Пролетен лекоатлетически крос "Да опазим децата си" - 2017 година

165 ученици от община Свищов се включиха тази година в традиционния лекоатлетическия крос, който се състоя на 19 април следобед на централния площад "Алеко".
Спортното събитие е в памет на Антония Братова, Антоана Евтимова и останалите деца, загинали преди 6 години в река Лим.
Стартът и финалът на състезанието бяха на площада, като децата бягаха по обиколен маршрут по главната улица, покрай читалището и през градската градина.
Състезателите бяха разделени на момичета и момчета, в четири възрастови групи, като финиширалите първи във всяка група бяха наградени с плакети, медали и грамоти.
Грамоти получиха и всички участници в лекоатлетическия крос.

 

                                                                                П Р О Т О К О Л

 

                      ОТ ПРОВЕДЕНИЯ ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ КРОС „ДА ОПАЗИМ ДЕЦАТА СИ”

 

                                             ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – 1 – 4 КЛАС

                     МОМЧЕТА

                    І-ВО МЯСТО- БОРИСЛАВ НИКОЛАЕВ БОРИСОВ-СУ „Н.КАТРАНОВ”- 4 КЛАС

                    ІІ –РО МЯСТО-НИКОЛАЙ ТОНЕВ ТРИФОНОВ- СУ „Д.БЛАГОЕВ”-4 КЛАС

                   ІІІ-ТО МЯСТО- ДЖЕМ МЕХМЕДОВ ИСМЕТОВ-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-4 КЛАС

 

                    МОМИЧЕТА

                   І-ВО МЯСТО – РЕНИ ТОДОРОВА МАТЕЕВА-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-4 КЛАС

                  ІІ-РО МЯСТО-ВИКТОРИЯ МИРОСЛАВОВА ПЕТРОВА-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-4 КЛАС

                 ІІІ-ТО МЯСТО-ЯНИЦА ПЕТРОВА ИВАНОВА-СУ „Н.КАТРАНОВ”-3 КЛАС

 

                                             ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – 5 – 7 КЛАС

                     МОМЧЕТА

                   І-ВО МЯСТО- ДАНИЕЛ МИТКОВ КРЪСТЕВ-СУ „ЦВ.РАДОСЛАВОВ”- 7 КЛАС

                    ІІ –РО МЯСТО-МАРТИН АДРИАНОВ АНГЕЛОВ- СУ „Д.БЛАГОЕВ”-7 КЛАС

                   ІІІ-ТО МЯСТО- ИВО ВАЛЕНТИНОВ ИВАНОВ-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-7 КЛАС

 

                    МОМИЧЕТА

                   І-ВО МЯСТО – АЙЛИН САНИЕ ИСМАИЛОВА-СУ „Ф.САКЕЛАРИЕВИЧ”-6 КЛАС

                  ІІ-РО МЯСТО-ЛОРА АТАНАСОВА ОПРЕВА-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-7 КЛАС

                 ІІІ-ТО МЯСТО-РЕБЕКА БОНЧЕВА ФИЛЕВА-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-7 КЛАС

 

                                             ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – 8 – 10 КЛАС

                     ЮНОШИ

                    І-ВО МЯСТО- ЛЮБОМИР ГЕОРГИЕВ ЛАМБЕВ -СУ „Д.БЛАГОЕВ”- 10 КЛАС

                    ІІ –РО МЯСТО-БОЖИДАР ПЕТРОВ КОЙНОВ-  ПГЛПС - 9 КЛАС

                   ІІІ-ТО МЯСТО- ГЕОРГИ ПЕТРОВ ПЕНЕВ-ОУ „ХР.БОТЕВ”ОРЕШ-8 КЛАС

 

                    ДЕВОЙКИ

                   І-ВО МЯСТО – КРИСТИЯНА СТЕФАНОВА ЧУКАНОВА-ДТГ - 10 КЛАС

                  ІІ-РО МЯСТО-ПОЛИНА РАДОСЛАВОВА КОЛЕВА -СУ „Н.КАТРАНОВ”-8 КЛАС

                 ІІІ-ТО МЯСТО-ВИКТОРИЯ ПЛАМЕНОВА ДИМИТРОВА-СУ „Н.КАТРАНОВ”-8 КЛАС

 

                                               

 

                                             ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – 11 – 12  КЛАС

                     ЮНОШИ

                    І-ВО МЯСТО- МИРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВ АТАНАСОВ-ПГЛПС - 11 КЛАС

                    ІІ –РО МЯСТО- МИЛЕН ПЕТРОВ ПЕТРОВ- ДТГ -10 КЛАС

                   ІІІ-ТО МЯСТО- КЕМРЯН ПАВЛОВ ПАВЛОВ-ОВЧА  МОГИЛА-12 КЛАС

 

                    ДЕВОЙКИ

                   І-ВО МЯСТО – ИВЕЛИНА ДИМЧЕВА ЯНКОВА-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-12 КЛАС

                  ІІ-РО МЯСТО-ПЕТЯ МАРИНОВА ЦВЕТАНОВА  ДТГ  -11  КЛАС

                 ІІІ-ТО МЯСТО-СТОЯНКА ДАНАИЛОВА ГРИГОРОВА- ОВЧА МОГИЛА -12 КЛАС

 

 

 

                                                                                 

                                             НАЙ МАЛЪК СЪСТЕЗАТЕЛ

                   

                     БОРИСЛАВ ЙОВЧЕВ КОПОЕВ-ОУ „ХР.БОТЕВ” ОРЕШ- 2 КЛАС

 

                                             НАЙ ГОЛЯМ СЪСТЕЗАТЕЛ

 

                    ИВЕЛИНА ДИМЧЕВА ЯНКОВА-СУ „Д.БЛАГОЕВ”-12 КЛАС