Математическо състезание - в памет на Виктор Николаев

Математическо състезание в памет на Виктор 2011г.

Тази година математическото състезание ще се проведе на 13.05.2011г. /петък/ от 14ч. в СОУ “Николай Катранов”. Организатори на състезанието са СОУ “Николай Катранов” и отдел “Образование и култура” към Община Свищов. Ще вземат участие 70 деца от 7-те класове на град Свищов и общината. Задачите са избрани от РИО гр. Велико Търново.

Протокол за проведеното на 13.05.2011 г. математическо състезание “Виктор Николаев” Участници и Резултати по точки

1. Аделина Тихомирова Атанасова - СОУ „Д.Благоев“– 53 т.
2. Стефани Ианова Иванова – СОУ „Н.Катранов“ – 39 т.
3. Зорница Каменова Иванова – „Д.Благоев“ – 54 т.
4. Вирджиния Лъчезарова Ганева – „Д.Благоев“ – 56 т.
5. Виктория Иванова Иванова - СОУ „Н.Катранов“ – 31 т.
6. Анна Цветелинова Ангелова – СОУ „Д.Благоев“ - 22 т.
7. Звездин Йорданов Йозов – ОУ „Хр.Ботев“ с. Ореш – 47 т.
8. Цветилена Габриелова Гълъбинова - СОУ „Н.Катранов“ – 56 т.
9. Ивана Ангелова Ангелова - СОУ „Н.Катранов“ – 26 т.
10. Валентина Лориславова Борисова - СОУ „Н.Катранов“ – 34 т.
11. Полина Стоянова Христова - СОУ „Н.Катранов“ – 43 т.
12. Веско Пламенов Цветков - СОУ „Н.Катранов“ – 100 т.
13. Арон Георгиев Георгиев – СОУ „Д.Благоев“- 48 т.
14. Венелин Стефанов Борисов - СОУ „Н.Катранов“ – 23 т.
15. Галин Николаев Георгиев – ОУ „К.Методий“ с.Драгомирово – 58 т.
16. Захарина Руменова Томова – СОУ „Д.Благоев“ - 48 т.
17. Жаклин Павлинова Станчева - СОУ „Н.Катранов“ – 65 т.
18. Йоанна Сашева Александрова - СОУ „Д.Благоев“- 46 т.
19. Йоан Йорданов Иванов - СОУ „Д.Благоев“ – 44 т
20. Павлин Ангелов Владимиров – СОУ „Цв.Радославов“ - 39 т
21. Симона Станимирова Станимирова - СОУ „Н.Катранов “ – 45 т.
22. Кадер Синаева Мехмедова - СОУ „Д.Благоев“ – 47 т.
23. Радостин Венциславов Рачев - СОУ „Цв.Радославов“ - 48 т.

24. Лъчезар Георгиев Николов - СОУ „Д. Благоев“ – 37 т.
25. Катрин Георгиева Богданова – СОУ „Н.Катранов “ - 50 т.
26. Чудомир Николаев Милушев – ОУ „Хр.Ботев“ с. Ореш – 46 т.
27. Петьо Насков Кирилов – ОУ „Хр.Ботев“ с. Ореш – 37 т.
28. Радослав Николаев Варадинов – СОУ „Н.Катранов “ - 41 т.
29. Димитър Дойченов Станчев – СОУ „Н.Катранов “ - 25 т.
30. Милица Момчилова Бонева - СОУ „Н.Катранов “ – 36 т .
31. Моника Бончева Ангелова - СОУ „Д. Благоев“ – 33 т.
32. Иван Руменов Ангелов - ОУ „Хр.Ботев“ с. Ореш – 36 т.
33. Радостин Любчев Левиджов - ОУ „Хр.Ботев“ с. Ореш – 39 т.
34. Десислава Валентинова Вълкова – СОУ „Н.Катранов “ - 40 т.
35. Айсел Гюнаева Асанова – СОУ „Н.Катранов “ - 26 т.
36. Виторио Иванов Величков – СОУ „Н.Катранов “ - 48 т.
37. Ивелин Адрианов Ангелов - СОУ „Д.Благоев“ – 55 т.
38. Оливия Кръстева Панайотова - СОУ „Н.Катранов “- 27 т.
39. Деница Боянова Петрова - СОУ „Н.Катранов “- 38 т.
40. Атанас Илиев Аврамов - СОУ „Д.Благоев“ – 52 т.
41. Александрина Бойкова Караджова - СОУ „Н.Катранов “- 32 т.
42. Гергана Даниелова Йорданова - СОУ „Н.Катранов “ – 53 т.
43. Боряна Стефанова Стефанова – ОУ „Св.св. К. Методий“ с.Морава – 39т.
44. Мария Петрова Димитрова - ОУ „Св.св. К. Методий“ с.Морава – 53 т.
45. Ева Иванова Митева - СОУ „Д.Благоев“ – 69 т.
46. Радостин Николов Стефанов - ОУ „К. Методий“ Овча могила – 74 т.
47. Цветелина Атанасова Герова – СОУ „Д.Благоев“ - 45 т.
48. Силвия Борисова Борисова – СОУ „Цв.Радославов“ - 56 т.
49. Теодора Красимирова Личкова - СОУ „Цв.Радославов“ – 59 т.
50. Радослав Георгиев Попов – СОУ „Н.Катранов “- 56 т.
51. Яница Бориславова Борисова – СОУ „Н.Катранов “- 52 т.
52. Моника Евгениева Петкова - СОУ „Д.Благоев“ – 43 т.
53. Йоан Анатолиев Янков – СОУ „Д.Благоев“ - 34 т.
54. Росица Апостолова Самоковлиева – СОУ „Н.Катранов “- 56 т.


Класиране

1. Веско Пламенов Цветков - СОУ „Н.Катранов“ – 100 т.
2. Радостин Николов Стефанов - ОУ „К. Методий“ Овча могила – 74 т
3. Ева Иванова Митева - СОУ „Д.Благоев“ – 69 т.
4. Жаклин Павлинова Станчева - СОУ „Н.Катранов“ – 65 т.
5. Теодора Красимирова Личкова - СОУ „Цв.Радославов“ – 59 т.
6. Галин Николаев Георгиев – ОУ „К.Методий“ с.Драгомирово – 58 т.
7. Силвия Борисова Борисова – СОУ „Цв.Радославов“ - 56 т.
7. Радослав Георгиев Попов – СОУ „Н.Катранов “- 56 т.
7. Росица Апостолова Самоковлиева – СОУ „Н.Катранов “- 56 т.
7. Цветилена Габриелова Гълъбинова - СОУ „Н.Катранов“ – 56 т.
7. Вирджиния Лъчезарова Ганева – „Д.Благоев“ – 56 т.



14.05.2011
Проверил
1.

2.
/ M.Николаева /

Снимки