Математическо състезание в памет на Виктор Николаев - 2010г.
Можете да видит имената на 50-те деца, участвали в състезанието, както и най-отдолу в списъка, имената на 10-те наградени. Те получиха грамоти, диск със задачите и компютърни принадлежности, лично връчени им от директора на СОУ “Н. Катранов” – г-н Генади Иванов.

УЧАСТНИЦИ:

1 ва стая

16 бр.  Н. Катранов

 

 

1

Асен Венелинов Ималов 7а

35+7

42

2

Габриела Красимирова Христова

21+0

21

3

Вера Георгиева Илиева7а

35+1,5

36,5

4

Пламен Росенов Фердинандов 7а

57+23

80

5

Жени Петрова Христова 7в

27+0

27

6

Симеон Стоянов Парашкевов 7а

33+17

50

7

Лора Благоева 7а

38+18 

56

8

Людмила Борисова Борисова 7в

45+8,5

53,5

9

Виктория Христова 7в

49+15

64

10

Велизара Сашкова Петкова 7в

35+16

51

11

Иван Станимиров Илиев 7а

17+0

17

12

Магдалена Бориславова Ботева 7в

52+18

70

13

Глория Руменова Ерусалимова 7в

45+6,5

51,5

14

Десислава Красимирова Шишманова

39+18

57

15

Силвия Стефанова Стефанова  7а

52+28

80

16

Иван В. Петров 7в

41+15

56

 

 

 

 

2 стая

17 бр.  Н. Катранов

 

 

1

Стефани Иванова Кирилова

58+10

68

2

Диян Тодоров Богданов

25+8,5

33,5

3

Ивайло Пламенов Иванов

22+0

22

4

Памела Пламенова Ламбева

39+8

47

5

Габриела Стоянова Стоянова

40+0

40

6

Боряна Пламенова Шопова

37+18

55

7

Даниел Бисеров Кръстев

52+27

79

8

Милен Валентинов Колев

17+1

18

9

Десислава Михайлова Крачкова

36+7

43

10

Симона Асенова Александрова

21+4

25

11

Стефани Петева Христова

9+0

9

12

Даниел Тодоров Маринов

24+0

24

13

Виктор Стефанов Банков

29+0

29

14

Здравко  Тихомиров Петков

23+0

23

15

Милена Атанасова Ефтимова

45+2

47

16

Теодор Красимиров Колев

46+0

46

17

Ангел Красимиров Георгиев

28+0

28

 

 

 

 

3 стая

 17 бр.

 

 

Цв. Р

Елица Николаева Звездева

37+13

50

Цв. Р

Моника Пламенова Лунчева

33+10

43

Цв. Р

Станимира Евгениева Алексиева

37+9

46

Цв. Р

Тихомир Илиев Игнатов

44+19

63

Д. Бл.

Янислава Светославова Стоянова

61+30

91

Д. Бл.

Лора Георгиева Лазарова

58+12

70

Д. Бл.

Христина Иванова Христова

56+12,5

68,5

Д. Бл.

Николаета Любомирова

54+12

66

Д. Бл.

Елена Любомирова Стоицова

52+3

55

Д. Бл.

Кристина Альошева Кушлова

44+11

55

Н. Катр.

Маргарита Ив. Самоковлиева 7в

53+30

83

Лора Димитрова Сарандева 7в

29+9

38

Н. Катр.

Калин Георгиев Кирилов 7в

27+0

27

Ореш

Йордан Митков Манев

39+1

40

Ореш

Александър Иванов Александров

34+22

56

Ореш

Елизабет Орлинова Филева

38+13,5

51,5

Вардим

Ясен Георгиев Георгиев

65+35

100

 

КЛАСИРАНЕ


1.

Ясен Георгиев Георгиев     с. Вардим

65+35

100

2.

Янислава Светославова Стоянова     Д. Бл.

61+30

91

3.

Маргарита Ив. Самоковлиева 7в     Н. Катр.

53+30

83

4.

Пламен Росенов Фердинандов 7а     Н. Катр. 

57+23

80

4.

Силвия Стефанова Стефанова  7а    Н. Катр. 

52+28

80

6.

Даниел Бисеров Кръстев 7 г     Н. Катр.

52+27

79

6.

Лора Георгиева Лазарова     Д. Бл.

58+12

70

6.

Магдалена Бориславова Ботева 7в     Н. Катр

52+18

70

9.

Христина Иванова Христова     Д. Бл.

56+12,5

68,5

10.

Стефани Иванова Кирилова 7г     Н. Катр.

58+10

68

 

Снимки