Конкурс за детска рисунка "Три звездички" - в памет на Боряна, Женя и Светослава

Конкурс за детска рисунка "Три звездички" 2011г.

ОРГАНИЗАТОРИ НА КОНКУРСА:

Община Свищов

Отдел „Образование и култура”

Фондация „Ангели от Лим”

Сдружение „Свищов – минало, настояще и бъдеще”



ЗА УЧАСТИЕ

В конкурса могат да участват деца от 1-ви до 12-ти клас, деца от детските градини и деца със СОП
Свободна тема. Формат на рисунките и техника на изпълнение – по избор.
На гърба на всяка творба да има следната информация:

• Трите имена на автора
• Възраст
• Адрес
• Училище/школа, име на преподавателя
• Телефон за връзка

КЛАСИРАНЕ

Класирането ще се извърши в 4 възрастови групи.
Желаещите да участват да изпратят творбите си до 11.04.2011г. на адрес:
Гр. Свищов, ул. Тодор Миланович 1, ет.3, за фондация „Ангели от Лим”.

Наградените и подбрани от жури творби ще бъдат експонирани в изложба в Свети Николското училище на 14.04.2011г.

Рисунките не се връщат и остават собственост на организаторите.


КЛАСИРАНЕ

KOНКУРС “ТРИ ЗВЕЗДИЧКИ” - 2011г.

СПИСЪК С УЧАСТНИЦИ:

СОУ ”НИКОЛАЙ КАТРАНОВ”

1. ЕЛИНА СТЕФАНОВА СИМЕОНОВА- IV КЛАС- 3 РИСУНКИ
2. ИВА КИРИЛОВА КИРИЛОВА- IV КЛАС- 2 РИСУНКИ
3. АЛЕКСАНДРА ИВАНОВА- IV КЛАС
4. СТЕФАНИ КРАСИМИРОВА МАРИНОВА- IV КЛАС
5. МОНИКА МИЛЕНОВА- IV КЛАС
6. КРИСТИЯН ВИДЕНОВ- IV КЛАС
7. ЗВЕЗДЕЛИН ВЕНЦИСЛАВОВ ВАСИЛЕВ- IV КЛАС
8. АНДРЕЙ МИРОСЛАВОВ БОРИСОВ- I КЛАС
9. РАДИНА СЛАВЕВА СЛАВЕВА- III КЛАС
10. ДЕСИСЛАВА КОСТОВА- III КЛАС- 3 РИСУНКИ
11. АСПАРУХ МИЛЕНОВ МИДОВ- III КЛАС- 2 РИСУНКИ
12. ИРЕНА РОСЕНОВА НИКОЛОВА- III КЛАС- 2 РИСУНКИ
13. ТОМИСЛАВ ВЕСЕЛИНОВ РАДЕВ- III КЛАС
14. ГАБРИЕЛА ВАСИЛЕВА СТОЯНОВА- III КЛАС- 2 РИСУНКИ
15. ПАВЛИНА ЦВЕТОМИРОВА УЗУНОВА- II КЛАС
16. ПОЛИНА РАДОСЛАВОВА КОЛЕВА- II КЛАС
17. ИВЕЛИН ГЕОРГИЕВ ЦОНЕВ- II КЛАС
18. ИВАН АНГЕЛОВ КОЛЕВ- II КЛАС
19. ПЛАМЕНА ПЛАМЕНОВА ЗАХАРИЕВА- II КЛАС
20. ВИКТОРИЯ ПЛАМЕНОВА ДИМИТРОВА- II КЛАС- 2 РИСУНКИ
21. МАРИЯ ДИМИТРОВА ИЛКОВА- II КЛАС
22. СТЕФАНИ ЛЮБЕНОВА СЛАВОВА- II КЛАС
23. ВАСИЛ ЛЮБОМИРОВ СТЕФАНОВ- II КЛАС
24. ПАВЕЛ ГЕОРГИЕВ КОСТАДИНОВ- III КЛАС
25. БОРЯНА РАДЕВА КОЛЕВА- III КЛАС
26. МИКАЕЛА ИВАЙЛОВА ХРИСТОВА- III КЛАС
27. ЕМИЛИЯН МАРТИНОВ- III КЛАС
28. СВИЛЕНА НЕДКОВА НЕДЕЛЧЕВА- III КЛАС
29. НИКОЛ РУМЕНОВА БОРИСОВА- III КЛАС
30. МИКАЕЛА ДИМИТРОВА ЛУЦОВА- III КЛАС
31. ЕЛЕНА КАПЕЛОВА- IV КЛАС
32. МАРИЯ ИВАНОВА КАРАДЖОВА- IV КЛАС
33. ТЕОДОРА ТАЧЕВА- IV КЛАС
34. ИЛИЯНА ПЛАМЕНОВА ПЕТКОВА- КЛАС
35. БОРЯНА АНДРЕЕВА АНДРЕЕВА- VI КЛАС
36. ГАЛЯ ИВАЙЛОВА НИКОЛОВА- V КЛАС
37. ЕЛИЦА АТАНАСОВА- VI КЛАС
38. МОНИКА КАЛИНОВА ТОДОРОВА- VI КЛАС
39. ПАМЕЛА СВЕТОЗАРОВА- VI КЛАС- 2 РИСУНКИ
40. КРИСТИЯНА СТЕФАНОВА- V КЛАС
41. ПЛАМЕНА КРАСИМИРОВА ИЛИЕВА- VI КЛАС
42. ЖАКЛИН ПАВЛИНОВА СТАНЧЕВА- VII КЛАС
43. ГАБРИЕЛА ВАСИЛЕВА СТОЯНОВА- КЛАС
44. ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА ТРИФОНОВА- I КЛАС- 2 РИСУНКИ
45. МИШЕЛ ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА- I КЛАС
46. НИКОЛЕТА АНДРЕЕВА ДОМЕНИКОВА- I КЛАС
47. ВАЛЕНТИНА СВИЛЕНОВА СИМЕОНОВА- I КЛАС
48. ЛОРА ЛЮБОМИРОВА БЛАГОЕВА- VIII КЛАС- 4 РИСУНКИ
49. ПОЛЯ ИВАЙЛОВА НИКОЛОВА- V КЛАС

Общо 49 деца с 63 рисунки.

СОУ ”ДИМИТЪР БЛАГОЕВ” СВИЩОВ

1. ГЕРГАНА ДИЯНОВА ДАКОВА- 7 ГОД.
2. ДИМИТЪР БОРИСЛАВОВ КОСТАДИНОВ- 7 ГОД.
3. НИКОЛ ХРИСТОВА АБАДЖИЕВА- 8 ГОД.
4. ГАБРИЕЛА ИСКРЕНОВА БОСИЛКОВА- 8 ГОД.
5. ГАЛЯ ИВАНОВА ДЕНКОВА- 9 ГОД.
6. ТЕОДОРА ЙОРДАНОВА АТАНАСОВА- 9 ГОД.
7. АНТОАН АТАНАСОВ ЙОВЧЕВ- 10 ГОД.
8. АНТОНИЯ ДИМИТРОВА ПАВЛОВА- 10 ГОД.
9. РЕДЖЕБ АХМЕДОВ МЕХМЕДОВ- 11 ГОД.
10. СТЕФАН МИРОСЛАВОВ МАТЕЕВ- 11 ГОД.
11. НЕВЕНА БОРИСОВА КОЧЕВА- 11 ГОД.
12. ГАБРИЕЛА ВАЛЕРИЕВА ГЕОРГИЕВА-11 ГОД.
13. ПЕТЯ ПЕТРОВА ПЕТРОВА- 11 ГОД.
14. МАРИЕЛА ИВАНОВА ЗДРАВКОВА- 11 ГОД.
15. ПАМЕЛА ИВАНОВА ИВАНОВА- 11 ГОД.
16. ЙОАНА ЙОВЧЕВА МАЧЕВА- 11 ГОД.
17. ГЮЛЧЕРАЙ ГЮРДЖАНОВА БЕЙТУЛОВА- 11 ГОД.
18. ТАНЯ СВИЛЕНОВА РАДЕВА- 11 ГОД.
19. ГАЛИНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА- 11 ГОД.
20. ТЕДИ КРАСИМИРОВА АНГЕЛОВА- 12 ГОД.
21. ЕНДЕР АЛЕВ ИМАМОГЛУ-12 ГОД. - 4 РИСУНКИ
22. ЯНА ЕЛИЗАБЕТ ОТРИ-12 ГОД.
23. КРИСТИЯНА ДЕТЕЛИНОВА ХРИСТОВА- 12 ГОД.
24. ИВЕТА МИШЕВА ГЕОРГИЕВА- 12 ГОД.
25. ВЕРОНИКА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА- 12 ГОД.
26. СТЕФАН БОЖИДАРОВ АНДРЕЕВ- 12 ГОД.
27. ТУГАЙ ТАМЕРОВ ПАВЛООЛУ- 14 ГОД.
28. ЦВЕТИНА СЕРГЕЕВА ГЕНЕВА- 13 ГОД.- 2 РИСУНКИ
29. СТЕФКА ГЕОРГИЕВА БОЯДЖИЕВА- 13 ГОД.- 4 РИСУНКИ
30. ГЕРГАНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА- 14 ГОД.
31. ИВОНА ЗДРАВКОВА РУСЕВА- 15 ГОД.
32. АЛИНА ЙОРДАНОВА ЛАЗАРОВА- 15 ГОД.
33.НИКОЛЕТА ЛЮБОМИРОВА ЯНКОВА- 15 ГОД.
34. САВИНА БЛАГОЕВА БЛАЖЕВА- 17 ГОД.
35. НИКОЛА НИКОЛАЕВ ЖИВКОВ- 18 ГОД.
36. КАЛИНА ФИЛИПОВА- I КЛАС
37. ЮДУМ ШИНАСИ- 10 ГОД.

Общо 37 деца с 44 рисунки.


СОУ ”ЦВЕТАН РАДОСЛАВОВ” СВИЩОВ

1. ИВАЙЛА РУМЕНОВА- 10 ГОД.
2. ВЕЛИСЛАВ РУМЕНОВ ЦВЕТКОВ- 10 ГОД.
3. АЛЕКСАНДРА АТАНАСОВА- 10 ГОД.
4. ЙОАНА АТАНАСОВА- 10 ГОД.
5. ОКТАЙ ЗИЯ- 11 ГОД.
6. КРИСТИНА КОЛЕВА- 10 ГОД.
7. РАДОСЛАВ РУМЕНОВ ЦВЕТКОВ- 10 ГОД.
8. ЮЛИЯН ЛЮБЕНОВ- 11 ГОД.
9. АНА СТОЙКОВА- 11 ГОД.
10. МАРИЯ МИТОВА- 10 ГОД.
11. ТОНИ ДРАГАНОВА- 10 ГОД.
12. МИГЛЕНА ЙОРДАНОВА- 11 ГОД.
13. ГАБРИЕЛА АВРАМОВА- 10 ГОД.
14. ХРИСТИНА ПЕТРОВА- 9 ГОД.
15. ПРЕСЛАВА КОЖУХАРОВА- 8 ГОД. - 2 РИСУНКИ
16. ЕЛЕНА БАЛДЪРКОВА- 10 ГОД.
17. ВИКТОРИЯ ТОДОРОВА- 8 ГОД.
18. НЕЛИ ЙОРДАНОВА- 11 ГОД.
19. ИВАЙЛА РУМЕНОВА- 10 ГОД.
20. ЛОРА ПЕТРОВА- 8 ГОД.
21. ДИЛЯНА ПАНЕВА- 8 ГОД.
22.КРИСТИЯНА ДИМИТРОВА- 10 ГОД.
Общо 22 деца с 23 рисунки.



ОУ ”ФИЛИП САКЕЛАРИЕВИЧ”

1. АЛЕКСАНДРА ХЮРАЛОВА- VI КЛАС
2. ПЕРВИН МЕДЖУНОВА АЛИЕВА- VII КЛАС
3. ИВОНА СЛАВЕВА ИВАНОВА- V КЛАС
4. ИПЕК МЕХМЕДОВА ОСМАНОВА- VII КЛАС
5. АЛЕКСАНДРА ПЛАМЕНОВА ПРОКОПИЕВА- V КЛАС
6. АЙЛИН МЕХМЕДОВА ДЕРВИШОВА- VI КЛАС
7. ВИКТОРИЯ МИЛЕНОВА ФИЛЕВА- V КЛАС
8. КАЛОЯН НИКОЛАЕВ БОРИСОВ- V КЛАС
9. ДАНИЕЛА ДАНАИЛОВА МАРИНОВА- VII КЛАС
10. МЕРЛИН АЙДЕНИСОВА ХАСАНОВА- VI КЛАС
11. САМИДИН СИНКА САМИДИН- V КЛАС
12. ИЛИЯ МЮНЮБЕ БЕЙХАДИН- VI КЛАС
13. СТЕФКА СНЕЖАНОВА АНТОНОВА- VII КЛАС
Общо 13 деца с 13 рисунки.



ЦДГ ”ВАСИЛ ЛЕВСКИ” СВИЩОВ

1. СТЕФАНИ ПЕТРОВА ТЕЛБИС
2. АЛЕКСАНДРА РАДОСТИНОВА РАДЕВА- 2 РИСУНКИ
3. ЯНА КРАСИМИРОВА АВРАМОВА- 5 РИСУНКИ
4. ЙОАНА АЛЕКСАНДРОВА НЕДЯЛКОВА
5. ХРИСТИЯНА БОРИСЛАВОВА БОРИСЛАВОВА- 3 РИСУНКИ
6. АНИ ТРИФОНОВА АТАНАСОВА- 2 РИСУНКИ
7. АЛЕКСАНДРА ДОЙЧИНОВА СТАНЧЕВА
8. АНДРЕЯ МИЛЕНОВА ПЕТРОВА
9. РАЯ ЕМИЛОВА АНГЕЛОВА
10. ХРИСТО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
11. РЕНИ ТОДОРОВА МАТЕЕВА
12. ВИКТОР ТЕОДОСИЕВ ДРАШАНСКИ
13. АНАБЕЛА БОНЧЕВА ФИЛЕВА- 2 РИСУНКИ
14. ЕМИЛ ИВАЙЛОВ ДОНЧЕВ
15. СЕЛИНА БИРОЛОВА КАМБЕРОВА
16. ИВЕЛИНА ИВАНОВА ТОДОРОВА
17. ИВА СТЕФАНОВА СЪБКОВА
18. ГАЛИЯ ЯВОРОВА АТАНАСОВА
19. ДЕСИСЛАВА МИЛЕНОВА ДРАГАНОВА- 2 РИСУНКИ
20 МАРТИН ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ- 2 РИСУНКИ
Общо 20 деца с 31 рисунки.

ЦДГ ”КАЛИНА МАЛИНА” СВИЩОВ

1. КРИСТИНА АЛЕКСАНДРОВА- 6 ГОД.
2. АНДРИЯНА ГЕОРГИЕВА- 5 ГОД.
3. АЛЕКСАНДРА ИВАНОВА- 6 ГОД.- 2 РИСУНКИ
4. ПРЕСЛАВА ПЕТКОВА ПЕТКОВА- 4 ГОД.
5. НИКОЛАЙ МИНЕВ- 6 ГОД.- 2 РИСУНКИ
6. АЛЕКСАНДЪР ЗЛАТАНОВ- 5 ГОД.
7. КАЛОЯН ФЕРДИНАНДОВ- 6 ГОД.
8. АЛЕКСАНДЪР ЛЮБЕНОВ- 6 ГОД.
9. МАРИЯНА НИКОЛАЕВА- IV ГРУПА
10. МАРИО МАРИНОВ- IV ГРУПА
11. ЕЛЕНА АМБРОЗОВА- IV ГРУПА
12. ЕМИЛ ПЕНЧЕВ- IV ГРУПА
Общо 12 деца с 14 рисунки.



ОДЗ ”СЛЪНЧО” СВИЩОВ

1. РАДОМИР КОЖУХАРОВ- 6 ГОД.



ОДЗ ”ЧИПОЛИНО” СВИЩОВ

1. ИВАН ИВАНОВ МОЧКОВ- 5 ГОД.
2. СТЕФАН КАЛОНКИН- 5 ГОД.
3. ГАБРИЕЛА ПЕТРОВА- 5 ГОД.
4. ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ- 5 ГОД.
5. ЕЛЕНА ГЪБОВА- 5 ГОД.
Общо 5 деца с 5 рисунки.

ОДЗ - ГР. СВИЩОВ

1. МАРТИН ПАНТИЛЕЕВ- 4 ГОД.
2. РАЛИЦА ДЕЯНОВА- 5 ГОД.
3. НИКОЛЕТА КОЛЕВА- 6 ГОД.
Общо 3 деца с 3 рисунки.


ОДЗ- 3 ”ДЕТСКИ СВЯТ”

1. СИМЕОН ПЕТРОВ- 6 ГОД.
2. ВИКТОР ИВАНОВ- 5 ГОД.
3.
4.
Общо 4 деца с 4 рисунки.


ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ- ГР. СВИЩОВ

1. КАЛОЯН МИЛЕНОВ КИРИЛОВ- 9 ГОД.
2. МАРТИН КАЛИНОВ ПАВЛОВ- 9 ГОД.
Общо 2 деца с 2 рисунки.


ОУ ”СТЕФАН КАРАДЖА”- С. ВАРДИМ

1. ДАНИЕЛА АНАТОЛИЕВА АНЧЕВА- 8 ГОД.
2. ЗДРАВКО ВЕНКОВ СТАНКОВ- 14 ГОД.
3. ПОЛИНА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА- 13 ГОД.
4. ВЕСЕЛА ТИХОМИРОВА ДОБРЕВА- 10 ГОД.
Общо 4 деца с 4 рисунки.


ОУ ”СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ” С. ОВЧА МОГИЛА

1. АСЛЪ АНТОНОВА АСЕНОВА- VII КЛАС
2. РАДОСТИН НИКОЛОВ СТЕФАНОВ- VII КЛАС
3. ЕВГЕНИЯ ХРИСТОВА ЙОРДАНОВА- 12 ГОД.
4. ИРЕНА НИКОЛАЕВА ДЕКОВА- 12 ГОД.- 2 РИСУНКИ
5. ИВАН АТАНАСОВ ИВАНОВ- 12 ГОД.
6. ВЕСЕЛИН НИКОЛОВ СТЕФАНОВ- 10 ГОД.
Общо 6 деца с 7 рисунки.

ОУ ”БАЧО КИРО” ГР. ВЕЛИКО ТЪРНОВО

1. ЕЛИСАВЕТА ПЕЕВА- V КЛАС
2. ЙОАННА ГАНЧЕВА- V КЛАС
3. МИКАЕЛА ПЕТРОВА- VI КЛАС
4. ЛЮБОМИР ЕПИТРОПОВ- V КЛАС
5. АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ- V КЛАС
6. ЯНА МИТЕВА- V КЛАС
7. ГАБРИЕЛА НИКОЛОВА- V КЛАС
8. КАРИНА ХИНОВА- VI КЛАС
Общо 8 деца с 8 рисунки.

СОУ ”ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” ГР. П. ТРЪМБЕШ

1. ТРАЯНА ЙОРДАНОВА НИКИФОРОВА- IV КЛАС
2. МАРИЯ ХРИСТОВА ИВАНОВА- I КЛАС - 2 РИСУНКИ
3. ИВЯЛ ОРХАНОВА КАБРАЛОВА- IV КЛАС
4. АЛЕКСАНДЪР МИЛЕНОВ АСЕНОВ- III КЛАС - 2 РИСУНКИ
5. ВИЛИАНА КРАСИМИРОВА АТАНАСОВА- III КЛАС - 3 РИСУНКИ
6. КРИСТИНА ПЕТРОВА ПЕТРОВА- III КЛАС
7. ЦВЕТАН НИКОЛОВ НИКОЛОВ- III КЛАС
8. ГАБРИЕЛ АЛЕКСАНДРОВ- IV КЛАС
9. РОБЕРТИНА ТИХОМИРОВА БОЙКОВА- III КЛАС
10. ЕЛЕНА МАРИНОВА ЙОРДАНОВА- III КЛАС
11. ГЕОРГИ ЦВЕТОМИРОВ ЦВЕТАНОВ- III КЛАС
12. КРИСТИЯН ЗДРАВКОВ ЛЮБОМИРОВ- II КЛАС
13. МАРИЯНА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА- III КЛАС
14. ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА- III КЛАС - 3 РИСУНКИ
15. ДЕНИС ПЕТРОВ ПЕЕВ- I КЛАС
16. СТАНИСЛАВА ДЕЯНОВА АЛЕКСАНДРОВА- I КЛАС
17. СИМОНА ЙОРДАНОВА МИХАЙЛОВА- III КЛАС
18. МОНИКА ДИМИТРОВА ЙОРДАНОВА- II КЛАС
19. АЛЕКСАНДЪР МИХАЙЛОВ МИХАЙЛОВ- I КЛАС
20. МАРТИН ИВАНОВ ИВАНОВ- II КЛАС
21. МАРТИНА ПЛАМЕНОВА ПАЛАЗОВА- I КЛАС
22. ЙОАНА СТЕФАНОВА ЯНКОВА- II КЛАС
23. ТРАЯН ДИМИТРОВ ТРАЯНОВ- I КЛАС
24. ХРИСТО ХРИСТОВ ТОДОРОВ- IV КЛАС
25. ИВАЙЛО ВАЛЕНТИНОВ БОРИСОВ- III КЛАС
26. ЮЛИЯНА ПЛАМЕНОВА ДИМИТРОВА- I КЛАС
27. НИКОЛА ИВАНОВ ИЛИЕВ- I КЛАС
28. ВИКТОР ТИХОМИРОВ ВЕСЕЛИНОВ- I КЛАС
29. ИВАЙЛА СТЕФАНОВА ГАНЧЕВА- I КЛАС
30. СТАНИСЛАВА ХРИСТОВА- III КЛАС
31. ИВАН БОРИСОВ БОРИСОВ- I КЛАС
32. СТИЛЯНА ПАУЛИНОВА МАРИНОВА- II КЛАС
Общо 32 деца с 38 рисунки.

ДРУГИ

1. ПЛАМЕНА ДИМИТРОВА ГЕОРГИЕВА- XI КЛАС
НГПИД „ АКАД. ДЕЧКО УЗУНОВ „- КАЗАНЛЪК
2. ГАЛИНА ИВЕЛИНОВА КОСТОВА- X КЛАС
СОУ „ ИВАН ВАЗОВ „- СТАРА ЗАГОРА
3.ВЕРА КИРИЛОВА ЙОРДАНОВА- X КЛАС
ДТГ „ ДИМ. ХАДЖИВАСИЛЕВ”- СВИЩОВ
4. ДИАНА КРАСИМИРОВА ПОПОВА- 18 ГОД.
ПМГ " НИКОЛА ОБРЕШКОВ „- КАЗАНЛЪК
5. КРИСТИЯНА АНГЕЛОВА ДИМИТРОВА- IV КЛАС
6. АДЕЛИНА- 15 ГОД.
ЛОНДОН, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
7. АННА ПЪРВАНОВА- 12 ГОД.
ШИИ КЪМ ОДК- ПЛОВДИВ
8. ЕМИН ОСМАН- 8 ГОД.
СОУ „ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”-КАРНОБАТ
Общо 8 деца с 8 рисунки.


БРОДАРЕВО, РЕПУБЛИКА СЪРБИЯ

1. АЛДИЯНА ГОДЖАК- 9 ГОД.
2. АМИЛА МУСЛИЧ- 9 ГОД.
3. РОВЧАНИН МАНДА- 11 ГОД.
4. ИСИДОРА ПУШИКА- 9 ГОД.
5. АРМИН КОЗИЦА- 9 ГОД.
6. АЛМИНА ДАУТОВИЧ- 9 ГОД.
7. САНИН БУХИЧ- 9 ГОД.
8. ЕНА СПАХИЧ- 10 ГОД.
9. АМИЛА АЛОМЕРОВИЧ- 9 ГОД.
10. АЛДИЯНА ГОДЖАК- 9 ГОД.
11. АЛКИНА- 9 ГОД.
12. АРМИН ПЛАНИЧ- 10 ГОД.
13. АРИЯНА КУКУЛЯЦ- 12 ГОД.
14. МИРАЛДА ПЛАНИЧ- 14 ГОД.
15. АМАР КРУЙЕЩОРАЦ- 14 ГОД.
16. АЗРА КРУЙЕЩОРАЦ- 13 ГОД.
17. МАРИНА ГОЙОВИЧ- 14 ГОД.
18. ВАХИДА МУЙЕЗИНОВИЧ- 12 ГОД.
19. ЕЛДИНА ЙОСИВИЧ- 14 ГОД.
Общо 19 деца с 19 рисунки.