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ НА ПОПУЛЯРНА ПЕСЕН „ЗВЕЗДИЦИ ЗА ЛОРА”

СВИЩОВ, 2018

 

 

 

Статуетка „Звездици за Лора”

и

лична награда от кмета на Община Свищов Генчо Генчев

в размер на 300 лв.:

МАЛОМИР СТОЯНОВ ИНГИЛИЗОВ, 19 години, Бургас

 

 

 

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Ива Христова

7 години

Севлиево

I награда

Далия Хасан Уфук Гюлай

6 години

В. Търново

II награда

Деа Емилова Евтимова

5 години

София

II награда

Александър Христов Момински

7 години

В. Търново

III награда

Петя Красимирова Стефанова

7 години

Свищов

III награда

Сиана Николаева Каканашева

7 години

Карлово

III награда

Миглена Тодорова Тодорова

6 години

Свищов

награда на „Братов Реклами”

 

 

 

 

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Ивайла Валентинова Терзиева

10 години

Пловдив

I награда

Ралица Деянова Атанасова

9 години

Варна

I награда

Максим Димитров Ялнъзов

9 години

Варна

I награда + наградата на Дирекция „Култура и културно наследство” при Община Свищов

Вилияна Вилиславова Иванова

10 години

Свищов

I награда

Борислава Калоянова Борисова

8 години

Свищов

II награда

Елена Добрева Добрева

9 години

Търговище

II награда

Рая Петкова

10 години

Севлиево

II награда

Кристиян Бориславов Менев

8 години

В. Търново

II награда

Кристина Неделчева

8 години

Габрово

II награда

Росен Метев

9 години

Габрово

III награда

Мария Божидарова Стефанова

10 години

Разград

III награда

Зорница Селвинова Викторова

9 години

Монтана

III награда

Габриела Радостинова Грозева

10 години

Варна

III награда

Магдалена Емилова Александрова

9 години

Монтана

награда на „Братов Реклами”

Ангелика Стоянова Любомирова

8 години

В. Търново

награда на книжарница „Галактика”

Доника Антонова Евтимова

9 години

Свищов

награда на книжарница „Галактика”

 

 

 

 

 

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Карина Александрова Илиева

13 години

Свищов

I награда + наградата на Кмета на Община Свищов

Сесил Алпер Сабри

12 години

Търговище

I награда

Преслава Димитрова Тодорова

11 години

Добрич

II награда

Мая Руменова Гочева

12 години

София

II награда

Грета Мишева Георгиева

12 години

Свищов

III награда

Дона Руменова Тодорова

13 години

София

III награда

Мира Георгиева Попова

11 години

Троян

награда на Военен клуб - Свищов

Магдалена Светославова Митова

13 години

София

награда на ПБНЧ „Еленка и Кирил Д. Аврамови – 1856”

Алейна Кенанова Назмиева

12 години

Разград

награда на „Братов Реклами”

Иван Иванов Славов

11 години

Варна

награда на книжарница „Галактика”

 

 

 

 

 

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Павел Веселинов Матеев

16 години

Разград

I награда

Габриела Тодорова Йорданова

15 години

Бургас

I награда

Йоана Петкова Стоянова

16 години

Бургас

I награда

Гала Ботева

14 години

Севлиево

II награда

Александра Галинова Златева

14 години

Разград

II награда

Пламена Валериева Петрова

15 години

Разгра

III награда

Петя Георгиева Георгиева

16 години

Русе

III награда

Анна Емилова Христова

14 години

Габрово

награда на БГ музикални таланти

Андреа Ивова Начева

15 години

Разград

награда на МФ „Алеко Константинов”

Александър Пламенов Петров

16 години

Добрич

награда на СА „Д. А. Ценов”

Кристиян Василев Илиев

16 години

Свищов

награда на „Братов Реклами”

Христиана Пламенова Петкова

15 години

с. Равда

награда на книжарница „Галактика”

 

 

 

 

ПЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

ИМЕНА

ВЪЗРАСТ

ГРАД

НАГРАДА

Никол Руменова Борисова

17 години

Свищов

I награда

Мартин Йорданов Пенев

17 години

Разград

II награда

Христо Венциславов Христов

18 години

Троян

III награда

Кристин Тихомирова Тодорова

17 години

Русе

III награда

Сияна Калоянова

18 години

Севлиево

III награда

Биляна Людмилова Добрева

17 години

Плевен

награда на „Братов Реклами”

Теодор Иванов Иванов

19 години

Троян

награда на книжарница „Галактика”

 

 

 

 

 

 

ЖУРИ:

 

МАРГАРИТА ХРАНОВА – Председател …………………………………………

 

МИМИ ИВАНОВА …………………………

 

доц. ЕТИЕН ЛЕВИ ………………………..

 

ДАРИАНА ГЕНОВА ……………………….

 

МАЯ РАЙКОВА ……………………………

 

КРИСТИНА ИВАНОВА …………………..      

 

РОСЕН МАРИНОВ ………………………..