Пролетен лекоатлетически крос "Да опазим децата!" - в памет на Антония и Антоана

Лекоатлетически крос “Да опазим децата!”

На 20.04.2011г. се проведе ежегодния пролетен лекоатлетически крос в памет на Антония Братова и Антоана Евтимова, и останалите 10 деца, загинали трагично в р. Лим. Кросът бе организиран и проведен от фондация “Ангели от Лим”, със съдействието на Община Свищов и звено “Масова физкултура и спортна база” към общината.

В тазгодишния крос участие взеха 251 ученици от 1-ви до 12-ти клас от СОУ “Димитър Благоев”, СОУ “Николай Катранов”, СОУ “Цветан Радославов”, ДТГ “Димитър Хадживасилев”, ПГ по лека промишленост и строителство, както и ученици от Хуманитарна гимназия “Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Велико Търново.

Отличените участници на трите призови места, получиха от организаторите статуетка, медал и грамота. Допълнителни награди – три футболни топки – бяха връчени на случаен принцип. Всички участници в кроса получиха грамоти.

Класиране:


До 4-ти клас /момчета/

1. Николай Георгиев Бранков – 4 клас, СОУ “Цв. Радославов”
2. Даниел Христов Атанасов – 3 клас, СОУ “Д. Благоев”
3. Анатоли Антонов Лозанов – 4 клас, СОУ “Цв. Радославов”

/момичета/

1. Михаела Веселинова Калонкина – 3 клас, СОУ “Д. Благоев”
2. Ивелина Мехмед Мехмед – 3 клас, СОУ “Д. Благоев”
3. Кристиана Владимирова Мирчева – 3 клас, СОУ “Д. Благоев”

До 7-ми клас /момчета/

1. Йоан Анатолиев Янков – 7 клас, СОУ “Д. Благоев”
2. Цветан Стефанов Александров – 6 клас, СОУ “Цв. Радославов”
3. Тихомир Пламенов Павлов – 7 клас, СОУ “Н. Катранов”

/момичета/

1. Петя Иванова Недялкова – 7 клас, СОУ “Д. Благоев”
2. Захарина Руменова Тонова – 7 клас, СОУ “Д. Благоев”
3. Ема Емилова Дамянова – 5 клас, СОУ “Н. Катранов”

До 10-ти клас /юноши/

1. Тони Анатолиев Прокопиев – 9 клас, ДТГ “Д. Хадживасилев”
2. Стефан Петков – 10 клас, ДТГ “Д. Хадживасилев”
3. Кристиян Калоянов Косев – 8 клас, СОУ “Цв. Радославов”

/девойки/

1. Преслава Пламенова Маринова – 10 клас, СОУ “Д. Благоев”
2. Камелия Руменова Януарова – 10 клас, СОУ “Н. Катранов”
3. Свилена Валериева Георгиева – 8 клас, СОУ “Д. Благоев”

До 12-ти клас /юноши/

1. Иво Здравков Иванов – 11 клас, СОУ “Д. Благоев”
2. Никола Ангелов Мидов – 11 клас, ДТГ “Д. Хадживасилев”
3. Иван Мирославов Иванов – 11 клас, ДТГ “Д. Хадживасилев”
/девойки/

1. Ваня Минкова Николова – 12 клас, ДТГ “Д. Хадживасилев”
2. Анастасия Петкова Колева – 12 клас, ДТГ “Д. Хадживасилев”
3. Моника Даниелова Неделчева – 12 клас, ДТГ “Д. Хадживасилев”

 

Снимки